Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu iğrenç sese kimse dönmemiştir eminim ama @Çiğdem- olsa dikiz aynasındn arkaya bakar yine parlağı kaçırmazdı :)
bak @Çiğdem- oğlanı bu yarışmadan sonra elden geçirmiş bi güzel diyolla evrim geçirmiş:A
AYYY banane bu peruklu çocuktan bee :F

mustim coşmuş yine ayoll boşuna hiperstar denilmiyor :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Benim için kapışmayın gençler ben ikinize de yeterim. :F

Nerden de çıktınız başıma bir de ikinizin dizisi de aynı gün iki diziyi de beğenirsem napcam ben. :T:

Öncelik Kırgın Çiçekler'de ama @Maskeli Fedai melunu Deniz'e daha önce söz vermiş bulundum. :F

Aaa benim bu konuda hiç yorumum yokmuş dur ilk olsun :A
Deniz acaba @Maskeli Fedai nin hangi mesajini alintiladi diye bakinirken Kaan'in bu mesjini gördum. Ee Bully bey izledinizmi eskiden kırgınlari? :D

Lan @denizz19 dizi total motal ama çok iyi lan. :D

Yani ilk bölümdeki akıcılık ve tempo diğer bölümlere de taşınabilirse Paramparça korksun bu diziden. :D

Hem dram hem de gençlik dizisi olması avantaj. Etkiledi beni yani ilk bölümü izledikten sonra anneme, babama sarılasım geldi. :D

Baş rolümüz Eylül başarılıydı ama benim favorim kesinlikle Songül, harika bir oyunculuk sergiledi. Meral ve diğer kız da iyiydi.

İpek Karapınar'ı severim zaten oyunculuğu belli bir seviyenin üzerindedir ama hep aynı oynuyor. :D

Özgür Çevik az göründü ilk bölümde çok da önemli bir rolü yok gibiydi ama baş rol sonuçta bir şeyler düşünmüşlerdir herhalde. :D

Ya Cemre ne oldum demeyeceksin işte bak aynı gecede anne ve babanı kaybettin sonra da yetimhaneye düştün. Neydi o sahne öyle arkadaş ya bizim total kafa coşmuştur. :F

Kısacası ilk bölüm gerçekten çok iyiydi inşallah diğer bölümlere de böyle özenirler. :D
aa cevabimi aldim burda :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa benim bu konuda hiç yorumum yokmuş dur ilk olsun :A
Deniz acaba @Maskeli Fedai nin hangi mesajini alintiladi diye bakinirken Kaan'in bu mesjini gördum. Ee Bully bey izledinizmi eskiden kırgınlari? :D

aa cevabimi aldim burda :F

Ben zorla izletmiştim o zamanlar ama görüldüğü üzere beğenmiş :A
İlk bölümü Deniz'in baskısıyla izleyip totalliğine rağmen beğenmiştim zaten :A Çok ısrar etti ama devam etmedim sonra :A

Çünkü benim tarzıma uygun bir dizi değil :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yalan borcum var sanki :A

İlk bölümü beğenmiş olabilirim ama tarzıma uygun bir dizi olsa kendi isteğimle izlerdim, ilk bölümü izledikten sonra da devam ederdim. Deniz'in huyudur baskıyla kendi izlediği yapımları sevdiklerine izlettirmek, neyse ki ilk bölümle kurtardık kendimizi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yalan borcum var sanki :A

İlk bölümü beğenmiş olabilirim ama tarzıma uygun bir dizi olsa kendi isteğimle izlerdim, ilk bölümü izledikten sonra da devam ederdim. Deniz'in huyudur baskıyla kendi izlediği yapımları sevdiklerine izlettirmek, neyse ki ilk bölümle kurtardık kendimizi :A
Beğenmissin en azindan oyüzden yerden yere vurmana gerek yok :A
benim hiç yorumum yok çünkü ben geç basladim diziye. Birazda @denizz19 yüzünden son 2-3 aydır fire vermeden izliyorum :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beğenmissin en azindan oyüzden yerden yere vurmana gerek yok :A
benim hiç yorumum yok çünkü ben geç basladim diziye. Birazda @denizz19 yüzünden son 2-3 aydır fire vermeden izliyorum :F
Onlar işin eğlencesi, gırgırı Deniz'le karşı taraflarda olduğumuz için tabii ki kötüleyeceğiz birbirimizin dizilerini :A

Bir zamanlar da Medcezir - Karagül kapışmamız vardı hey gidi günler hey :A @denizz19

Sana iyi seyirler o zaman :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Onlar işin eğlencesi, gırgırı Deniz'le karşı taraflarda olduğumuz için tabii ki kötüleyeceğiz birbirimizin dizilerini :A

Bir zamanlar da Medcezir - Karagül kapışmamız vardı hey gidi günler hey :A @denizz19

Ayy sen kırgınların ilk bölümünü izlemişmiydin :F