mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şimdi tekrarına bakıyordum da şu kadını görünce korkup kapadım birde arkaya korku müziği vermişler. :F Kim bu kadın gı. :F @denizz19 @vadikızı

DdXO2o.png

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Izlemeyenler kesinlikle izlesin o Saçma sapan cıvık aşk dizilerinden kurtulun bir de diziyi bu taraftan görün. Drama da olsa yaz Dönemi'nin kuşkusuz beni en çok etkileyen dizisi oldu. Bundan sonra daimi izleyicisiyim. Tekrarları da oldukça iyi gitti özellikle AB grubunda yükselişi devam edecek kesinlikle. Fragman yıkılıyor. Önce annesinin ölmesi ve babasının kendini vurması ve zengin Kızın yurda düşüp Küçüğüm şarkısıyla son bulması açıkçası Şahane bir kurguydu @mrt-06

Songül karakteri aşırı sağlam bir oyunculuğa sahip ve gerçekten etkiledi beni tavrı ve hareketleri. Eylül şimdilik pasif görünse de zamanla açılacak Rolü kesinlikle. Meral ise o yüz tipiyle rol aldığı karaktere cuk oturmuş tavrı nidaları süper. Diğer saf kız şuan ismi aklıma gelmedi ama o da güzeldi.

İpek Karapınar dizideki ismiyle Feride Başlarda az pasif kalsa da dizinin ortalarından itibaren bir açıldı pir açıldı harika bir oyunculuk sergiledi o da.

Dizinin kurgulanmasından tutun müziklerine kadar her şey harika olmuş, ekibin emeğine sağlık.
@Dosi sözümde durmuşum o günden beri :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
etiket bildirimi gelmemiş ama daha önce bende yorum yazmış olduğum için öyle bildirim geldi.
yorumunda 10 numara olmuş :handok:
Ben hatta ilk bölümü netten izlemiştim yani tanıtımlarını neredeyse hiç hatırlamıyorum o günlerde ama tekrarlarının iyi gittiğini görüp baktığım zaman ikinci bölüm itibariyle hep televizyondan izledim o günden bu güne :F 2 sene vay be :A

@Aserat bile izliyormuş @mrt-06 bi de AB yim diye geçinir :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben hatta ilk bölümü netten izlemiştim yani tanıtımlarını neredeyse hiç hatırlamıyorum o günlerde ama tekrarlarının iyi gittiğini görüp baktığım zaman ikinci bölüm itibariyle hep televizyondan izledim o günden bu güne :F 2 sene vay be :A

Daha öncede bir yorumum olmuştu zamanın da.
Bence Eylül'ün annesini Feride Çetin canlandırmalıydı, çok benziyorlar @vadikızı @turkuazz @mrt-06
feride-cetin-biyografisi-433.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

İzlemedim ben. Bir ara izlesem mi diye muhabbet dönmüştü ama baştan sona izlemedim hiçbir bölümü. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Şimdi tekrarına bakıyordum da şu kadını görünce korkup kapadım birde arkaya korku müziği vermişler. :F Kim bu kadın gı. :F @denizz19 @vadikızı

DdXO2o.png

:Fbu kadın çoktan çıktı diziden kızların böbreklere göz koymuştu

Daha öncede bir yorumum olmuştu zamanın da.
Bence Eylül'ün annesini Feride Çetin canlandırmalıydı, çok benziyorlar @vadikızı @turkuazz @mrt-06
Ekli dosyayı görüntüle 57568

Zeynomm müthişsin he valla Eylülün annesi süper olurdu senaristler ne diye düşünmediler acaba ya:Fzeyno sen yazsan daha güzel yazarmışsın ya