NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Osman, Aşk Yeniden dizisinde filinta gibiymiş. Keşke o haline dönebilse. :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,938
Puanı
310
Son çıkan haberler :

Hudutsuz Sevda NOW'un en erken yeni sezon izni alan diziymiş, yani bizler burada boşuna yangın çıkardık 😂 Öte yandan aldığımız duyumlara göre, Bahadır Özdener unutulmayacak bir sezon finali hazırlıyormuş, dizinin sezon finali şimdiden hazırlanıyor, ve yeni sezon için daha da sağlam bir hikaye ile giriş yapacakmış :)

Hadi hayırlı olsun, Perşembe'ler Hudutsuz aksiyonla geçsin :) Dizi EDHO gibi sonradan açılacak bizler için :)

@batuhankaralar @Emre Ozansoy @Angelica @ömer karataş @Hobbit @Mr.At

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
376
Puanı
104
fragman da begenmedigim nokta - yilmaz konusunun ceylan dolayli sonlanmasi.

kanimca halil ibrahim dolayli saglam bir kareo ile yilmaz'in hikayesi sonlanmaliydi. yazilim olarak hatali bir tercih ceylan uzerinden islenmesi.

bu sunu gosteriyor ;

-olayi ceylan sonlandirdi. -basta halil ibrahim olmak uzere cogu kisi kendisine mutesekkir vs olacak, bu saye de evde / hikaye de kaliciligi artacak.

yoksa, halil ibrahim -gecmiste yilmaz konusu gectiginde, ona neler ve nasil bir *son yapacagini - yanilmiyorsam kendi agziyla soylemisti........
bunun&boyle beklentili / yazilimin -es gecilmis olmasi, bence hayal kirikligi genel izleyici adina .

@Hobbit osman konusun da bende sasirmistim ilk gordugum de, aaa ben bu oyuncuyu birine benzetiyorum demistim,ilk bolum sonrasin da kunyeye baktigim da cok begendigim -ask yeniden dizisinde yer alan oyuncu oldugunu ogrenmemle,sasirmistim hs dizisindeki degisimine .

ask yeniden dizisindeki oyunculugunu samimi,sicak, enerjisi yuksek ve dogal buldugumdan , - iyiki hudutsuz sevda dizisinde yer almis dedim.

umarim kendisinin rolu daha derinlikli yazilir. benim adima dizinin en sempatik ve en dogal oyuncusu.

yeni sezon olacagini daha ilk bir kac bolum de hissetmistim. ve daha o gunler de deginmistim ; dizi mevcut *bolge den *cikmamali, ist vsye tasinmamali,,, *aileler *devam etmeli, vsvs . -yilmaz rolu ve konusu da dogru zamanda katilip saglam kaliteli performansiyla katki sagladi diziye ve hikayesine....

<> gelinen mevcut noktaya baktigimda, her *ikisi de kol kola basladi devam etti ilerliyor....
yeni bold villainler ve konularla bu harmanlamayi dogru denge de ilerletip izleyiciye sunmaya caba sarfetsinler. izleyici diziye sahip cikar elbet.

diziye bu hafta yeni katilan isimlerden ozellikle birine cok memnun oldum.

tanim :

2 , 3 duz bolum haricinde dizi basladigi kalite de ilerliyor. . .
yazilim vs odak daha cok olursa bu daha da devam eder gibi .

iyi seyirler.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Son çıkan haberler :

Hudutsuz Sevda NOW'un en erken yeni sezon izni alan diziymiş, yani bizler burada boşuna yangın çıkardık 😂 Öte yandan aldığımız duyumlara göre, Bahadır Özdener unutulmayacak bir sezon finali hazırlıyormuş, dizinin sezon finali şimdiden hazırlanıyor, ve yeni sezon için daha da sağlam bir hikaye ile giriş yapacakmış :)

Hadi hayırlı olsun, Perşembe'ler Hudutsuz aksiyonla geçsin :) Dizi EDHO gibi sonradan açılacak bizler için :)

Hadi gözümüz aydın :D

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
Son çıkan haberler :

rızvan ölecek arkasndakiler gelecek işte belki nihat marten'de ölebilir rızvanla beraber sezon finalinde istanbul'a geçiş olabilir dizide'de ayrıca karadeniz ayağı biteceği için

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
osman konusun da bende sasirmistim ilk gordugum de, aaa ben bu oyuncuyu birine benzetiyorum demistim,ilk bolum sonrasin da kunyeye baktigim da cok begendigim -ask yeniden dizisinde yer alan oyuncu oldugunu ogrenmemle,sasirmistim hs dizisindeki degisimine .
Umarım bu karekter ile alakalı bir durumdur yoksa Aşk Yeniden dizisinde kendisine çok gülüyordum. Şu aralar Aşk Yeniden izlediğim için sesi tanıdık geldi. İsmini yazıp görünce bende şaşırdım.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,938
Puanı
310
NOW bu hafta ki bölüm aksiyonlu ve gerilimi bol olacağı için ikinci fragmanı vermedi :eek:

Anlık biz :
IMG_1217.jpeg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Allahım çıldırcam biride bağlı adam nasıl saldırsın demiyor ya