NOW Hudutsuz Sevda - Dizi Yorumları

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
AB kısmı bence hala sıkıntı Hudutsuz Sevda'nın. Ama devam etme olasılığını 7/10 olarak görüyorum.
O bişey olmaz canım, FOX ztn AB kanalı çok olmadı yayın hayatı boyunca misal Karagül Total'de fırtına estirir iken Ab'de zortlardı ilk 2 sezon ve son sezonu mesela yani. AB grubuna bakılırsa Kızıl Goncalar hariç hepsi biter o yüzden pek sıkıntıya vermemek lazım Ab grubunu :)

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

caksonyaz

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
hudutsuz sevda devam etmesi şans yüksek. şahane hayatım devam edecek pek sanmıyorum baya şıkmaya başladı tüm kategori 2 bandırmada indi ciddi düsüş var. yabani şans yok gibi 1 grup 1 oradan düştü 1 gruptada 2 oradan haftaya 1 oradan iner artık zaten saçlamaya başldı millet bahara kaçtı. gaddar devam etme şans var reyting yükselişte. korkma ben yanındayım yaz sezon devam eder bence tabi iyi reyting alırsa eylül dayanır bence

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
O bişey olmaz canım, FOX ztn AB kanalı çok olmadı yayın hayatı boyunca misal Karagül Total'de fırtına estirir iken Ab'de zortlardı ilk 2 sezon ve son sezonu mesela yani. AB grubuna bakılırsa Kızıl Goncalar hariç hepsi biter o yüzden pek sıkıntıya vermemek lazım Ab grubunu :)
Kızıl Goncalar ve Gaddar net devam eder bence. Çağatay Ulusoy İçerde hariç, hep 2 sezon yapmış dizilerini.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310
Tam yazmaya gelmiştim evet geçenlerde söylediğim gibi, Hudutsuz kendini 6 reytinge bağladı. Karşısında 10-13 reyting alan dizi karşısında 5 reyting'den de düşmedi. İkinci sezon kararı kesinlikle doğru bir karar, hatta 7 reyting alması halinde çok çok uzun bir ömrü olabilir dizinin :)

Dediklerim tek tek çıkıyor, NOW'da ise ben Yabani, Korkma Ben Yanındayım'ın işi parlak değil. Kirli Sepeti gidici gibi. Yani bu 3'ünü final yapar gözüyle bakıyorum. Şahane Hayatım ve Gaddar'a yeni sezon izni çıkacak ama sürünecekler bence :)

@Emre Ozansoy @ömer karataş @Angelica @Hobbit @Mr.At @batuhankaralar

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
Tam yazmaya gelmiştim evet geçenlerde söylediğim gibi, Hudutsuz kendini 6 reytinge bağladı. Karşısında 10-13 reyting alan dizi karşısında 5 reyting'den de düşmedi. İkinci sezon kararı kesinlikle doğru bir karar, hatta 7 reyting alması halinde çok çok uzun bir ömrü olabilir dizinin :)

Dediklerim tek tek çıkıyor, NOW'da ise ben Yabani, Korkma Ben Yanındayım'ın işi parlak değil. Kirli Sepeti gidici gibi. Yani bu 3'ünü final yapar gözüyle bakıyorum. Şahane Hayatım ve Gaddar'a yeni sezon izni çıkacak ama sürünecekler bence :)

aynan ama gaddar için tek sezonluk var çağatay ulusoy digital dizilerden devam edecek diyenler var

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280

Gaddar kesin devam eder ya. Şahane Hayatım belli olmuyor, bölüme göre değişiklik gösterebilir. Öncelikle Cansel Elçin haricî kalan 5 konuk oyuncu ile artık yollar ayrılmalı. Dizide kadrolu oyuncudan çok konuk oyuncu olmaya başladı.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,933
Puanı
310

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya'rabbim bu nedir böyle... Aksiyon is tavan, daha iyilerine layığız ama buna da şükür....

Bahadır Özdener senaryoları vol.3, Kurtlar Vadisi Pusu - Sencer hain / EDHO'da Hain kalmadı zaten 😂 Ceylan hainmiş demek
Güzel fragman, ilk bölümlere götürdü de Yılmaz'ı C*ylan'ın öldürmesi olmamış be aga.