Galatasaray'ın Yeni Hocası Belli Oldu!

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sezon başından beri söylüyorum Beşiktaş çok iyi oyunculardan kurulu ve sezon sonunda şampiyon olacaklar...

-Igor Tudor

(Dürüst bir hocaymış, gelsin. :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Böyle dediyse GS´ye hayirli olmasin insallah. :D
İki kez söyledi. Bu 5 gün önceki açıklaması. :)

Sıradaki...

C4ow2-1WMAA_uQa.jpg

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Sezon başından beri söylüyorum Beşiktaş çok iyi oyunculardan kurulu ve sezon sonunda şampiyon olacaklar...

-Igor Tudor

(Dürüst bir hocaymış, gelsin. :))

Insanlarin kendileri ile Celismesi cok güzel adam Ilk idmaninda söyle demis abi

Tudor'un toplantıdaki ilk sözü "Ben buraya şampiyon olmaya geldim" oldu.

(b) Daha iki gün önce Beşiktas sampiyon olacak diyordu (b)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Insanlarin kendileri ile Celismesi cok güzel adam Ilk idmaninda söyle demis abi

Tudor'un toplantıdaki ilk sözü "Ben buraya şampiyon olmaya geldim" oldu.

(b) Daha iki gün önce Beşiktas sampiyon olacak diyordu (b)
Nesi yanlış bunun paşam? :)

Karabük'ü çalıştırırken ligde Beşiktaş'ın iddialı olduğunu belirtmesinden daha doğal bir şey yok. Adam Galatasaray'ın teknik direktörü olacağını nerden bilecekti ki? :)

Şimdi Galatasaray'ı şampiyon yapmak istiyorum demesi de normal. Ayrıca benim takılmama bakma Igor Tudor iyi bir hoca. Juventus ekolünden gelme 4-4-2, 3-4-3, 5-4-1 sistemlerini çok iyi bilen, Karabük'te de başarıyla uygulayan bir teknik direktör. Bu sene ne olur bilemem ama gelecek sezon istediği transferler yapılırsa başarılı olacaktır. Hırslı ve başarıya aç biri, saha kenarında sürekli maçı yaşayan, oyuncu değişiklikleriyle de oyuna yön verebilen biri. Ligi de tanıması cabası, başka yabancı bir hocayla anlaşılsa, ligi tanıyana kadar Galatasaray sezonu 5. sırada tamamlardı. Şimdi bence ikinciliği garanti. (at fava bekle)

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Nesi yanlış bunun paşam? :)

Karabük'ü çalıştırırken ligde Beşiktaş'ın iddialı olduğunu belirtmesinden daha doğal bir şey yok. Adam Galatasaray'ın teknik direktörü olacağını nerden bilecekti ki? :)

Şimdi Galatasaray'ı şampiyon yapmak istiyorum demesi de normal. Ayrıca benim takılmama bakma Igor Tudor iyi bir hoca. Juventus ekolünden gelme 4-4-2, 3-4-3, 5-4-1 sistemlerini çok iyi bilen, Karabük'te de başarıyla uygulayan bir teknik direktör. Bu sene ne olur bilemem ama gelecek sezon istediği transferler yapılırsa başarılı olacaktır. Hırslı ve başarıya aç biri, saha kenarında sürekli maçı yaşayan, oyuncu değişiklikleriyle de oyuna yön verebilen biri. Ligi de tanıması cabası, başka yabancı bir hocayla anlaşılsa, ligi tanıyana kadar Galatasaray sezonu 5. sırada tamamlardı. Şimdi bence ikinciliği garanti. (at fava bekle)

Gelecek sezon ne olur bilmem ama Galatasaray adina bu sezonun cöp oldugunu düsünüyorum :)
Beşiktaş'in sampiyonluk yarisinda sansi daha yüksek Arena'dada galibiyet aldiniz mi kimse tutamaz artik sizi :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710