FOX TV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu!

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
tumblr_o383h4Jojf1uie1iro1_500.gif
?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben demiştim demeyi sevmem ama bir başka konuda Star'ın Kösem'e yol vereceğini ya da 13 bölüm olmadan yayından kaldıracağını belirtmiştim. Kösem Fox'a geçiyorsa belli ki bayağı bir indirim söz konusu. :A @xemrexxx Çünkü Fox'un pahalı proje yaptığı yayın hayatında görülmüş bir şey değil.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
Ben demiştim demeyi sevmem ama bir başka konuda Star'ın Kösem'e yol vereceğini ya da 13 bölüm olmadan yayından kaldıracağını belirtmiştim. Kösem Fox'a geçiyorsa belli ki bayağı bir indirim söz konusu. :A @xemrexxx Çünkü Fox'un pahalı proje yaptığı yayın hayatında görülmüş bir şey değil.
hala resmi bir şey yok :A oya doğan kaynaklı haber o da görüşmeler olumlu gidiyor demiş :A nurgül yeşilçay-farah zeynep abdullahlı kadroya naz elmas da eklenmiş ece uslu ile görüşmeler devam ediyor bu kadroyu kurup da nasıl ucuza kaçacaklar sence:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uçankuş'un haberine göre 39 bölüm garanti yayında olacakmış :A @xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hala resmi bir şey yok :A oya doğan kaynaklı haber o da görüşmeler olumlu gidiyor demiş :A nurgül yeşilçay-farah zeynep abdullahlı kadroya naz elmas da eklenmiş ece uslu ile görüşmeler devam ediyor bu kadroyu kurup da nasıl ucuza kaçacaklar sence:A
Oya yöneticiyle görüşmüş kendi lafı değil ki kanalın yayın yönetmeni görüşüyoruz demiş. Prodüksiyondan kısarlar. :A Ayrıca Naz Elmas'ı ne katıyorsun taş çatlasa 10 bin alır, tüm dizileri bir bir bitiyor.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
Oya yöneticiyle görüşmüş kendi lafı değil ki kanalın yayın yönetmeni görüşüyoruz demiş. Prodüksiyondan kısarlar. :A Ayrıca Naz Elmas'ı ne katıyorsun taş çatlasa 10 bin alır, tüm dizileri bir bir bitiyor.
ayol ben ne diyorum görüşmüş işte oya doğan net cevap yok daha :D
dönemi hakkıyla işlerlese myy 4.sezon gibi olur bir sürü gelen giden olacak kısılabileceğini sanmıyorum :D belki fox um bir sürpriz yapar malum aşk yenideni walking deadle aynı katalogta satıyordu :F @Çiğdem- @Harunnn60

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zuhal Topal kanaldan ayrıldı, Derya Baykal'ın programı da sona erdi.

Konu Güncel. :)