FOX TV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
5 altına düşmesin yeter kış ayında oda garanti bence star garanti reyting bulmuş vadiyle kösemle uğrşacak kadar acemi bir kanal değil ikiside kapalı kutu napacakları belli değil yüksek sosyetenin belli am 5-6 reytingle götürür ve yükselme ihtimalide var :A :A :A

Neresi garanti :F :F Yazda bombos gunde 5 aliyor kisda 3 alir :F :F :A
Efe bu dizi no 309 vrya aşk laftan anlamaz vs. gibi yarı çıplak başrol romantik komedi tarzı dizi değil ki :) her karakterin özene bözene kullanıldığı (myden sonra ilk bence ) muhteşem bir drama dizisi :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Efe bu dizi no 309 vrya aşk laftan anlamaz vs. gibi yarı çıplak başrol romantik komedi tarzı dizi değil ki :) her karakterin özene bözene kullanıldığı (myden sonra ilk bence ) muhteşem bir drama dizisi :)
Ben izledim tek kelimeyle berbattı yani hić beğenmedim kıada tutunamam :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevkat Yerimdar dizi mi oluyormus ne güzel :D
Reyting Sonuçları & Tv Haberleri bölümüne bekleriz efendim, ayakta uyuyorsun. :A

zira starın elinde kara sevda, paramparça,kösem,kiralık aşk var :A total d de bir poyraz kaldı :F
Evlat Kokusu, Vatanım Sensin, Babam ve Ailesi, Altınsoylular ve Ay Yapım dizisi geliyor. :A Hem elinde Hayat Şarkısı, Arka Sokaklar da kaldı. :cool:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vatan hainide perşembeden gidiyormuş bodrum masalı olucakmış o ergen dizisinin kış ayında şansı yok yüksek sosyete 1.sırada yer almaya devam eder kış ayındada :Z

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Reyting Sonuçları & Tv Haberleri bölümüne bekleriz efendim, ayakta uyuyorsun. :A

Evlat Kokusu, Vatanım Sensin, Babam ve Ailesi, Altınsoylular ve Ay Yapım dizisi geliyor. :A Hem elinde Hayat Şarkısı, Arka Sokaklar da kaldı. :cool:
Senden ötürü hic etiketlemiyorsun sonra da ayakta uyuyorsun diyorsun :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hahahahaha Star Kösemi kovmuş :kiki: 2 reytinglik diziyi kim ne yapsın)) Esra Erolun karşısına koysunlar belki iş yapar :D
tumblr_o383h4Jojf1uie1iro1_500.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,630
Puanı
1,061
Bir dakika benim yeni haberim oluyor. Kösem FOX'a mı geçmiş. :eek::eek: @Yiğitt
@xemrexxx senin sesin çıkmadı bu konuda sanırım yeni öğrendiğime göre. :F :F

Bazıları inanmıyor ama ben geçti diyorum, ben geçti diyorsam olay bitmiştir. :A
ayol oya doğan yazmış o bile görüşmeler olumlu gidiyor demiş direkt transfer yok zaten bütçeden kısmıcakalrsa transferin zararı da yok :A ay neyse çok sinirliyim şu an efsanenin adını kirlettiler hainler alçaklar eşleri @Çiğdem- ve @vadikızı gibi olasıcalar.ss paralel @HarzeM in de işi olabilir bu .ss

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayol oya doğan yazmış o bile görüşmeler olumlu gidiyor demiş direkt transfer yok zaten bütçeden kısmıcakalrsa transferin zararı da yok :A ay neyse çok sinirliyim şu an efsanenin adını kirlettiler hainler alçaklar eşleri @Çiğdem- ve @vadikızı gibi olasıcalar.ss paralel @HarzeM in de işi olabilir bu .ss
MY müziklerini meydanlarda da çalıyorlardı bir ara. İyice kalite yerlerde.ss :(