FOX TV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

FOX TV'nin Yeni Sezon Ekranı Belli Oldu!

E44y_EpC.png

Türkiye'nin en çok izlenilen kanallarından birisi olan 'FOX TV'nin yeni sezon ekranı belli oldu!

Kanalın geçmiş sezondan iki dizisi yer alıyor. Kördüğüm ve O Hayat Benim dizileri Eylül ayında yeni sezonu açacaklar. Bu yaz başlayan No:309, Hayat Sevince Güzel ve N'olur Ayrılalım dizileri de kanalın elinde yer alıyor.

6 Yeni Dizi Geliyor!
Ay Yapım'ın Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'lı 'Bana Sevmeyi Anlat' dizisi, TMC Film'in Uğur Yücel, Şükran Ovalı ve Erkan Kolçak Köstendil'li 'Familya' dizisi, Pastel Film'in Kutsi, Özge Özberk ve Yeşim Ceren Bozoğlu'lu 'Kalbimdeki Deniz' dizisi, Süreç Film'in Özge Gürel ve Canan Ergüder'li 'Yıldızların Altında' dizisi, Yapım Evi'nin Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal'lı 'Rüzgarın Kalbi' dizisi ve son olarak Limon Film'in Özgürcan Çevik, Başak Parlak ve Salih Kalyon'lu 'Şevkat Yerimdar' dizisi başlayacak.

'Muhteşem Yüzyıl: 4. Murat' da FOX'ta!
Tims Productions'un başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Burak Yamantürk, Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı dizinin kanal değiştireceği konuşuluyordu. Ve dizinin kanalı da netleşti, 'Muhteşem Yüzyıl: 4. Murat' hikayesi FOX'ta izleyiciyle buluşacak.

Gündüz Kuşağı da Belli Oldu!
15 Ağustos'tan itibaren İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal ana haberleri sunmaya başlayacak. Kanalın moda programı 'Gardırop Savaşları', Merve Öztürk'ün sunduğu 'Benden Söylemesi' programları yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek.​
Orijinal formatta oku

Reaksiyon puanı
152
Puanı
55
Büyük ihtimal yayın akışı böyle olur
Pazartesi şefkat ferimdar- hayat sevince güzel
Salı kalbimdeki deniz
Çarşamba no 309
Perşembe muhteşem yüzyıl -4, Murat ardından kördüğüm
Cuma bana sevmeyi anlat
Cumartesi kalbimdeki Deniz
Pazar o hayat benim

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yaz dizileri hariç 9 dizi oluyor. Oldukça iddialı ama yayın akışı sıkıntılı olacak :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayat Sevince Güzel ve N'olur Ayrılalım zaten kışın biter, No: 309'un da yeni sezonda çok dayanacağını sanmıyorum. Yeni dizilerden sadece Familya tutsa yeter benim için. :A

Bir de 4. Murat'ın Star'da kaldığını okumuştum, reytingleri çok yüksek olmasa da hemen umut kesilecek bir dizi de değil.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
oya doğan kesim dememiş kösem için @Yiğitt :A
Onu Oya Doğan'dan görmedim, başka bir haber gördüm ve öyle kanaat getirdim. :A Star'dan garanti ayrılmış, sözleşme yenilememişler. FOX'la da ücret dahi her şey tamam olmuş.

@Yiğitt aga kösem in kanal degistirdigi kesin mi
Öğrendiğime göre Star'dan kesin olarak ayrılmış. :) Ama KVP için düşünüyorsan Star ile herhangi bir görüşmeleri olmamış, Star'ı boşuna düşünmeyin yani. Show TV'de aynı şekilde, Pana Film'le hiç bir görüşmemiz olmamıştır açıklamasını yapıyor. Kesin onu düşünerek yazdın, onun için söylüyorum. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,093
Puanı
1,061
Onu Oya Doğan'dan görmedim, başka bir haber gördüm ve öyle kanaat getirdim. :A Star'dan garanti ayrılmış, sözleşme yenilememişler. FOX'la da ücret dahi her şey tamam olmuş.

Öğrendiğime göre Star'dan kesin olarak ayrılmış. :) Ama KVP için düşünüyorsan Star ile herhangi bir görüşmeleri olmamış, Star'ı boşuna düşünmeyin yani. Show TV'de aynı şekilde, Pana Film'le hiç bir görüşmemiz olmamıştır açıklamasını yapıyor. Kesin onu düşünerek yazdın, onun için söylüyorum. :D
vadici panpalarıma boş yer ümit veriyopsun :A kaynak budur @denizz19 bence değiştir kösem kısmını ya da konuyu kilitle ay sana da fırsat verdim intikmın için marul :F
http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-974305-yazar-yazisi-fox-tv-nin-yeni-sezonu/

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

Evet onun için sordum yoksa kösem i kim ne yapsın :d: bakalım görecez herşey mümkün

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,093
Puanı
1,061
Konuyu teyit ettirirsem açacağım. :A
Oya Doğan'ın her haberi doğrudur, dediği her haber de çıkmıştır. :D
sen şettirme @denizz19 konuyu kilitle bence:A

oya doğan diyince haftada bir bu kadının kpa yı övme yazılarını açar okurum yok my yi geçecekmiş yok my bitince çarşambaların lideri olurmuş yok uyum varmış falan:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
sen şettirme @denizz19 konuyu kilitle bence:A

oya doğan diyince haftada bir bu kadının kpa yı övme yazılarını açar okurum yok my yi geçecekmiş yok my bitince çarşambaların lideri olurmuş yok uyum varmış falan:A
Konuda kilitlenecek hiç bir şey yok, hatalıysa o kısım düzenlenir olur biter. Açıklama gelecektir kısa sürede. :A

Nolur Ayrilalim kesin gidici :A @Yiğitt
Deniz Baysal'lı diziyle Hayat Sevince Güzel de gidici. :D