Forumdaki 5. Yılım - XanTier

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ozaman:
Aleyna gibi egoist, kendini beğenmiş ve tatliş biri nasip olur sana inşallah :A
İnşallah, öylesi biraz zor bir insan olur geçinmesi ama hoşuma da gider ayrıca :A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben kendisine hayranım işte, şarkıları pek güzel değil yoksa. Egoist, kendini beğenmiş ve bunun yanında sevimli ve tatlış bir kız olduğu için seviyorum :F:F

Çok güzel hikayeler atıyor, şimdi de Amerika'da hatta :bhr:
Aa evet onu biliyorum, haberlerini takip ediyorum . Okulunu dondurup Amerika'ya gitmiş dilini geliştirmek için. Kendini geliştiriyor dünya starı olma yolunda :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İnşallah, öylesi biraz zor bir insan olur geçinmesi ama hoşuma da gider ayrıca :A:A
Gülü seven dikenine katlanacak :A
Ilk gözüne şirin gelir bir süre sonra çekilmez olur :A Flört zamanı hoşuna gider sonra pat heyecanı ölür :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dinlemedim ama şarkı kötü demişler hiç dinlemeyeceğim sanırım. :A
Yani diyorsun ki insanların sözlerinden çabuk etkileniyorsun? Kendi zevkin ve düşüncelerin önemsiz, çabuk gaza geliyorsun. Çoğunluk ne derse o? Bir kıza aşık oldun herkes bırak deyince bir çırpıda sileceksin? Çok beğenerek istedigin bir penye aldın ama insanlar olumsuz konuşunca bir çırpıda atacaksın?
Herkes sana Enes saçını pembe yapsana trend dese anında pembeyemi boyayacaksın? :eek:

Haydi şimdi dinlemede görelim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dinlemedim ama şarkı kötü demişler hiç dinlemeyeceğim sanırım. :A

Yani diyorsun ki insanların sözlerinden çabuk etkileniyorsun? Kendi zevkin ve düşüncelerin önemsiz, çabuk gaza geliyorsun. Çoğunluk ne derse o? Bir kıza aşık oldun herkes bırak deyince bir çırpıda sileceksin? Çok beğenerek istedigin bir penye aldın ama insanlar olumsuz konuşunca bir çırpıda atacaksın?
Herkes sana Enes saçını pembe yapsana trend dese anında pembeyemi boyayacaksın? :eek:

Ne gaz verdin bee :A Yani şimdi burada yorum yapan kişiler de önemli. Şarkıyı önermeyenler ben, @XanTier @S.G.A.T. Forumdaki en kaliteli müzik dinleyicileri :bhr: Mesela @denizz19 gibi zevksiz birisi önermese şarkıyı ben inadına dinlerdim, demek ki iyi şarkıdır diye :A Yine de tercih Enes'in tabi :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ne gaz verdin bee :A Yani şimdi burada yorum yapan kişiler de önemli. Şarkıyı önermeyenler ben, @XanTier @S.G.A.T. Forumdaki en kaliteli müzik dinleyicileri :bhr: Mesela @denizz19 gibi zevksiz birisi önermese şarkıyı ben inadına dinlerdim, demek ki iyi şarkıdır diye :A Yine de tercih Enes'in tabi :A
:A iyi gaz ama kabul et :F
Yalnız bir konuda dikkatinizi çekmek istiyorum beyefendi,
ben şarkı harika demedim, beğenip beğenmediğimide belirten detaylar yok, sadece Aleyna Tilki var diye sizleri etiketledim :A
Gel gelelim kaliteli müzik dediğin detaya:
Senin kaliteli müzik dinlediğin hakkında hemfikirim :D bir çok noktada buluştuğumuz oldu,
@XanTier den pek emin değilim :A Ms de ilk haftadan şutlandığı için pek iyi izlenim vermiyor ama maNga'dan dolayı ümit var gibi :D

@S.G.A.T. aslında benim gibi müzik zevki geniş(pop, türkü, yabancı şarkı v.s. her türden dinliyor) ama "84" grubu hakkındaki sözleri ve beğenmediği grupları küçük görmesi kaliteli dinleyici tabirinden uzak tutuyor gözümde :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Vaoooovvvvvv. Bu da neydi böyle. :A :A Bazı konularda başkalarının ne düşündüğü umrumda değildir ama bazı konularda dikkate alırım. Lakin son tercih yine benimdir. :A Ama gaz güzeldi, hem Aynur Aydın'ı severim hem bu gazın etkisi üstüne Aleyna Tilki'nin de etkisiyle eve geçince kesinnn dinleyeceğim. :A Üst yorumu öylesine yazmıştım bu cevabı beklemiyordum. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Vaoooovvvvvv. Bu da neydi böyle. :A :A Bazı konularda başkalarının ne düşündüğü umrumda değildir ama bazı konularda dikkate alırım. Lakin son tercih yine benimdir. :A Ama gaz güzeldi, hem Aynur Aydın'ı severim hem bu gazın etkisi üstüne Aleyna Tilki'nin de etkisiyle eve geçince kesinnn dinleyeceğim. :A Üst yorumu öylesine yazmıştım bu cevabı beklemiyordum. :A
Beğenmene sevindim :A :A
Bende bu cevabı vereceğimi tahmin edemedim. Birden dökülüverdi düşünceler satırlara.:A

@MasacRE- havasını alsın :pala:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bende bu cevabı vereceğimi tahmin edemedim. Birden dökülüverdi düşünceler satırlara.:A

Yalnız yanlış intiba olmasın verdiğin gazı iyiydi. Daha henüz şarkıyı dinleyip tepkimi ölçmedim. :A Yani umalım da fecaat bir şarkı değildir, 3 dakikama yazık olursa dadanırım sana. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
:A iyi gaz ama kabul et :F
Yalnız bir konuda dikkatinizi çekmek istiyorum beyefendi,
ben şarkı harika demedim, beğenip beğenmediğimide belirten detaylar yok, sadece Aleyna Tilki var diye sizleri etiketledim :A
Gel gelelim kaliteli müzik dediğin detaya:
Senin kaliteli müzik dinlediğin hakkında hemfikirim :D bir çok noktada buluştuğumuz oldu,
@XanTier den pek emin değilim :A Ms de ilk haftadan şutlandığı için pek iyi izlenim vermiyor ama maNga'dan dolayı ümit var gibi :D

@S.G.A.T. aslında benim gibi müzik zevki geniş(pop, türkü, yabancı şarkı v.s. her türden dinliyor) ama "84" grubu hakkındaki sözleri ve beğenmediği grupları küçük görmesi kaliteli dinleyici tabirinden uzak tutuyor gözümde :A
Tamam beni kaliteli dinleyici olarak görüyorsan benim düşüncelerime de güvenebilirsin, @XanTier ile @S.G.A.T. iyi dinleyiciler kefilim ben onlara :A Tamamen aynı olması mümkün değil zaten hepimizin dinlediklerinin de genel olarak en iyiler arasında görüyorum bu kişileri :D

Yalnız yanlış intiba olmasın verdiğin gazı iyiydi. Daha henüz şarkıyı dinleyip tepkimi ölçmedim. :A Yani umalım da fecaat bir şarkı değildir, 3 dakikama yazık olursa dadanırım sana. :A
Dur bakalım daha hava alma falan yok, bir şarkıyıcı dinlesin Enes yorumunu yapsın o zaman anlaşılır kimin havasını aldığı :A

Enes, bu spoileri sen aç sadece başka kimse açmasın :A
Beğensen de beğenmemiş gibi yap bir kulp bul şarkıya beni mahçup etme kardo :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Tamam beni kaliteli dinleyici olarak görüyorsan benim düşüncelerime de güvenebilirsin, @XanTier ile @S.G.A.T. iyi dinleyiciler kefilim ben onlara :A Tamamen aynı olması mümkün değil zaten hepimizin dinlediklerinin de genel olarak en iyiler arasında görüyorum bu kişileri :D

Dur bakalım daha hava alma falan yok, bir şarkıyıcı dinlesin Enes yorumunu yapsın o zaman anlaşılır kimin havasını aldığı :A

Enes, bu spoileri sen aç sadece başka kimse açmasın :A
Beğensen de beğenmemiş gibi yap bir kulp bul şarkıya beni mahçup etme kardo :A
Yalnız sen hala anlayamadın ben kazandım iş bitti :A Meselemiz Menes'in beğenip beğenmemesi değil, mesele dinleyip dinlemeyeceği eeee dinleyecek yani ben kazandım :Z
Yine söylüyorum şarkı harika demedim,beğeneceksinizde demedim. Sadece Aleyna'dan dolayı etiketlendiniz :D

Spoiler çabanada ha ha ha diyorum :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin kadar kalitesiz itici bir dinleyici daha görmedim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Öyle bir şey olursa bir fiyakalı hediyeyle alırım gönlünü sen merak etme :A
Beğenmen önemli değil, mühim olan dinlemen :A