Forumdaki 5. Yılım - XanTier

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Favoriforumum'a, sonraları adı Fav10 olan siteye bugünden tam 5 yıl önce (aslında bugün değil, dün)

27 Kasım 2012'de üye olmuştum.
27 Kasım 2013'te forumda aktif üyelerdendim.
27 Kasım 2014'te forumda değildim, 2014 içinde forumu bırakmıştım.
27 Kasım 2015'te foruma geri dönüdükten sonra nick değiştirip Amoureux olarak takıldım.
27 Kasım 2016'da kendimi iyice geri çektim, 1 mesaj bile yazmaz oldum.
27 Kasım 2017'de ise yine XanTier olarak buradayım :Z
DNLgvOnVAAEdsD_.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bugün bol bol mesajları beğendin zaten tebrik ederim seni Meloş:A

Cidden iyi ki forumdasın:X

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Eskiden seni sevmezdim. Aşırı soğuk ve kuru birisiydin. :D Ennnnnnnnnn uzak en egolu gördüklerimdendin. :A Ama bu yıl baya sevdim seni, iyiki aktifliğin artdı. Baya samimi, sevecen ve çok bilgisi birisin. Sevdiğim ve hep burada görmek istediğim üyelerdensin. :D

O gökkuşağ renklerindeki el olan resmini, LGBT bayrağına benzetmedim değil. :A

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sana süper bi hediyem var. :bhr:
original.gif

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Biricik Meloşum olmazsa olmazım, iyi ki buradasın diye kısıtlamayacağım iyi ki varsın. :oops: Nice senelere. :bhr:

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Sen varya adamsın. :love1: Nice 5 yıllara canım. :bhr: Bugün şova kalıyor musun? :A
Teşekkür ederim :love1: Sen de adamsın ama ayrıca dibisin :bhr:
Ben hangi şova kaldım ki buna kalayım? :bhr:

Bugün bol bol mesajları beğendin zaten tebrik ederim seni Meloş:A

Cidden iyi ki forumdasın:X
Geçmişte benimle ilgili güzel mesajlar yazmışsın, beğenmeden edemedim :bhr: Teşekkür ederim :bhr:

Eskiden seni sevmezdim. Aşırı soğuk ve kuru birisiydin. :D Ennnnnnnnnn uzak en egolu gördüklerimdendin. :A Ama bu yıl baya sevdim seni, iyiki aktifliğin artdı. Baya samimi, sevecen ve çok bilgisi birisin. Sevdiğim ve hep burada görmek istediğim üyelerdensin. :D

O gökkuşağ renklerindeki el olan resmini, LGBT bayrağına benzetmedim değil. :A

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sana süper bi hediyem var. :bhr:
original.gif
Eski egomu özlüyorum, ne güzel hepinizden tiksiniyorum tavırlarıyla yüzünüze bile bakmazdım .sss
Çook teşekkür ederim güzel sözlerin için :bhr:
Her rengi niye LGBT ile bağdaştırıyorsunuz? Size kalsa bütün renkler sizin bize siyahla beyaz :T::T:
Açık ara hayatımda aldığım en kötü hediye. .sss

Biricik Meloşum olmazsa olmazım, iyi ki buradasın diye kısatlamıyacağım iyi ki varsın. :oops: Nice senelere. :bhr:
Duygularımız karşılıklı :bhr:
kısatlamıyacak mısın gerçekten? :A

@XanTier :love1::love1::love1:
Nice 5'li, 15'li, 25'li , 50'li yıllara hep beraber Melo.:clapping::clapping:

:sunglasses::sunglasses::sunglasses:
tumblr%2Bcupcake%2Bcup%2Bcake%2Brenkliduvar%2Bblogspot%2Brenkli%2Bduvar%2Bhappy%2Bbirthday%2Bto%2Byou%2Bdo%25C4%259Fum%2Bg%25C3%25BCn%25C3%25BCn%2Bkutlu%2Bolsun%2Bgif%2Bkart%2Bmutlu%2By%25C4%25B1llar%2Bdilerim%2Bmaytap%2Bcup%2Bcake%2Bmum.gif
İnşallah 5 10 15 yıl boyunca sadece ben değil hepimiz oluruz burada. Güzel geçirdiğimiz vakitler hiç bitmez. Çok teşekkür ederim :love1::love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@XanTier 2013-2015 ve 2017 olarak 3.aktif yılın olmuş sanırım . 2014-2016 bay geçilmiş.

Bu yıl ,Başta Kaan olmak üzere bir çok önemli arkadaşımız aramız dan ayrıldı, Böyle bir dönem de, Aktif olman özellikle eğlenceli yanınla,Bizleri çok mutlu etti :Z:Z:Z

Mustim den bir yabancı şarkı hediye edelim sana , Azra Akın da var sen ecünnü seversin
:Z:Z:Z

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
@XanTier 2013-2015 ve 2017 olarak 3.aktif yılın olmuş sanırım . 2014-2016 bay geçilmiş.

Bu yıl ,Başta Kaan olmak üzere bir çok önemli arkadaşımız aramız dan ayrıldı, Böyle bir dönem de, Aktif olman özellikle eğlenceli yanınla,Bizleri çok mutlu etti :Z:Z:Z

Mustim den bir yabancı şarkı hediye edelim sana , Azra Akın da var sen ecünnü seversin
:Z:Z:Z
2012-2013 kadar olmasa da 2015'te de var gibiydim en azından, 14 ve 16'da yok sayılırım 17'nin yarısına kadar :D
Çok teşekkür ederim. :bhr: Ben de çok mutluyum senle sizlerle kaynaşmaktan sohbetler etmekten :Z
Azra Akın'ı severim, ama Mustafa'nın İngilizcesi kulağımı kanattı. :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2012-2013 kadar olmasa da 2015'te de var gibiydim en azından, 14 ve 16'da yok sayılırım 17'nin yarısına kadar :D
Çok teşekkür ederim. :bhr: Ben de çok mutluyum senle sizlerle kaynaşmaktan sohbetler etmekten :Z
Azra Akın'ı severim, ama Mustafa'nın İngilizcesi kulağımı kanattı. :A:A:A
Hep siz erkekler son cümlede batırıyorsunuz . Öyle oldu yine hemde ne batırma
:A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkür ederim :love1: Sen de adamsın ama ayrıca dibisin :bhr:
Ben hangi şova kaldım ki buna kalayım? :bhr:

Geçmişte benimle ilgili güzel mesajlar yazmışsın, beğenmeden edemedim :bhr: Teşekkür ederim :bhr:

Eski egomu özlüyorum, ne güzel hepinizden tiksiniyorum tavırlarıyla yüzünüze bile bakmazdım .sss
Çook teşekkür ederim güzel sözlerin için :bhr:
Her rengi niye LGBT ile bağdaştırıyorsunuz? Size kalsa bütün renkler sizin bize siyahla beyaz :T::T:
Açık ara hayatımda aldığım en kötü hediye. .sss

Duygularımız karşılıklı :bhr:
kısatlamıyacak mısın gerçekten? :A

İnşallah 5 10 15 yıl boyunca sadece ben değil hepimiz oluruz burada. Güzel geçirdiğimiz vakitler hiç bitmez. Çok teşekkür ederim :love1::love1:
Ahhh bu telefon, “kısıtlamayacağım”. :A Eski konuları beğendiğin iyi olmuş nostalji yaşadım demin. :A

M@@ yıllarındaki konularına baktım da demin o kadar soğuk ki bir “Teşekkürler” bile yazmamış. :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
O ayrı o ayrı ama :A
Sen Mustafa Sandal İngilizcesi dinleyip benimkine kötü diyosun. Şimdi anlaşıldı bana kötü demen. İngilizceyi yanlış yerden öğrenmişsin :A:A

Ahhh bu telefon, “kısıtlamayacağım”. :A Eski konuları beğendiğin iyi olmuş nostalji yaşadım demin. :A

M@@ yıllarındaki konularına baktım da demin o kadar soğuk ki bir “Teşekkürler” bile yazmamış. :A
Telefon doğruyu yanlışa mı çeviriyor yani? :A
Teşekkür etmek nedir ya, onlar çok yavan şeyler. Çok da güzel yapmışım valla :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O ayrı o ayrı ama :A
Sen Mustafa Sandal İngilizcesi dinleyip benimkine kötü diyosun. Şimdi anlaşıldı bana kötü demen. İngilizceyi yanlış yerden öğrenmişsin :A:A

Telefon doğruyu yanlışa mı çeviriyor yani? :A
Teşekkür etmek nedir ya, onlar çok yavan şeyler. Çok da güzel yapmışım valla :A
Amerika beni kıskanıyor bozuk Iphone’yi vermiş Siri’si bile benden nefret ediyor kaç kez teklifimi çevirdi. :eek:

Şimdi niye ediyorsun peki. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

İyiki 2014 de yokmuş , yoksa efsane yılımızın içine edebilirmiş :A gerçi 2015 de Amoux olarak gelip ,benim radarıma takılmıştı . M olarak :A :A :A @XanTier

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Amerika beni kıskanıyor bozuk Iphone’yi vermiş Siri’si bile benden nefret ediyor kaç kez teklifimi çevirdi. :eek:

Şimdi niye ediyorsun peki. :A
Siri'yi küstürünce özür dilemek gerekiyomuş. Sen de başta iyi davran sonra teklif et :A

Küsmeyib diye :A:A