Forumdaki 5. Yılım - XanTier

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yalnız sen hala anlayamadın ben kazandım iş bitti :A Meselemiz Menes'in beğenip beğenmemesi değil, mesele dinleyip dinlemeyeceği eeee dinleyecek yani ben kazandım :Z
Yine söylüyorum şarkı harika demedim,beğeneceksinizde demedim. Sadece Aleyna'dan dolayı etiketlendiniz :D

Spoiler çabanada ha ha ha diyorum :F
Dinlerse dinlesin yav banane ben diyeceğimi dedim, 3 dk işkence çekmek istiyorsa kendi bilir :A

Nee spoileri açtın mı yoksa :eek: Ne kadar ayıp hiç yakıştıramadım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Dinlerse dinlesin yav banane ben diyeceğimi dedim, 3 dk işkence çekmek istiyorsa kendi bilir :A

Nee spoileri açtın mı yoksa :eek: Ne kadar ayıp hiç yakıştıramadım :A
yasaklar çiğnenmek içindir :Z
ama cıvıldak karı çıkacak diye çekinerek tıkladım, göz ucuyla zorla bakmaya çalıştım, neyseki yazıymış :A

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
:A iyi gaz ama kabul et :F
Yalnız bir konuda dikkatinizi çekmek istiyorum beyefendi,
ben şarkı harika demedim, beğenip beğenmediğimide belirten detaylar yok, sadece Aleyna Tilki var diye sizleri etiketledim :A
Gel gelelim kaliteli müzik dediğin detaya:
Senin kaliteli müzik dinlediğin hakkında hemfikirim :D bir çok noktada buluştuğumuz oldu,
@XanTier den pek emin değilim :A Ms de ilk haftadan şutlandığı için pek iyi izlenim vermiyor ama maNga'dan dolayı ümit var gibi :D

@S.G.A.T. aslında benim gibi müzik zevki geniş(pop, türkü, yabancı şarkı v.s. her türden dinliyor) ama "84" grubu hakkındaki sözleri ve beğenmediği grupları küçük görmesi kaliteli dinleyici tabirinden uzak tutuyor gözümde :A
Müzik zevkime laf söyletmem :A Türklerden yoğunlukla maNga, Duman olmak üzere genelde yabancı müzikler dinlerim pop dışında :A

ay bir de marifet gibi konu açıyor ay neyse tebrikler AGA :A
ay bir de marifet gibi konu açıyor ay neyse tebrikler AGA :A
2 değil 3 değil BEŞ yıl olmuş, açmayalım mı agam benim :F
Zaten 2 ve 4'ü açmadımi tek sayılarla gidiyoruz bakalım :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Müzik zevkime laf söyletmem :A Türklerden yoğunlukla maNga, Duman olmak üzere genelde yabancı müzikler dinlerim pop dışında :A

2 değil 3 değil BEŞ yıl olmuş, açmayalım mı agam benim :F
Zaten 2 ve 4'ü açmadımi tek sayılarla gidiyoruz bakalım :A
Tamam tamam isveç halk müziğine olan ilginden dolayı sınıfi geçtin :A
Paylaştığın müzikte güzelmiş ;)