PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
8-9;

İki muazzam bölüm..

Can'ın Duru'yu elde etme çabasında kendimi görüyorum. Müthiş bir karakter adam. Her yönüyle çok farklı.

Duru'nun bıçağı sapladığı sahne ve Can'ın verdiği tepkinin saykoluğu ve epikliği beni benden aldı :A Sevidğin kadın tarafından bıçaklanmak nasıl bir his acaba tecrübe etmek isterim :A

Hastanedeki hemşireleri ayarlaması ve fotoğraflarını çekme talimatını verdiğini öğrenince ''ulan acaba bıçaklanmak da mı plan dahilindeydi'' diye sordum kendime :A Can Manay'ın karakteri öyle baskın ki, seyirciyi bile düşündürtüyor. :) Güzel bir organizasyondu fakat Bilge satışa getirdi, Eti teyze olaya müdahale etti anne edasıyla. Berbat etti her şeyi fakat son sahnedeki çakmak ve makyaj çantası ile subniminali dayadı Can. Eeee Can Manay kardeşim bu boru değil, her zaman bir B planı vardır :)

Bu arada kitapta Özge'nin lezbiyen olduğunu duydum -ki dizide de böyle aksettirildi- fakat SMK ile aralarında giderek büyüyen ve inceden filizlenen bir aşk var. Bakalım nereye doğru gidecek. Özge adamın geçmişini araştırıyor. Yıldız Kolhan ismini buldu. Adamın eski karısı Can'ın ''müşterisi'' imiş. Ki bence karısını öldürdü. Can ile aralarındaki sır da büyük ihtimalle bu. Anlaşmaları da bunun üzerine inşa edilmiş. Özge bunun üzerine giderse hayatını riske atar. Zira adamın oldukça tekinsiz hareketleri var :A Hiç acımaz :)

Sanat merkezindeki dinleti sahnesi efsaneydi. Deniz harika bir solo attı orda ama yüksek ihtimal La La Land gibi dublör faciası vardı :A Adamın sadece ellerini çekmişler. Ulan bu kadar belli etmeyin bari adam iki üç notaya da mı basamadı :F

Klip çekimindeki yönetmen kesin @destere'nin uzaktan akrabası :A O nasıl yakın plan çekimleriydi öyle :A :A

İki bölüme de ortalama 8.5 verdim :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Deniz sonunda boynuzlandığının farkına varmış olacak ki Can'a bir tane yumruk patlatıveriyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
8 ve 9.bölümler bence dizinin en efsane bölümleriydi, 10 ve 11 de harika olacak gibi :D

Deniz, Can Manay'a yumruğu geçiriyor :Z Bakalım Duru-Can-Deniz üçgeninde neler olacak :D

Sadık - Özge yakınlaşması da dikkat çekici. Sadık'ın karısı dönüyor, bakalım Can Manay'la ne bağlantısı çıkacak işin :D

Bilge biraz daha ön plana çıkmalı :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
1x10 - 1x11

Serenay Sarıkaya, Büşra Develi, Songül Öden ve Sezin Akbaşoğulları'nın bir arada olması nedeniyle bölümler bir yerden sonra güzel kadınların gövde gösterisine döndü diyebilirim. :A

Özge'nin bir gün delirmesinden korkuyorum. O kadar şeyden sonra Furkan'ın ölmesi (yazık olduğu çocuğa) ve Sadık'ı vurup yakalanmasıyla birlikte psikolojisinin pek de iyi bir yöne gitmediği ortada. Ama dobralığı ve küfürleriyle bölüme damgasını vurdu desem yanlış olmaz. :A

Can da sonunda amacına ulaştı, Duru ve Deniz'i birbirinden nefret edecek noktaya getirdi. Evini satılığa çıkardığını gördük son sahnede ama işin kokusunu alıp Duru'nun yanında biter yine. :A

Songül Öden'in daha uzun kalmasını bekliyordum, ilk bölümün 5 dakikasında gördük sadece. Sezin Akbaşoğulları da sürpriz oldu konuk oyuncu çıtasını her bölümde yükseltmeleri takdir edilesi. :D

Ürün yerleştirme konusunda da göze batan bir şey yoktu, sağolsun Vodafone koca arenayı yerleştirmiş. :A
Kısacası güzel bölümlerdi, sezon finalini merakla bekliyorum. İnşallah son bölümü gelecek ay yayınlamaya kalkmazlar.

9/10

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
1x10

ALLAHUAKBAR :Z

Normalde iki bölümü birlikte yorumlayacaktım fakat 10. bölümde o kadar olay oldu ki ayrı ayrı yorumlamak istedim. Sadık Murat Kolhan, sen cool bir detaysın :bhr:

Bölüm SMK'nın eski karısının nasıl öldüğünü göstererek başladı. Daha önce Can ile aralarındaki ''gizli anlaşma'' olarak nitelendirilen olayın SMK'ın karısını öldürdüğüne dayandırmıştım. Nispeten yanıldım. Kadın düpedüz intihar etmiş ya la :A Hem de Can'ın ofisinde. Can'ın toy zamanları muazzam resmedilmiş. Tavırlar, mimikler biraz ürkek ama aynı. Tip zaten fecaat. Görünce kahkaha attım direk :A Bu arada o lıkır lıkır su içme muhabbeti de intihar anındaki ani şoka dayanıyor olabilir. Zaten adam hasta. Yaşadıkları üzerinde kalmış, bilinçaltına kazınmış olabilir. Ozan Güven bu karakteri bize müthiş yansıtıyor. Bu rölü Türkiye'de başka kimse oynayamaz, net.

Can'ın Eti'yi ve Kaya'yı postalayışındaki rahatlığına kaç point? :A Hiç acımadan hayatından s*ktir etti adam :A

Durunun arkadaşını alt kattaki stüdyada küskülediği ve ardından Duru'ya ''bütün eve kokun sinmiş'' sözü inanılmazdı ya :F Böyle genişlik Konya ovasında yok :A

Bu arada konuk oyuncuların performansı da göz doldurdu. Songül Öden'in yanı sıra Sezin Akbaşoğulları müthiş oynamış.

Son sahnede adeta şok geçirdim. Furkan paraşütsüz yüksek atlama yapıp kafayı karpuz gibi yardı :F Eee çapından büyük işlere kalkışırsan zaiyat verirsin böyle Özge hanım. Açacaktın güzelim bir magazin sitesi kırıp dizini oturacaktın evinde ''o onla görüntülendi bu bununla yemek yedi, kardeşine bakmayan ünlü isim kim?'' haberleri girip bakacaktın dalgana :A

Gelelim eleştirilere. Bölümde aşırı zorlama ve göze batan nüanslar vardı. Furkan'ın Watch Dogs oyunundaki gibi sağı solu kolayca hacklemesi, (Alarmı hacklemesi özellikle ''e yok anasının hörekesi'' dedirtti) alakasız browni reklamı, (hadi hikayenin içine reklam koyulmasını anladık da reklama ekstra sahne çekmek ne ya? Şaka mı bu. Parası neyse verelim de böyle sahneler izletmeyin.) Can ile Durunun Golf'ün içinde 180 ile giderken ani frenden sonra birbirine bakışıp hatta neredeyse yiyişecek olmaları vs. vs.

Bölümü genel itibariyle çok beğendim fakat hikaye Can-Duru ekseninde gidecekse bu biraz sıkabilir izleyiciyi. Örneğin bu bölümde de Özge'nin hayat hikayesinden bir kesit gördük ki çok etkileyiciydi. Babasının mezarına tükürüp redd-i miras yapacak kadar onurlu bir insanmış bunu öğrendik mesela. Karakterlerin derinlemesine işlenmesi gerekiyor. Kitapta olduğu gibi.

9/10

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
1x11

MİŞYIN KOMPLEYTIT :A

Can sonunda istediğini alıyor gibi :) Hadi hayırlısı :) :)

Can kurdu kurdu en sonunda Duru'yu elde edecek gibi. İşler tam istediği gibi gitti. Önce buluşmada Duru onu çağırmış gibi yaptı -yine klasik superman Can durumları- daha sonra finalde Denizin önünde herşeyi ortaya döktü bilerek. Son sahnede ise evi satılığa çıkardığını gördük. Deniz ile Duru'nun aralarını açıp evlilik planlarının içine s*çtı :A Ve ona sadece ''evi barkı satıp dayak yiyen ve kovulan mazlum aşık'' profilini oynamak kaldı :) Ki kertenkele gibi hemen uyum sağlayacağından hiç şüphem yok. Burada Duru'nun nasıl bir adım atacağı meçhul. Hala ısrarla Deniz'i ikna etmeye mi çalışacak yoksa mükemmel hayatı seçip Can'a mı koşacak?

Bu arada Can'ın evi yakıp ''hadi sevişin bakalım şimdi'' sahnesinde yerlere yattım gülmekten :F Dünyanın en müthiş intikamı bee :A

Özge-SMK tarafında da durum karıştı. Pompalıyla deşti koskoca medya patronunu sayko Özge :F Sadık'ın vurulduktan hemen sonra ''kaç Özge'' diyişi de inceden yanık olduğunu gösteriyor :) Keza Özge'nin de onu öylece bırakıp kaçmayışı :) Bu ikili birbirine çok yakışıyor ne yalan söyliyim :)

Bu bölümde de reklamı gözümüze sokmuşlar. ''Al şu çantayı Amarok'a yükle'' nedir ya? Normal hayatta böyle bir tanımlama duydunuz mu hiç? ''Siz otobüsle gidin ben Volkswagen Jetta 1.6 TDi Otomatik Şanzıman Comfortlineımla sizi takip edeceğim'' :F :F :F Böyle bir şey olabilir mi ya demek istiyorum Kemal Kılıçtaroğlu gibi :A :F Neyse bu reklam olayına fazla takmayacağım. İnşallah vergilerini ödüyorlardır diyip kapatıyorum :A

7/10

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
1x12 (Sezon Finali)

Aslında büyük olaylar olmadı ama güzeldi. Özellikle son sahneler tam bir yönetmenlik harikası olmuş. :)

Can yine ve yine istediğini aldı. Ama Duru da az fena değil bile bile izin vermiş hayatına girmesine. Bu arada kavga sahneleri ve Duru'nun sinir krizi de çok iyiydi. Kitapta Duru, Deniz'in göğsünü ısırıp et koparıyormuş ama burada üstüne çıkıp omzunu ısırdı. Yine de manyak olduğu gerçeği değişmiyor. :A

Özge ve SMK ilişkisi de şimdilik bitti gibi görünse de gelecek sezon bir şekilde başlayacaktır. Özge'nin yüklediği videodan sonra Can'ın da başka kanala transfer olmasıyla eski gücünü kaybetti.

Bir de Bilge ve Ali arasında bir aşk filizlenmesini bekliyordum ama Bilge Murat'a döndü. Umarım gelecek sezon bu yönde daha çok şey yaşanır.
9/10

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
1x12

ALLAHIM BU NE LAAAN :hearteyes:

Efsane bir sezon finaliydi. Sonunda beklenen bir gelişme olan Duru-Can vuslatına bağlandı olay fakat yönetmen öyle bir dokunmuş ki sahneye aman yarabbi..

Bölümün başı Eti hanımın babasını boğmasıyla zaten şok geçirtti. O konu biraz havada kaldı. Niye öldürdü, babası buna naptı geçmişte tam anlamadım? Sonrasında Can ile olan veda sahnesi de çok içtendi. Sonrasında ''tedavi olmaya geldim'' dedi bir tane yaşlı doktora. Orası da muallakta kaldı. Zaten sır küpü gibi bir kadın acaba ne hastalığı var? Zaten dizide normal adam yok herkes hasta :F En normali Doğru bence :A

Duru'nun cinnet sahnesini de çok beğendim. Serenay ilk defa Mira kılıfından sıyrılıp bambaşka biri gibi oynamış. Deniz'in ''gösteriye çıkmıyorsun'' diyip kapıyı çarptığı anki tepkisi o titreyişi ve gözünden yaş gelmesi harikaydı harika.

Gelelim bölümde en az gözüken ama bölüme damgasını vuran Can Manay üstada :A Müthiş özgün bir karakter ya hayranım adama. SMK boğarken bile gülüyor :A Gittikten sonra da jakuziden su avuçlayıp içmesi de harika bir detaydı, güldürdü. :A Ne yaptı ne etti Duru'yu elde etti bee. İnce ince kurdu, mazlum ayağına yattı en son gösteriden önce de Bilge ile haber gönderip kaosun fitilini ateşledi. Deniz o kırmızı tüyü görünce de azıcık kalan tahammülünü de kenara bırakıp Duru'yu şutladı :) Biz izleyiciler de zaten o sahnede bölümün sonunu Duru'nun ''ben minnoş bir ev kedisi değilim'' sözünden anladık :A Can'ın suflesiydi o :A

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine :A Can Manay imkansız aşklara bir örnektir. Ne olursa olsun aşkınızın peşinden gidin..

Bölümde geçen ''İnsan İnsan'' şarkısını da paslıyorum dinleyen dinlesin, harika bir eserdir. :)

Bir sonraki sezonu Can Manay'ın suya olan açlığı gibi şehvetle bekliyorum :)

9/10

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
1x12

ALLAHIM BU NE LAAAN :hearteyes:

Efsane bir sezon finaliydi. Sonunda beklenen bir gelişme olan Duru-Can vuslatına bağlandı olay fakat yönetmen öyle bir dokunmuş ki sahneye aman yarabbi..

Bölümün başı Eti hanımın babasını boğmasıyla zaten şok geçirtti. O konu biraz havada kaldı. Niye öldürdü, babası buna naptı geçmişte tam anlamadım? Sonrasında Can ile olan veda sahnesi de çok içtendi. Sonrasında ''tedavi olmaya geldim'' dedi bir tane yaşlı doktora. Orası da muallakta kaldı. Zaten sır küpü gibi bir kadın acaba ne hastalığı var? Zaten dizide normal adam yok herkes hasta :F En normali Doğru bence :A

Duru'nun cinnet sahnesini de çok beğendim. Serenay ilk defa Mira kılıfından sıyrılıp bambaşka biri gibi oynamış. Deniz'in ''gösteriye çıkmıyorsun'' diyip kapıyı çarptığı anki tepkisi o titreyişi ve gözünden yaş gelmesi harikaydı harika.

Gelelim bölümde en az gözüken ama bölüme damgasını vuran Can Manay üstada :A Müthiş özgün bir karakter ya hayranım adama. SMK boğarken bile gülüyor :A Gittikten sonra da jakuziden su avuçlayıp içmesi de harika bir detaydı, güldürdü. :A Ne yaptı ne etti Duru'yu elde etti bee. İnce ince kurdu, mazlum ayağına yattı en son gösteriden önce de Bilge ile haber gönderip kaosun fitilini ateşledi. Deniz o kırmızı tüyü görünce de azıcık kalan tahammülünü de kenara bırakıp Duru'yu şutladı :) Biz izleyiciler de zaten o sahnede bölümün sonunu Duru'nun ''ben minnoş bir ev kedisi değilim'' sözünden anladık :A Can'ın suflesiydi o :A

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine :A Can Manay imkansız aşklara bir örnektir. Ne olursa olsun aşkınızın peşinden gidin..

Bölümde geçen ''İnsan İnsan'' şarkısını da paslıyorum dinleyen dinlesin, harika bir eserdir. :)

Bir sonraki sezonu Can Manay'ın suya olan açlığı gibi şehvetle bekliyorum :)

9/10
Babası Eti'ye 14. yaşına girdiği gece tecavüz etmiş, o daha intikam almak için babasını öldürdü.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,599
Puanı
1,061

Deniz sonunda boynuzlandığının farkına varmış olacak ki Can'a bir tane yumruk patlatıveriyor :A

8 ve 9.bölümler bence dizinin en efsane bölümleriydi, 10 ve 11 de harika olacak gibi :D

Deniz, Can Manay'a yumruğu geçiriyor :Z Bakalım Duru-Can-Deniz üçgeninde neler olacak :D

Sadık - Özge yakınlaşması da dikkat çekici. Sadık'ın karısı dönüyor, bakalım Can Manay'la ne bağlantısı çıkacak işin :D

Bilge biraz daha ön plana çıkmalı :(

Babası Eti'ye 14. yaşına girdiği gece tecavüz etmiş, o daha intikam almak için babasını öldürdü.

Aynen ben de öyle tahmin etmiştim. Peki niye beklemiş bu kadar zaman ya?

Harika ya tam kapak fotosu yapmalık :bhr:
Ekli dosyayı görüntüle 55848
Fİ nalde can manaya oy vermezseniz ayıp olur zaten @destere de sevmez kendisini hazır yokken totoşa nanik yaparsınız:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son 5 bölüm efsoydu. Soluksuz tek seferde izledim.:D

Deniz yine Duru'yu üzdü Duru'da Can'a gitti normal olarak. Can ile daha yırtıcı bi kadın olacak bu kız.:Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aylardır merak ediyordum. Çevremde herkes deli gibi izliyordu ve spoiler yememek için kaçacak yer arıyordum. Sonunda sınav bitti ve ben de Fi'ye başladım. Dün 1, 2 ve 3'ü izledim. Bugün de 4, 5 ve 6'yı bitirdim. Söyleyecek tek cümlem var, muhteşem olmuş. Her anlamda farklı bir yapım. Senaryo hiç sıkmıyor tabi bunda 60 dakika olmasının çok büyük etkisi var.

O kadar kaliteli ki her şey. Oyunculuklar (ki özellikle O Ozan Güven döktürüyor), görüntüler ve müzikler. Mert Baykal çok güzel bir iş çıkarmış. Sansürsüz, rahat bir şekilde dizi izlemeyi özlemişim resmen :Z

Tek tek bölüm bölüm yorum yapmayacam ama ana göre dizinin en iyi bölümleri 3 ve 5. bölümler. Tam dördüncü bölüm içimden 'klasik Türk dizisi klişesi mi başlıyor' diye düşünürken çok güzel bölümler geldi.

Bir yandan çok çabuk tüketmek istemiyorum diziyi ama bir yandan da hemen izlemek istiyorum. :F Yarın da 7 - 8 ve 9'u izlemeyi düşünüyorum.

Bu arada kısa kısa değineyim. :D
1.Bölüm: Can Manay'ı sevsem mi sevmesem mi anlamadım. İlk bölümde Bilge'yi çok kısa gördük ama benim en çok merak ettiğim karakter oldu tabi bunda Büşra Develi'nin etkisi büyük. :A İlk bölümün en güzel anları dans gösterisiydi bence.

İkinci bölümde Özge Özpirinçci'yi gördük çok güzeldi o da keşke devamlı olsa demiştim ki diğer bölümlerde de gördüm :A Can Manay'ın elini sürmediği kadın yok maşallah :A Bölüm sonunda da iyice psikopata bağlayıp Duru'yu kameradan izledi :F

Üçüncü bölüm bence en iyi bölümdü. Özge ve Sadık Murat Kolhan çok iyiler. :bhr: :A Normalde Berrak Tüzünataç'ı beğenmezdim ama bu dizide harika. Osman Sonant zaten çok iyi bir oyuncu. Özge'nin lezbiyen olduğunu öğrendik. İşte internet dizisinin farklılığı :D Bu arada Bilge'm sen nasıl güzelsin öyle. Ama başına gelenler. :( Ay gittin o salak çocukla yattın da ne oldu. :F Bölümün güzel yanı da Merve Çağıran'dı. :A Can'a kancayı takmıştı. :A Ceren ve Duru'nun çekişmesi güzeldi ama Duru cidden bencilsin. Can'ın yardımıyla baş dansçı oldun. Bir de Can, Duru'ya yardımını yapıp güzel bir öpücük de kondurdu. :F

Dördüncü bölüm en çok sıkıldığım bölümdü. Şu Alara olayı beni deli etti. Can, sen tam bir pisliksin. Deniz ve Duru'ya hem iyilik hem de kötülük yapıyorsun ama sana aynı zamanda kızamıyorum da nasıl bir karaktersin çözemedim. :F

Beşinci bölüm de baya iyiydi. Bu bölüm resmen Bilge'nin bölümüydü. :Z Can işe aldı, kız çöp karıştırıp Can'ın gözüne girdi yetmezmiş gibi bir de arabası oldu. :F Sadık Murat Kolhan ve Özge cephesinde yeni gelişmeler vardı, Özge Sadık'a Can'la ilgili sırrını anlattı, Sadık bey de siteyi kurdu maşallah bilgisayarlar falan da Allah aşkına bu bölümde ne kadar çok Samsung reklamı vardı. :F Son sahnede Duru ve Deniz barıştı ama ben Can'ın o son sahnedeki haline baya üzüldüm. Ayrıca bu bölüm en çok Sıla'ya üzüldüm, yazık kıza. :(

Altıncı bölüm iyi diyebileceğim bir bölümdü. Can'ın yüzünden sürahiyle izliyorum diziyi. :F Adam dövüyor sonrasında su istiyor, güldürdü. :F Özge benim için gitgide daha ilgi çekici bir hale geliyor. Son sahnedeki asaleti :bhr: Bu arada ben Bilge ve Can Manay shiplerken sanırım Ali ve Bilge olacak gibi. :F Bu arada Ali de pek tekin birine benzemiyor.

Şimdilik bu kadar baya konuştum. :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Aylardır merak ediyordum. Çevremde herkes deli gibi izliyordu ve spoiler yememek için kaçacak yer arıyordum. Sonunda sınav bitti ve ben de Fi'ye başladım. Dün 1, 2 ve 3'ü izledim. Bugün de 4, 5 ve 6'yı bitirdim. Söyleyecek tek cümlem var, muhteşem olmuş. Her anlamda farklı bir yapım. Senaryo hiç sıkmıyor tabi bunda 60 dakika olmasının çok büyük etkisi var.

O kadar kaliteli ki her şey. Oyunculuklar (ki özellikle O Ozan Güven döktürüyor), görüntüler ve müzikler. Mert Baykal çok güzel bir iş çıkarmış. Sansürsüz, rahat bir şekilde dizi izlemeyi özlemişim resmen :Z

Tek tek bölüm bölüm yorum yapmayacam ama ana göre dizinin en iyi bölümleri 3 ve 5. bölümler. Tam dördüncü bölüm içimden 'klasik Türk dizisi klişesi mi başlıyor' diye düşünürken çok güzel bölümler geldi.

Bir yandan çok çabuk tüketmek istemiyorum diziyi ama bir yandan da hemen izlemek istiyorum. :F Yarın da 7 - 8 ve 9'u izlemeyi düşünüyorum.

Bu arada kısa kısa değineyim. :D
1.Bölüm: Can Manay'ı sevsem mi sevmesem mi anlamadım. İlk bölümde Bilge'yi çok kısa gördük ama benim en çok merak ettiğim karakter oldu tabi bunda Büşra Develi'nin etkisi büyük. :A İlk bölümün en güzel anları dans gösterisiydi bence.

İkinci bölümde Özge Özpirinçci'yi gördük çok güzeldi o da keşke devamlı olsa demiştim ki diğer bölümlerde de gördüm :A Can Manay'ın elini sürmediği kadın yok maşallah :A Bölüm sonunda da iyice psikopata bağlayıp Duru'yu kameradan izledi :F

Üçüncü bölüm bence en iyi bölümdü. Özge ve Sadık Murat Kolhan çok iyiler. :bhr: :A Normalde Berrak Tüzünataç'ı beğenmezdim ama bu dizide harika. Osman Sonant zaten çok iyi bir oyuncu. Özge'nin lezbiyen olduğunu öğrendik. İşte internet dizisinin farklılığı :D Bu arada Bilge'm sen nasıl güzelsin öyle. Ama başına gelenler. :( Ay gittin o salak çocukla yattın da ne oldu. :F Bölümün güzel yanı da Merve Çağıran'dı. :A Can'a kancayı takmıştı. :A Ceren ve Duru'nun çekişmesi güzeldi ama Duru cidden bencilsin. Can'ın yardımıyla baş dansçı oldun. Bir de Can, Duru'ya yardımını yapıp güzel bir öpücük de kondurdu. :F

Dördüncü bölüm en çok sıkıldığım bölümdü. Şu Alara olayı beni deli etti. Can, sen tam bir pisliksin. Deniz ve Duru'ya hem iyilik hem de kötülük yapıyorsun ama sana aynı zamanda kızamıyorum da nasıl bir karaktersin çözemedim. :F

Beşinci bölüm de baya iyiydi. Bu bölüm resmen Bilge'nin bölümüydü. :Z Can işe aldı, kız çöp karıştırıp Can'ın gözüne girdi yetmezmiş gibi bir de arabası oldu. :F Sadık Murat Kolhan ve Özge cephesinde yeni gelişmeler vardı, Özge Sadık'a Can'la ilgili sırrını anlattı, Sadık bey de siteyi kurdu maşallah bilgisayarlar falan da Allah aşkına bu bölümde ne kadar çok Samsung reklamı vardı. :F Son sahnede Duru ve Deniz barıştı ama ben Can'ın o son sahnedeki haline baya üzüldüm. Ayrıca bu bölüm en çok Sıla'ya üzüldüm, yazık kıza. :(

Altıncı bölüm iyi diyebileceğim bir bölümdü. Can'ın yüzünden sürahiyle izliyorum diziyi. :F Adam dövüyor sonrasında su istiyor, güldürdü. :F Özge benim için gitgide daha ilgi çekici bir hale geliyor. Son sahnedeki asaleti :bhr: Bu arada ben Bilge ve Can Manay shiplerken sanırım Ali ve Bilge olacak gibi. :F Bu arada Ali de pek tekin birine benzemiyor.

Şimdilik bu kadar baya konuştum. :F
7. bölümden sonra daha da hareketleniyor. İnşallah gelecek sezon AlBil görebiliriz. :Z