PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
O kadar boş bir dönemdeyim ki Fi'ye devam edecek kadar dizileri tükettim.
5. bölüm
Spoiler'lık bir şey yazmadım ama
En son bıraktığımda diziyi izlerken çok bunaldığımı hatırlıyorum, bu bölüm güzel geçti.
Deniz ve Duru'nun kavgalarının uzamadan bitmesine sevindim.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
8. bölüm fragmanı gerçekten muazzam. Ruh hastası karakterlerin hepsi finale doğru bu özelliğini açığa çıkarmaya devam ediyor. Başta Can Manay olmak üzere. :A Bakalım nasıl sonlanacak. Kitabı okumadığımız için bilmiyoruz tabi. Epik bir son bekliyorum hadi hayırlısı. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
6. bölüm
Can Manay durup dururken Duru'nun aklını karıştırdı. :T:
Furkan'a çok kötü davranıyorlar, sinirimi bozmaya başladı şu gazetecinin davranışları.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
27656981_1604998656232013_3542092630642596254_n.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
8. Bölüm:

Dizinin şu ana kadar yayınlanan en iyi bölümüydü diyebilirim, oyunculuklarıyla, heyecanıyla baştan sona muazzamdı. Gerilimi resmen doruk noktasına yükselttiler. Girişi, gelişmesi ve sonucuyla çok iyi bölümdü.

Serenay Sarıkaya'nın, Ozan Güven'in, Osman Sonant'ın ve Berrak Tüzünataç'ın oyunculukları ayrı ayrı çok üst seviyeydi. Özellikle Serenay Sarıkaya'nın oyunculuğunu gerçekten çok beğendim.

Bu bölüm kullanılan müzikler de çok iyiydi, gerilimi en üst seviyeye çıkarttılar. Müziklerin az ama öz kullanılmasını çok sevdim. Türk dizilerinin genel sorunu gereksiz müzik kullanımı zaten, bu bölüm bu açıdan da çok üst seviyedeydi. Bazı sahnelerde hiç müzik kullanılmaması çok doğru bir tercih olmuş.

Kısacası kaliteli yabancı dizilerden farksız, çok üst düzey bir bölümdü.

Şimdilik puanımı vereyim, daha sonra spoilerlı incelemesini yaparım bölümün.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aslında sen normalde uzun uzun yorum yapardın, oyunculukları falan sıvardın. Şaşırttın. :A
Evet yapardım normalde niyeyse yapmadım bu sefer. Bölüm çok iyiydi oyunculuklar gerçekten müthişti özellikle SMK. Ama final yapacağız diye olaylar çok hızlı geçildi ve bir anda kendimizi başka bir şeyin içinde bulduk. Planlandığı gibi 3 sezon olmalıydı ve böyle 3 4 bölüme sıkışmamalıydı. Bu yönden tadım kaçtı bazı durumların altı boş kaldı. Ama finali bekliyorum tabi güzel olacaktır. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet yapardım normalde niyeyse yapmadım bu sefer. Bölüm çok iyiydi oyunculuklar gerçekten müthişti özellikle SMK. Ama final yapacağız diye olaylar çok hızlı geçildi ve bir anda kendimizi başka bir şeyin içinde bulduk. Planlandığı gibi 3 sezon olmalıydı ve böyle 3 4 bölüme sıkışmamalıydı. Bu yönden tadım kaçtı bazı durumların altı boş kaldı. Ama finali bekliyorum tabi güzel olacaktır. :D

SMK son bölümde efsaneydi, şov yaptı resmen. Dediğin gibi senaryo bir anda değiştirilmiş, hızlandırılmış. Keşke planlandığı sürede bitirilseydi ancak kitapların yazarı böyle istediği için yapımcının da yapacak bir şeyi yok. En güzel şekilde son üç bölümü yazmak zorunda. Ben çok iyi bir final bölümü bekliyorum, yıllarca unutamayacağımız bir final bölümü çekmeleri lazım. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bir kaç aydır 2. sezon 5. bölümdeyim. Final bölümüne yetişeceğim. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı