PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x4

Yine güzel bir bölümdü, aradan 3 hafta geçmesine rağmen bayağı özlemişim. Hatta kendimi durduramayıp şimdi bir bölüm daha izleyeceğim. :D

Duru Can'dan kaçmaya çalışıyor, ama adam kadın mıknatısı gibi maşallah. Zaten o ve Sıla varken bir de Alara çıktı. Gerçi o Deniz ile ilgili bir mesele, ama gördük ki kadın bayağı arıza. Gelecek bölümlerde olur mu, merak ediyorum.

Bilge'nin bursu da yattığı adamın sevgilisi yüzünden yandı. Ben de onun gibi bunu Can'ın yaptığını sanmıştım ama sanırım haksızlık etmişim. Neyse ki onun yanında asistan olarak işe başlaması iyi gelişme.

Duru ve Deniz de iki vakte kadar ayrılma noktasına gelirlerse şaşırmam. Bu arada Cem Yılmaz'ın rolü bayağı kısaydı ama güldürdü. :D

Ayrıca Duru ve Sıla da bayağı güzel küfür ediyormuş onu gördük. :A
8/10

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x5

Üstüne koya koya ilerliyor ve yavaş yavaş istediğim noktaya gelmeye başlıyor. :)

Son sahnede Duru ve Deniz'in evlilik kararı alması ve Can'ın bunu duyması ilerleyen zamanlarda çarşının daha büyük karışmasına neden olacak gibi.

Sıla tam Can'ın Duru'ya aşık olacağını söyleyecekken onun tehdidi yüzünden eli boş döndü. Özge Özpirinçci'yi böyle ters köşe bir karakterle izlemek ilginçti, ama sanırım daha görmeyiz.

Sanırım ben Can'ı seviyorum. Takıntılı olduğu zamanlarda değil, ama Bilge'ye avans verip araba alması çok güzeldi mesela.

Özge de Can'ın ipliğini pazara çıkarma konusunda önemli bir aşama kaydetti, ama fotoğraftaki diğer çocuğun kim olduğunu henüz öğrenemedik.
8/10

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
4. Bölüm

İzlemesi zevkli bi bölümdü. Berrak çok iyi gerilim katıyor diziye. Dizinin 2 büyük actionı var biri Berrak diğeri Burslu Kız.:F

Sırlar var ve açığa çıkıp bizi ters köşelere yatırmasını bekliyorum artık dizinin.

Alara olayı baştan sona Can'ın işi bu arada.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben izleyemiyorum neden? başka sorun yaşayan var mı? Siteye hemen neden çökersniz arkadaş:T:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
İlk 3 bölüm beklentimin altında kaldı açıkçası sıradandı ne heyecan ne gerilim tab yapmadı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Selamlar ben de diziyi izliyorum, 3. bölümün sonlarına yakınım. Hiç fena gitmiyor belli bir çekiciliği var, replikler güzel, Ozan Güven harika. Daha detaylı yorumda görüşürüz umarım. :):)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
1x6

Bu bölüm de güzeldi. :)

Can'ın payvonda adam dövdükten sonra su istemesi ve Özge'nin bilgisayarcı çocuğa sürekli çıkışması bayağı güldürdü. Arada bu tür komik sahnelerin olması güzel.

Özge bu bölüm bayağı önemli bir konumdaydı. Hem Mithat'ın gerçek kimliğini ortaya çıkardı, hem Sıla'yı Can hakkında uyardı, hem de Can ve Eti'yi zor durumda bıraktı. Son sahnede de Can'ın evinin önünde duruyordu, neler yapacağını merak ediyorum.

Bilge ve Ali arasında yakında bir ilişki doğacak gibi. Şahsen buna bayağı sevinirim çünkü yakışıyorlar.

Duru ve Deniz de Can sağolsun yeni bir yol ayrımına geldi. Sanırım evlilik işi yalan oldu.
8/10

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
1x4

Kötü bir bölümdü. İyice aşk dizisine dönecek gibi. Beni merak ettiren tek karakter Özge. O da bu bölüm yok gibiydi.
Bilgenin sınıfa izinsiz girip de söylediği şeyler diziyi basitleştirmiş resmen. Hayır yani bu kadar muhafazakar bir kız tutup da sınıfın önünde milletin sevgilisini ayarttım diyecek?
6/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5. Bölümü izledim.

Alara olayı planladığı gibi gitmedi Can'ın ve bölüm sonu tera köşe olduk. Aşktan büyük değilsin Can Manay.:A

Sıla karakterine veda ettik. Burssuz kız güldürdü. Karakteri güzel işliyorlar. Merak ediyorum bu karakter nereye varacak.:D

Özge dizinin en asili olduğu gibi en heyecan katanı. Çıkaracağı olayları merakla izliyoruz..

Şu Can'ın psikiyatristi olaylara girse dizi efso olur.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3.bölümü bitirdim bölüm yorumunu ayrıca daha sonra yapacağım,öbür bölümleride ilk fırsatta bakacağım:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

İlk iki bölüm sonrası dizi düşüşe geçmeye başladı. Bu bölüm de en zayıfıydı içlerinde. Sıradan aşk meşk dizilerine dönmeye başladı pek bir çekiciliği kalmadı.

Gazeteci kız ve burslu kız gerçekten diğer karakterlere nazaran daha çekici. :)

7/10