PuhuTV Fi - Dizi Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
2. Bölüm

Dizi alttan alttan fena geliyor. Efsane bölümler bekliyorum.:X

Bu arada 1. Sezon demişler yani 2.ve 3. Sezon olacak. Süper.

Özge'den daha çılgın bir performans bekliyordum tam tatmin olmadım rolüne.
Berrak şahane iş çıkartıyor. O kapıya yürüyüşü bilr efsane.:bhr: Bu roller çok yakışıyor ona. Son dizisinde de böyle hayran kalmıştım. Meraklı rolleri uyuyor ona.:X

Mehmet Günsur çok gıcık bir rol. Seviyor Sevmiyorda ki kadına masturbasyon lafı biraz abuk geldi bana. Sanatçı kimliği ve böyle saçma bir laf sokuş. Karakter analizini eksik buluyorum.:(

Son sahnede Can baya tehlikeli biri onu anladık. Karakter iyice çılgınlaşıyor. Diğer kadın ile diyaloglarıda meraklandırdı ne çıkacak merak ediyorum.:X

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fi 1x1

Yönetmen ve görüntü yönetmeni başarılı. Senaryoyu pek sevemedim ama karakterler ilgi çekici gözüküyor. O yüzden kötü diyemem senaryoya. Şimdilik benim ilgimi Berrak'ın karakteri çekti.
Çünkü Can'ın kötü tarafını o ortaya çıkaracak gibi.
Serenay'ın önceden dans eğitimi vardır muhtemelen ama başarılıydı, izlemek zevk verdi. Altın oran olsa gerek. :D
Kusur sayılmaz ama benim de dikkatimi "Can'ın masaya bardak koymama takıntısı var. Ama Duru'nun elinden içtiği suyun bardağı masaya tak diye koydu. Adamın takıntısı izlerken benim takıntım oldu. İki kız gördün diye takıntını unutmamalıydın milyonları iyileştiren Can Bey. :D Ayrıca Can'ın programı Tr'de biraz zor. Bizim ünlüler oraya çıkmaz. Çıkan "ünlü"yü de biz tanımayız. :D
Sonuç olarak başarılı bir dizi olmuş. Gelecek bölümleri de izlerim. Acaba dizinin uyacağı bir takvim var mı?
8/10

@Aserat spoiler olmamış galiba, düzenler misin? Ya da kim uygunsa. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
İlk üç bölümünü izledim ilk bölüm çok iyi değildi geriye kalan iki bölüm toparladılar ama. Umarım sonraki bölümler çok iyiliğini korur dizi bu unvanı yani. :sunglasses: En iyi Ozan Güven'di vallahi şaşırttı çok beni. Gerçi A.R.O.G filminde süperdi. :smirk::blush:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3. Bölümü izledim

Diziyi izlerken su gibi akıp geçiyor zaman.:X

Özge baya zeki çıktı. Olayı lehine çok iyi çeviriyor.:X
Bilge'nin sahneleri güzeldi. Dağa tutkulu bir yiyişme olabilirdi. Pek olmamış.:A Can ile şu ALA'da ki kızın sevişme sahnesi daha heyecanlıdır kesin onu göstermeleri lazımdı.:A

Deniz'e aşık olan kızın sahneleri sıkıcıydı. Kafama neyse. Müzik iğrenç kısaca. Gıy gıy beynim gitti.
Duru'nun arkadaşı ile rekabeti hepsi ilgimi çekti. Boş sahne yoktu bu bölüm.

İyi gidiyor yaa. Devamını bekliyoruz..

Fi 1x1

Yönetmen ve görüntü yönetmeni başarılı. Senaryoyu pek sevemedim ama karakterler ilgi çekici gözüküyor. O yüzden kötü diyemem senaryoya. Şimdilik benim ilgimi Berrak'ın karakteri çekti. Serenay'ın önceden dans eğitimi vardır muhtemelen ama başarılıydı, izlemek zevk verdi. Altın oran olsa gerek. :D
Kusur sayılmaz ama benim de dikkatimi Sonuç olarak başarılı bir dizi olmuş. Gelecek bölümleri de izlerim. Acaba dizinin uyacağı bir takvim var mı?
8/10

@Aserat spoiler olmamış galiba, düzenler misin? Ya da kim uygunsa. :D

Yıllardır forumda ama bi spoiler yapamıyor.:A Spoi başlığı ne olsun denilen kutuya yazdın muhtemelen :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
başka işiniz gücünüzmü yok nette yayınlanan türk dizisi izliyorsunuz :A @destere @Bully
nette olunca daha kaliteli olmuş:A
Ben haftasonu bakacaktım da işte fırsat olmadı konserdi, yönetim işleriydi derken, en kısa sürede izleyeceğim inşallah :A

Kaçar mı hiç bu kalite, sen de izlemelisin :A

ilk bölümünü izledim ilk 10 dakika konuyu çözene kadar sıkıcıydı ondan sonrası çok iyiydi:)
serenay duru karakteriyle harikaydı, sadece bölüm sonundaki bale gösterisinde gözüne tavuk kanadı sokuşturması hoş durmadı kızı itici gösteriyordu :) bale gösterisi muhteşemdi ayrıca merak ettim acaba serenayın balerinlikle bir alakası varmı yoksa dublörmü kullanılmış? bu soruyu @Bully e sorayım onun uzmanlık konusu olabilir seroş yalnız bu gidişle seroşu kapacağım gibi :) ah şu tavuk kanatlı gözler olmasaydı dahada hoş olurdu ya neyse :) birde burnu hala akıyormu kızın orayada bişeyler sürmüş umalım burun akmasını önlemek için olmasın :)
GetPhotoThumbnail

berrak tüzünataç ın canlandırdığı özge karakteri az gözüktü ama muhteşemdi özellikle can manay manyağını geçmişe dönük soruyla köşeye sıkıştırdığı sahnede yıldızlaştı :)
büşra develinin oynadığı bilge karakteride ilginç bir tip ben sevdim develiyi :)

neyse seroşun muhteşem şu hareketiyle yoruma son vereyim zaten batırdık yorumu kısa kesmek en iyisi :)

910.jpg

haa birde mehmet günsur ilk bölüm pek ortalarda gözükmedi başrolu sanki ozan güven kapmış gibiydi yine bitli rüstem paşa şansı yaver giderde duruyu kaparsa üzülürüm :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
3. Bölümü izledim

Diziyi izlerken su gibi akıp geçiyor zaman.:X

Özge baya zeki çıktı. Olayı lehine çok iyi çeviriyor.:X
Bilge'nin sahneleri güzeldi. Dağa tutkulu bir yiyişme olabilirdi. Pek olmamış.:A Can ile şu ALA'da ki kızın sevişme sahnesi daha heyecanlıdır kesin onu göstermeleri lazımdı.:A

Deniz'e aşık olan kızın sahneleri sıkıcıydı. Kafama neyse. Müzik iğrenç kısaca. Gıy gıy beynim gitti.
Duru'nun arkadaşı ile rekabeti hepsi ilgimi çekti. Boş sahne yoktu bu bölüm.

İyi gidiyor yaa. Devamını bekliyoruz..

Yıllardır forumda ama bi spoiler yapamıyor.:A Spoi başlığı ne olsun denilen kutuya yazdın muhtemelen :F

Telden yeni yeni giriyorum. Zaten spoiler'da abartı bir şey de yoktu.

Bu arada dizi yabancı dizi olsa izlemezdim muhtemelen.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fi 1x2

Müzikleri kullandıkları yerler çok kötü. Sahnelerle hiç uyuşmamış. Sanırsın Hannibal dizi ha bire gerilim müziği.

Deniz karakterini sevemedim. Özge ve Bilge şimdilik favorim. Ayrıca;
Sadık'ın, Can ile ne alıp veremediği var acaba?

Can'ın sahte bir kimlikle Can olduğunu düşünüyorum. Konuştuğu kadın da ablası falan olabilir gibi geldi bana. İş sadece bir akıl hastanesinde yatmak değildir. Sonuçta akıl hastanesinde yatsa, ben gözlemlemek için yattım, hasta numarası yaptım deyip işin içinden sıyrılabilir.
8/10

Edit: ve çok geçmeden hayvan gibi bir spoiler yedim. Umarım çok geçmeden açıklarlar dizide.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu arada aklıma geldi. Özge ile alakalı.:A

Lezbiyen çıkmasına çok şaşırdım.:eek:

@destere sen seversin ama 3. Bölümü izle öyle konuşalım.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
pardon ben bilgeyle karıştırdım :) ben o psikolojik sorunları olan bilgeyide sevmiştim bari üçlü yapsınlar :)

3. Bölümü izleseydin bilge de yatağa giriyor. Pikinili görürdün kızı.:A
Psikolojik sorumu yok bunun ne alaka sen tüm karakterleri çorba ettin.:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3. Bölümü izleseydin bilge de yatağa giriyor. Pikinili görürdün kızı.:A
Psikolojik sorumu yok bunun ne alaka sen tüm karakterleri çorba ettin.:F
la spoiler verme daha ilk bölümü izledim iki bölüm var izleyeceğim:) sende @xemrexxx gibi pırtltmaya başladın sizin olduğunuz konuya uğrayanda kabahat :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fi 1x3

Dizinin en havalı kadınının lezbiyen çıkması. Umarım g*tleri yer de sevgilisiyle öpüşme/sevişme sahnesi koyarlar.

Bir diğer merak ettiğim karakter Sadık. Can ile olan çekişmesinin sebebi ne acaba? Can ne yaptı da ayağını kaydırmak istiyor acaba?

Duru karakterinin hırslı bir karakter olduğunu gözümüze soka soka anlatmaya çalışmışlar ama Serenay'da o tip yok. Bak Ceren'e gözleri fıldır fıldır mesela. Can'ın Duru'yu bu kadar erken öpmesini beklemiyordum. Tam bir öpüşme olmadı ama Duru'nun kendine yaklaşmasını beklemeliydi. Ben öyle hissettim en azından karakterden.

Deniz'e hiç ısınamadım ya. :/ Mehmet Günsür'ün yaşı geçmiş bence. :(
İlerleyen bölümlerde, belki de sezonlarda ortaya çıkacak spoiler'ı da buraya yazayım. :A Merak eden baksın. :A
Bilge ile Can kardeşlermiş. :eek:
8/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x1
Mehmet Günsür sen harikasın. Rolüne en çok uyan kişi o olmuş. Kendisini çok seviyordum zaten bu dizideki rolüyle daha da sevdirecek anlaşılan.
Dizinin en büyük artısı oyuncu kadrosu ama Berrak Tüzünataç'ı ağlatmaya çalışmazlarsa sevinirim. Olmuyor yani gördük Muhteşem Yüzyıl'da. :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060