FF Sorgu Odası-Hafta 64-Sorgudaki İsim: Polat Şaşmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Burası sorgu odası. Istedigin her mesajı yazamazsın.

Ya gerekli cevabı aldın hala nasıl uzatıyon ya. Kimlerin kolkola olduğu belli. Chp'yr veya Iyi Parti'ye Oy verme o zaman
Siyasi konularla çok alakam yok ama dikkat ediyorum forumda AK Parti sevenler İktidar eleştiri alınca eleştiriyi yanıtlamak yerine direkt alakasız şekilde CHP'ye yükleniyor. Sence bu eleştirilerden bir tür kaçış yöntemi olabilir mi?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
İyice seçim propagandasına döndü sen mesajlar. Neyse bye:F
Byeee

Siyasi konularla çok alakam yok ama dikkat ediyorum forumda AK Parti sevenler İktidar eleştiri alınca eleştiriyi yanıtlamak yerine direkt alakasız şekilde CHP'ye yükleniyor. Sence bu eleştirilerden bir tür kaçış yöntemi olabilir mi?
Bunun cevabı çok net belli değil mi :D

Forumun sevilen uyelerindensin. Son birkaç senede çok değiştin olumlu anlamda. Seninle daha çok sohbet etmek isterdim ama hiçbir ortak noktamız yok :D

@ozan senden de bekliyorum :D

Son düzenleme:

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
forumda yaptığın en pişman olduğun hareketlerden biri anlat.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Polat, Çakır'ın tehlikede olduğunu Aslan amcadan öğrenir. Ancak beklendiginden erken şekilde Çakır vurulur. Polat öğrenir. Gider hastaneye götürür. Hastane de cakirin kalbi durmadan önce Aslan amca Polat'ı arar der evlat plan şöyle. Böyle yapıyoruz. Doktor ve ekibi Aslan Akbey'in adamlarıdır. Doktor, kurşunları çıkardıktan sonra kalbini bi şekilde durdurur. Polat ameliyattan ciktiktan kısa süre sonr Erhan'ı arar der çık dışarı buraya git senden bunu istiyorum. Erhan çıktıktan sonra kalbini çalıştırırlar. Polat babaları indirirken Aslan amcanın adamları da Çakır'ı plan dahilinde bi şekilde hastaneden kaçırır.

Yüzünü değiştirir. Çakır daha sonraları Cahit olarak Polat'ın yanına yerlesecektir (şaka şaka :F)

Plan dahilinde hikayeye göre artık ne istiyosa o görevi verir senarist.

Bu soruyu sormanı tebrik ettim demek ki cesaretli birisin :A

Seni severdim hakkında kötü şeyler düşünmezdim ama sen benimle aynı şekilde dusunmuyorsun herhalde. Durduk yere hakaretleri savuruyorsun ve bu da gözümde bitirdi seni.

Galatasaraylılığını seviyorum. Dizi film yorumlarını da okurum.
Pala mı Tilki mi :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Senin gibi eskicileri seviyorum. Ne diyim la başka bana böyle sorular sormayın havadan sudan sorun bi zahmet :D

Karamelli mısır evet ama normal mısır hayır :F

Mısır'ı desteklemedim desteklemem de

Hayır ozlemiyorum
Eyvallah kardeşim nasılsın diye başlayalım o zaman uzun zamandır konuşamıyoruz :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Isırmayı başardı mı peki :A
Aa dur en beterini unuttum.

5 yaşındaydım. Akrabamın bağına gitmiştik. Köpekle oyun oynuyodum bu ordan bana havlıyodu bende diyodum gel lan sıkıyosa ordan havlama sıkıysa gel falan. :A En sonunda zincirlerini kopardı aldı beni yere attı sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım :A

Yok hiç ısırmadı.

Seni ısırdı mı

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aa dur en beterini unuttum.

5 yaşındaydım. Akrabamın bağına gitmiştik. Köpekle oyun oynuyodum bu ordan bana havlıyodu bende diyodum gel lan sıkıyosa ordan havlama sıkıysa gel falan. :A En sonunda zincirlerini kopardı aldı beni yere attı sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım :A

Yok hiç ısırmadı.

Seni ısırdı mı
Beni ısırdı bir kere onu da arkamdan ısırdı yani malum bölgeden :A :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
para mı aşk mı? :D sebebini açıklarmısın? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...