FF Sorgu Odası-Hafta 64-Sorgudaki İsim: Polat Şaşmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Fav10 Sorgu Odası, sorgulamaya devam ediyor!

Sorgu Odası'nda 64. haftanın ismi Polat Şaşmaz (çocuklarduymasın)

Kendisine 1 hafta boyunca istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim hakkımda iyi şeyler düşünmezsin kesin ama sorayım ne düşünüyon :A

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
son zamanlarda değişkenlik gösterdiğini görüyorum. Yaşla alakalı bir durum mu sence bu?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
1)Reis dinde güncelleme yapmak istiyor diyorlar, ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

2) Reis mi 2.Abdulhamit mi?

3) AKP den sonra başa bir şekilde CHP/İyi Parti ittifakı geçerse sence ne olur?

4) Şekersiz sakız orucu bozar mı?

5) BHND
biraz yavaş :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@Polat Şaşmaz Hoşgeldin kardeşim :blush:

Genel de Akpartili olduğunu düşünüyorum neden diğer partiler olmadığını alabilir miyim
Benim hakkındaki düşüncelerini de es geçme lütfen :D

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,350
Puanı
1,061
Kendini genel olarak tanıtır mısın?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cidden çok merak ettiğim sorular var. Bu hafta iyi eğlence var:A

Bhnd?

Gün gelip Reis ben Mesihim derse inanır mısın? Sonuçta Mesih yada İsa gelecek. Ben Mesihim yada İsa'yım deme ihtimal ne. Dese inanır mısın?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Konumuz hayırlı olsun. İnşAllah güzel bi hafta olur. Rekor kiralim bu hafta :D @takas @MEnes @Doğu @efe uysal

Benim hakkımda iyi şeyler düşünmezsin kesin ama sorayım ne düşünüyon :A
Zamanın da Vadi izlediğini biliyorum. Bu huyunu severim ama gerisini sevmem özellikle saçlar :A Saçları uzatma kısa yakışıyor işte :A

son zamanlarda değişkenlik gösterdiğini görüyorum. Yaşla alakalı bir durum mu sence bu?

Aynen degistigimin bende farkındayım. Yaşla alakalı. 14 yaşından beri burdayım arada eski mesajlarıma bakıp gülüyorum çok safmışım o zamanlar :A

1)Reis dinde güncelleme yapmak istiyor diyorlar, ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

2) Reis mi 2.Abdulhamit mi?

3) AKP den sonra başa bir şekilde CHP/İyi Parti ittifakı geçerse sence ne olur?

4) Şekersiz sakız orucu bozar mı?

5) BHND

İkisi de

Ülkemizin geriye gideceğini düşünüyorum. Kendi partisini bile yönetemeyen adamlar ülkeyi yönetemez. Suriye'den farklı olmayız.

Ciftci degilsen bozar.

Galatasaraylı olmanı ve Galatasaray'la ilgili mesajlarını severim severek okurum gerisi hakkında olumlu düşünmüyorum

@Polat Şaşmaz Hoşgeldin kardeşim :blush:

Genel de Akpartili olduğunu düşünüyorum neden diğer partiler olmadığını alabilir miyim
Benim hakkındaki düşüncelerini de es geçme lütfen :D

Teşekkürler.

Neden Ak Parti. Çünkü Ak Parti 2003'den bu güne hiç olmadığı kadar ülkeyi geliştirdi sıkıntıları çözdü ve buyumeye devam ediyoruz devamı da gelecek İnşAllah.

Ayrıca dünya da islam dinini savunan mazlumlara yapılan zulumlere sesini çıkarıp tepki veren tek devletiz su anda. Biz olmasak dunya da muslumanlara yapilan zulme ses cikaran olmayacak Başımızda Ak Parti değil misal CHP olsaydı bizde susardik.

Seni pek tanımıyorum ama fotoğraflarını görmüştüm. Forumun yakışıklı üyelerindensin.

Cidden çok merak ettiğim sorular var. Bu hafta iyi eğlence var:A

Bhnd?

Gün gelip Reis ben Mesihim derse inanır mısın? Sonuçta Mesih yada İsa gelecek. Ben Mesihim yada İsa'yım deme ihtimal ne. Dese inanır mısın?

Senin hakkında olumlu şeyler düşünmüyorum. Forumda en sevmediğim üyelerin başındasın. Hiç bi ortak zevkimiz yok. Konuştuğumuz da yok zaten.

Bu ne biçim soru ya?

Son düzenleme:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,090
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Hiç yurt dışına çıktın mı? Nereye?

Hayalindeki meslek?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konumuz hayırlı olsun. İnşAllah güzel bi hafta olur. Rekor kiralim bu hafta :D @takas @MEnes @Doğu @efe uysal

Zamanın da Vadi izlediğini biliyorum. Bu huyunu severim ama gerisini sevmem özellikle saçlar :A Saçları uzatma kısa yakışıyor işte :A

Aynen degistigimin bende farkındayım. Yaşla alakalı. 14 yaşından beri burdayım arada eski mesajlarıma bakıp gülüyorum çok safmışım o zamanlar :A

İkisi de

Ülkemizin geriye gideceğini düşünüyorum. Kendi partisini bile yönetemeyen adamlar ülkeyi yönetemez. Suriye'den farklı olmayız.

Ciftci degilsen bozar.

Galatasaraylı olmanı ve Galatasaray'la ilgili mesajlarını severim severek okurum gerisi hakkında olumlu düşünmüyorum

Teşekkürler.

Neden Ak Parti. Çünkü Ak Parti 2003'den bu güne hiç olmadığı kadar ülkeyi geliştirdi sıkıntıları çözdü ve buyumeye devam ediyoruz devamı da gelecek İnşAllah.

Ayrıca dünya da islam dinini savunan mazlumlara yapılan zulumlere sesini çıkarıp tepki veren tek devletiz su anda. Biz olmasak dunya da muslumanlara yapilan zulme ses cikaran olmayacak Başımızda Ak Parti değil misal CHP olsaydı bizde susardik.

Seni pek tanımıyorum ama fotoğraflarını görmüştüm. Forumun yakışıklı üyelerindensin.

Senin hakkında olumlu şeyler düşünmüyorum. Forumda en sevmediğim üyelerin başındasın. Hiç bi ortak zevkimiz yok. Konuştuğumuz da yok zaten.

Bu ne biçim soru ya?

Bende seni çok seviyorum zaten:A

Soruma soru ile cevap verme. Sorgu odası kuralları ihlal ediliyor @S.G.A.T.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Siyasi, dini farketmeksizin tüm sorulara cevap vereceğime dair söz aldım @Polat Şaşmaz dan :D Benim de merak ettiğim bir çok soru var. Hepsine cevap alacağız. :Z
Siyasi sorun da yukarda ki gibi saçma sapan tamamen tahrik edici sorarsanız cevaplamam

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Hiç yurt dışına çıktın mı? Nereye?

Hayalindeki meslek?
Forumda sevdiğim üyelerdensin. Geçmişte iyi arkadasliklarimiz oldu. İnşallah devam eder.

Çıkmadım. Ama hayalimde birçok Avrupa ülkesini gezmek var.

İnamlık.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,597
Puanı
710
Manisa'yı seviyor musun?

Neresindensin?? :)

Geçen başbakan geldi gittin mi? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çakır eğer geri dönseydi nasıl bir senaryo ile dönmesi sana mantıklı gelirdi . Yani sana dönüş senaryosunu yaz dediler nasıl yazardın :A @Polat Şaşmaz

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kral bir adam kendisi :) benim hakkımda ne düşünüyorsun agam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...