FF Sorgu Odası-Hafta 64-Sorgudaki İsim: Polat Şaşmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Manisa'yı seviyor musun?

Neresindensin?? :)

Geçen başbakan geldi gittin mi? :A

Manisa'yla aram pek iyi değil. Istanbul'a yerlesmeyi düşünüyorum evlenince.

Evet gittim gençlik kolları olarak oyumuzu kullandık :)

Çakır eğer geri dönseydi nasıl bir senaryo ile dönmesi sana mantıklı gelirdi . Yani sana dönüş senaryosunu yaz dediler nasıl yazardın :A @Polat Şaşmaz

Valla şimdi aklıma bi senaryo gelmiyor biraz düşünmem lazım. Sonra cevaplayayım ben bunu. İnşAllah unutmam

Benim hakkımda ne düşünüyorsun :A :A

Seninle aram iyidir. Severim seni ama Vadiye laf etmezsen daha bi sevecem seni :D

Kral bir adam kendisi :) benim hakkımda ne düşünüyorsun agam?

Eyvallah aga sende. Senin hakkında çok harika şeyler düşünüyorum aga :A Seni seviyorum biliyosun. Yakında realde görüşmek planlarım arasında :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Valla şimdi aklıma bi senaryo gelmiyor biraz düşünmem lazım. Sonra cevaplayayım ben bunu. İnşAllah unutmam

Seninle aram iyidir. Severim seni ama Vadiye laf etmezsen daha bi sevecem seni :D

Eyvallah aga sende. Senin hakkında çok harika şeyler düşünüyorum aga :A Seni seviyorum biliyosun. Yakında realde görüşmek planlarım arasında :)
İnsan sevdiğine laf eder aga, eleştirilerim güzel bir Vadi içindi gerçi yayınlanmayacak gibi duruyor Çukur'a devam :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hatırlatalım ozaman :A :A :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Çakır eğer geri dönseydi nasıl bir senaryo ile dönmesi sana mantıklı gelirdi . Yani sana dönüş senaryosunu yaz dediler nasıl yazardın :A @Polat Şaşmaz

Polat, Çakır'ın tehlikede olduğunu Aslan amcadan öğrenir. Ancak beklendiginden erken şekilde Çakır vurulur. Polat öğrenir. Gider hastaneye götürür. Hastane de cakirin kalbi durmadan önce Aslan amca Polat'ı arar der evlat plan şöyle. Böyle yapıyoruz. Doktor ve ekibi Aslan Akbey'in adamlarıdır. Doktor, kurşunları çıkardıktan sonra kalbini bi şekilde durdurur. Polat ameliyattan ciktiktan kısa süre sonr Erhan'ı arar der çık dışarı buraya git senden bunu istiyorum. Erhan çıktıktan sonra kalbini çalıştırırlar. Polat babaları indirirken Aslan amcanın adamları da Çakır'ı plan dahilinde bi şekilde hastaneden kaçırır.

Yüzünü değiştirir. Çakır daha sonraları Cahit olarak Polat'ın yanına yerlesecektir (şaka şaka :F)

Plan dahilinde hikayeye göre artık ne istiyosa o görevi verir senarist.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

Bu soruyu sormanı tebrik ettim demek ki cesaretli birisin :A

Seni severdim hakkında kötü şeyler düşünmezdim ama sen benimle aynı şekilde dusunmuyorsun herhalde. Durduk yere hakaretleri savuruyorsun ve bu da gözümde bitirdi seni.

Galatasaraylılığını seviyorum. Dizi film yorumlarını da okurum.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Dünya kupasında kimi destekleyeceksin? :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çocuklar Duymasın Nickini özlüyor musun?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ataerkillik kavramına bakışın nedir ve hayatında durduğu yer neresidir? Kendini o kavrama mı dahil edersin yoksa adalet ve eşitlik temel esas mıdır?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hocaefendiyi savunduğun dönemde neye inanıp savunmuştun? Sende kandırılmış hissediyor musun?

İmamhatipliyim, Hocayım vsen diye geziyorsun ama ünlülerin resimleri konusunda oysss moyysss deyip duruyorsun. Dinen yasaktır kadına bakmak. Tüm imamhatipliler bu şekilde mi? Fuhuş konusunda niye dine uyumuyor? Ayrıca dine uyulmadığı gibi uymayanıda yadırgamiyor ve tebrik ediyorsunuz. Adnan hocadan farkın ne kalıyor bu durumda?
Farkın kalmıyorsa Adnan Hocaya niye cephe aldınız?

@S.G.A.T. sende merak ediyorsun sanırım bunların cevabını.:A

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hocaefendiyi savunduğun dönemde neye inanıp savunmuştun? Sende kandırılmış hissediyor musun?

İmamhatipliyim, Hocayım vsen diye geziyorsun ama ünlülerin resimleri konusunda oysss moyysss deyip duruyorsun. Dinen yasaktır kadına bakmak. Tüm imamhatipliler bu şekilde mi? Fuhuş konusunda niye dine uyumuyor? Ayrıca dine uyulmadığı gibi uymayanıda yadırgamiyor ve tebrik ediyorsunuz. Adnan hocadan farkın ne kalıyor bu durumda?

Ne hocaefendisi ya?

33 derece mason olan Adnan'a da hoca demişsin kullandığın kelimelere dikkat et.

Zamanın da da dedim ben küçüklüğümden beri Fetoyu hic sevmezdim bunun için dayak bile yiyodum sen hocayla ilgili neler diyon diyorlardı biliyodum o zamanlar sonra hepsi dediğim noktaya geldi

Sonra forumda laik kesim tarafından tüm hocalara hakaret ediliyodu. Cübbeliyi de o zamanlar sevmezdim ama onu da savunmustum zamanında.

Oyys dediğim zaman ergendim 15-16 yasindaydim 5-6 sene öncesi. Şimdilerde öyle bise diyor muyum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Şikayet mesajları are coming. :A

• Güldürdün

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
ilk izledigin diziyi hatirlyormusun?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne hocaefendisi ya?

33 derece mason olan Adnan'a da hoca demişsin kullandığın kelimelere dikkat et.

Zamanın da da dedim ben küçüklüğümden beri Fetoyu hic sevmezdim bunun için dayak bile yiyodum sen hocayla ilgili neler diyon diyorlardı biliyodum o zamanlar sonra hepsi dediğim noktaya geldi

Sonra forumda laik kesim tarafından tüm hocalara hakaret ediliyodu. Cübbeliyi de o zamanlar sevmezdim ama onu da savunmustum zamanında.

Oyys dediğim zaman ergendim 15-16 yasindaydim 5-6 sene öncesi. Şimdilerde öyle bise diyor muyum.

Kanka sakin ol. Hocaefendi diyen sensin. Mesajlarını çıkartma şimdi ortaya:A

Daha Eylül ekim ayında bu konuda ben dalga geçtim seninle. 5 ayda 5 yaş mı attın?
Adnan Hocaya benzetiyor musun kendini?

Ayrıca şuan yalanın ortaya çıktı? Yalanda büyük günah. Kendini günahkar hissettin mi?

• Güldürdün

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Kanka sakin ol. Hocaefendi diyen sensin. Mesajlarını çıkartma şimdi ortaya:A

Daha Eylül ekim ayında bu konuda ben dalga geçtim seninle. 5 ayda 5 yaş mı attın?
Adnan Hocaya benzetiyor musun kendini?

Ayrıca şuan yalanın ortaya çıktı? Yalanda büyük günah. Kendini günahkar hissettin mi?
Burası sorgu odası. Istedigin her mesajı yazamazsın.

Ya gerekli cevabı aldın hala nasıl uzatıyon ya. Kimlerin kolkola olduğu belli. Chp'yr veya Iyi Parti'ye Oy verme o zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...