FF Sorgu Odası-Hafta 48-Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klasik soru benim hakkımda ne düşünüyorsun :D
forumun en yeni üyelerinden birisin cnm çiçeği burnunda üyelerden :-):-):-)
ama ben alışma zorluğu çektiğini düşünmüyorum çabuk kaynaştın senaryolarında oldukça kaliteli renk kattın foruma ve sende beyefendi bir çocuk gibi görünüyorsun zamanla daha iyi tanısırız kalıcı olursun umarım

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
forumun en yeni üyelerinden birisin cnm çiçeği burnunda üyelerden :-):-):-)
ama ben alışma zorluğu çektiğini düşünmüyorum çabuk kaynaştın senaryolarında oldukça kaliteli renk kattın foruma ve sende beyefendi bir çocuk gibi görünüyorsun zamanla daha iyi tanısırız kalıcı olursun umarım
Umarım kalıcı olurum.Sen, @cookies @sokak sanati @gözlemci @MelankoliK sağolsun alışmakta hiç zorluk çekmedim :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
benim hakkımda ne düşünüyorsun @Çiğdem- :)
forumda sevdiğim ve iyi anlaştığım kişilerden birisin aa en önemlisi soy adlarımız aynı akrabalarım dısında hiç soy adlarımızın aynı olan bir tanıdığım olmamıştı :kiki::kiki::kiki:
dizi senaryolarında kanal kuralı olduğu dönemde bizim kanal olan loncanın sahibiydin eski patronum diyebilirim galiba sana hahah :F:F:F
kurtlar vadisi fanısın :love1::love1::love1:
şevkat tepe yanı yeni adıyla sungurlarıda çok sıkı takip ediyorsun senin ilk nickin samanyoluyla alakalı birşeydi galiba yanlıs hatırlamıyorsam eğer :-):-):-)

Bende sorayım bari :) benim hakkımda ne düşünüyorsun @Çiğdem-
benden 1 ay önce üye olmussun ikimizinde 1 yılı dolmasına az kalmıs :-):-):-)
ama sen fazla aktif değildin galiba yanı seninle çok tanısma fırsatımız olmadı son aylarda çok aktif oldun favori üyede oldun bu sayede ;););)
kurtlar vadisi fanısın vadis ayesinde tanıstık seninlede dahada aktif olmanı öneriyorum:-):-):-)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sıraya yazdım dedi :)
Tamam o zaman ben mrt-06yla bu konu hakkında konuşayım pazartesi günü bunla ilgili bir konu açayım. Sorgu odasına girmek isteyen en az 7 üye var onların bi sıralamasını çıkarayım. :)

Konu dağıldı biraz toparlayım. :D

Çiğdem forum için olmazsa olmazın nedir?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim Hakkımda ne düşünüyorsun ?

@xdragxx ben sana ne zamandan beri söyledim ama bir türlü beni almadın sorgu odasına :D
sende sevdiğim ve çok iyi anlaştığım üyelerdensin ;););)
geçen aylarda ailen birkaçgünlüğüne evden ayrılmıştı sana yemek trifleri vermiştim yapmıştın falan baya hamarat birisin yanı bu kesinlikle bir artıdır erkek için ;););)
nickindende belli oluyor kurtlar vadisinin çok büyük fanısın sende :love1::love1::love1:
çok büyükte akparti ve erdoğan fanısın ama bir tavsiyee bulunmak istiyorum
siyasetten çok kavga ediyorsun yanı başkalarının baska düşüncesi olabilir boş ver herkesle kavga etme ceza falan alıyorsun sonra özlüyoruz seni :-):-):-)

Tamam o zaman ben mrt-06yla bu konu hakkında konuşayım pazartesi günü bunla ilgili bir konu açayım. Sorgu odasına girmek isteyen en az 7 üye var onların bi sıralamasını çıkarayım. :)

Konu dağıldı biraz toparlayım. :D

Çiğdem forum için olmazsa olmazın nedir?
@aserat54 hftaya alıcam demiştin profilinede yazmış heves etmiş çocuk yanı bence hevesini kırma çocuğun ;););)

soruna gelirsek forum için olmazsa olmasım tabikide üyeler yanı forumda olmazsa olmazlar
bende bundan önce birçok forumda bulundum yöneticide oldum ama genelde her forumda üyeler aktif olmuyor sadece 3-4 kişi kendi yazıp kendisi okuyor :F:F:F
üyeler olmayınca olmuyor yanı ve bir çok forumda aktif üye sıkıntısı var 3-4 yönetici kendi arasında yazısıyor yanı oyüzden bu forum çok önemli benim için üyelerin aktif olmasından dolayı çünkü ben haberlere yorum yapmaktan daha çok o haberlerle ilgili üyelerle sohbet etmeyi daha çok seviyorum :-):-):-)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
@Çiğdem- o değilde ben senden önce kayıt olmuşum. :F
20 Günlük öndeyim senden. :A :Z

Foruma nasıl kayıt oldun , nasıl gelişti? :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Çiğdem- ilk ne zaman kendini yalnız hissettin :)
Ilk ne zaman saçlarini boyattin :)
Ilk ne zaman konustun @xemrexxx :A
Ilk ne zaman yürüdün :)
Universiteyi nerde okudun :)
Üniversite sinavinda kacinciydin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- o değilde ben senden önce kayıt olmuşum. :F
20 Günlük öndeyim senden. :A :Z

Foruma nasıl kayıt oldun , nasıl gelişti? :)
aaa evet ama hakkında düşüncelerimi söylerken belirttim zaten bence 20 gün önce kayıt olduğunu ama başlarda aktif değildin hemen benim gibi sonra geldin çok aktif oldun
@xemrexxx i geçtin falan ama son aylarda yine eprformansın düştü belkı staj olduğundan falandır bilemicem artık :kiki::kiki::kiki:

ben vadi forumlarında yöneticilik yapıyordum sonra vadi forumlarından ayrıldım cnm
genel bir forum olan forumnesil yönetmeye çalıstık ama oda tutmadı sonra vadi forumlarınada dönmek istemedim ne yapsam derken bu forumu gördüm genel forumda takılmayan birisiydim ben ama bu forum hosuma gitti brazda üye olarak takılayım dedim iştee bavulumu çantamı topladım geldim buraya taşındım hahah :F:F:F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
aaa evet ama hakkında düşüncelerimi söylerken belirttim zaten bence 20 gün önce kayıt olduğunu ama başlarda aktif değildin hemen benim gibi sonra geldin çok aktif oldun
@xemrexxx i geçtin falan ama son aylarda yine eprformansın düştü belkı staj olduğundan falandır bilemicem artık :kiki::kiki::kiki:

ben vadi forumlarında yöneticilik yapıyordum sonra vadi forumlarından ayrıldım cnm
genel bir forum olan forumnesil yönetmeye çalıstık ama oda tutmadı sonra vadi forumlarınada dönmek istemedim ne yapsam derken bu forumu gördüm genel forumda takılmayan birisiydim ben ama bu forum hosuma gitti brazda üye olarak takılayım dedim iştee bavulumu çantamı topladım geldim buraya taşındım hahah :F:F:F
O zaman çaylak üyeydim. :A
Favori üyeyim çeneyi azalttım biraz. :F
İyi kayıt olmuşsun sen. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- ilk ne zaman kendini yalnız hissettin :)
Ilk ne zaman saçlarini boyattin :)
Ilk ne zaman konustun @xemrexxx :A
Ilk ne zaman yürüdün :)
Universiteyi nerde okudun :)
Üniversite sinavinda kacinciydin :A
@Çiğdem- ilk kaç yasinda sevgilin oldu :)
çocukken kendimi yalnız hissediyordum kardeşim olmadığı için ama şimdi dert etmiyorum tek olmak daha iyi diyorum :F:F:F

saçlarımı ne zaman boyattım 15 yaşında lise 1 başladığım dönemde boyatmıştım yaklasık 10 yıldırda saçlarımın rengiyle çok oynuyorum aslında zararlı yanı boya saçı öldürüyor ama ara sıra değişiklik yapmayı seviyorum :-):-):-)

nezaman konustum yürüdüm bilmiyorum anneme sordum senin için:F
7 aylıkken birşeyler demeye başlamısım 13 ay gibide yürümeye baslamısım galiba:kiki:

üniversteyi tireboluda okudum giresunun bir ilçesi oturduğum göreleye arabayla 15 dakika gibi emsafe var gidip geliyordum okul için göreleye tasınmıstık normalde köyde yasıyorduk

ilk sevgilim 16 yasında olmustu lise 2 de :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

üniverste sınavı bizim zamanımızda iki sınav çıkardılar ilk sınavı geçenler üni sınavına kalıcaktı bizlerde ilk sınavdan kalmıştık asıl üni sınavına giremedik bile haha:F
bilgisayar bölümü olduğumdan geçiş hakkıyla üniye geçtim ama cnm biz lisede sayısal ders grmedik matametik bile görmedik web tasarım okumustum ve sınava sayısaldan girdik napalım yanı:-):-)

O zaman çaylak üyeydim. :A
Favori üyeyim çeneyi azalttım biraz. :F
İyi kayıt olmuşsun sen. :F
tamam favori olmak için uğraşıyordun ama şuanda editor sonrada mod olmak için urağşamaya devam etmelisin şimdiden yatmaya başladın sen cnm hahaha :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
çocukken kendimi yalnız hissediyordum kardeşim olmadığı için ama şimdi dert etmiyorum tek olmak daha iyi diyorum :F:F:F

saçlarımı ne zaman boyattım 15 yaşında lise 1 başladığım dönemde boyatmıştım yaklasık 10 yıldırda saçlarımın rengiyle çok oynuyorum aslında zararlı yanı boya saçı öldürüyor ama ara sıra değişiklik yapmayı seviyorum :-):-):-)

nezaman konustum yürüdüm bilmiyorum anneme sordum senin için:F
7 aylıkken birşeyler demeye başlamısım 13 ay gibide yürümeye baslamısım galiba:kiki:

üniversteyi tireboluda okudum giresunun bir ilçesi oturduğum göreleye arabayla 15 dakika gibi emsafe var gidip geliyordum okul için göreleye tasınmıstık normalde köyde yasıyorduk

ilk sevgilim 16 yasında olmustu lise 2 de :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

üniverste sınavı bizim zamanımızda iki sınav çıkardılar ilk sınavı geçenler üni sınavına kalıcaktı bizlerde ilk sınavdan kalmıştık asıl üni sınavına giremedik bile haha:F
bilgisayar bölümü olduğumdan geçiş hakkıyla üniye geçtim ama cnm biz lisede sayısal ders grmedik matametik bile görmedik web tasarım okumustum ve sınava sayısaldan girdik napalım yanı:-):-)

tamam favori olmak için uğraşıyordun ama şuanda editor sonrada mod olmak için urağşamaya devam etmelisin şimdiden yatmaya başladın sen cnm hahaha :F:F:F

15 yaşmi çok erken :eek:
Konusmaya yurumekten erken başladığını biliyordum bende öyleymisim :A @xemrexxx
Erhandi dimi sevgilinin adi :A
Kac yas büyüktü senden :A

Anladim olsun en azindan elinde mesleğin var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...