FF Sorgu Odası-Hafta 48-Sorgudaki İsim: Çiğdem-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim olmadığım süre zarfında konuyu devam ettiren @mrt-06'ya teşekkürler.

Evet sorgu odasını artık foruma döndüğüm için ben devam ettireceğim. :) Bu haftaki konuğumuz forumun popüler isimlerinden @Çiğdem- soruları alalım. :) Fazla geyik yapmayalım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

@Çiğdem-
çok az konuştuğum modlardan birisin zaman zaman durum güncellememden sohbetlerimiz oluyor ama konularda çok fazla göremiyorum ben nedense seni :kiki::kiki::kiki:
çok geyik sevmiyorsun sanırım forumun braz ciddi üyelerinden birisin desem yalanda olmaz bence :-):-) spor konularında daha çok görüyorum seni ama bende sporla fazla ilgilenmiyorum oyüzden çok karşılaşamıyoruz galiba :-):-) forumda sevilen modlardan birisin onuda demeden geçemicem cnm ;);)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xdragxx, ben de sorgulanmak istiyorum... :)
benden sonrada seni alırlar cnm seni yakalamısken ufakta bir yorum sana yapayım:F:F
yeni üyelerden olmana rağmen foruma çabuk ısındın bence kısa sürede favori oldun senaryolrınıda zevkle takip ediyoruz böyle devam bence ;););)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haftaya alayım seni de o zaman. :)

Çiğdem klasik soru benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
fazla göremiyorum ben seni forumda konulardada fazla olmuyorsun ama şunu demem lazım
bu forumda @OzaN ın sağ ve sol kolları sen ve @darksaal sınız bence :F:F
çok görünmüyorsunuz ama forumun temel taşları desem bence abartı olmaz :kiki::kiki:
daha çok forumu gözetliyorsunuz gibi yanı çok sohbetlere katılmadığından ve sık sık ara verdiğinden çok konusma fırsatımız olmadı ama genel olarak düşüncelerim bu şekilde :-):-)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
fazla göremiyorum ben seni forumda konulardada fazla olmuyorsun ama şunu demem lazım
bu forumda @OzaN ın sağ ve sol kolları sen ve @darksaal sınız bence :F:F
çok görünmüyorsunuz ama forumun temel taşları desem bence abartı olmaz :kiki::kiki:
daha çok forumu gözetliyorsunuz gibi yanı çok sohbetlere katılmadığından ve sık sık ara verdiğinden çok konusma fırsatımız olmadı ama genel olarak düşüncelerim bu şekilde :-):-)
Dur daha geleli 1 gün bile olmadı. :D

Biraz kendinden bahseder misin?

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
çok az konuştuğum modlardan birisin zaman zaman durum güncellememden sohbetlerimiz oluyor ama konularda çok fazla göremiyorum ben nedense seni :kiki::kiki::kiki:
çok geyik sevmiyorsun sanırım forumun braz ciddi üyelerinden birisin desem yalanda olmaz bence :-):-) spor konularında daha çok görüyorum seni ama bende sporla fazla ilgilenmiyorum oyüzden çok karşılaşamıyoruz galiba :-):-) forumda sevilen modlardan birisin onuda demeden geçemicem cnm ;);)
Aslında pek ciddi değilimdir, geyikte yaparım ama bu aralar yapmıyorum :D

Yoksa resim konularında ne geyikler yaptığımızı @Arslan Bey @Yakamoz-Asi @xdragxx reyizler bilir :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xdragxx aserattan sonra benide alabilirsin. :D

@Çiğdem- benim hakkımda ne düşünüyor? :D
foruma geldiğinden beridir çok sık şekilde sohbetlerimiz oluyor sıkıntıların olduğunda benle paylaşıyorsun bundan bende memnunum tabikide foruma yeni üyelerden en aktif olansın demicem benden sonra diyecem haha:F:F benden sonra yeni üyelerden en aktiflerinden birisin bence çabuk ısındın foruma ilk aylarda @xemrexxx i mesajlarda geçme başarısında bulunman büyük baişarıydı sırf oyüzden bile ödül almalısın bence :kiki::kiki:
avukat olucağını bliyorum favori üye olmadan önce çok çektin yanı elimde olsa favori üyeliğimi sana verirdim oakdar bende istedim oldunda sonunda editor ve moderotorda olmak istiyorsun aşama aşama olursun umarım ;););) ama bu aralar eski performansının altındasın yanı
yine mesajlarda @xmerexxx i geçmeni bekliyoruz :kiki::kiki:

Hoş geldin Çiko.:D

BHND.:D

hoşbulduk cnm ;););)
forumun şeker beyefendi çocuklarından birisin bence :kiki::kiki::kiki:
çok sempatik olduğunu düşünüyorum üyeleri kırdığını ciddi kavgalar ettiğinide görmedim açıkcası tabi survivordan dolayı atışmalarınız oluyor galiba ama çok haberdar değilim :F:F
türk dzilerinden ortk izlediklerimiz yok gibi ama yabancı dizilerden the walking dead izlemen yetiyor bence ;););) yeni edıtor olanlardan biriydin sanırım moderetorluğa kadar ulaşırsın umarım :bhr::bhr::bhr:

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
forumda çok sevilen bir moderotordun ben üye olduğumda bunu hemen fark edebildim yanı
yaşını bilmiyorum ama forumda @china_shangai ve @sürgünüm den sonra forumun abilerinden saygı görünen kişilerinden birisin bence süper modta oldun hak ettin gibi görünüyor tabi seni sevenler olduğu kadar sevmeyenlerde sevmeyenler demiyeyimde nasıl toparlasam :F:F çekemeyenler diyim en iyi evet çekemeyenlerde braz kişiler var gibi:F:F
isviçrede oturuyordun galiba @pompy senden çok çekiyor gitmen için büyü falanda yapmışlığı bence vardır haha :kiki::kiki::kiki:
genel olarak başarılısın yanı öylede devam edersin umarım;););)

Dur daha geleli 1 gün bile olmadı. :D

Biraz kendinden bahseder misin?
23 yaşındayım giresunluyum bilgisayar programcılığı okumuştum ünide 2 yıllık 2013 yılında mezun olmuştum 1 yıldır boştayım yanı çalısmıyorum ev kızı şuan diyebiliriz :kiki::kiki::kiki:
başak burcuyum karadenizli olarak çok sıcak kanlı ve samimi güleryüzlü olduğumu düşünüyorum tabi çokta duygusalım oda kadın'lıktan gelse gerek :F:F:F
başka aklıma gelmiyor sorarsan söylerim :-):-):-)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Oda gerçek sahibine kavuştu sonunda. :Z Rica ederim. :)

Çiko benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım? :D:D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öncelikli olarak sorgu odasına hoşgeldin.

Hemen klasikleşen sorumuzla, sorgu odana giriş yapıyorum. İçini dökebileceğin, uzun uzun yazabileceğin bir soru yöneltiyorum. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oda gerçek sahibine kavuştu sonunda. :Z Rica ederim. :)

Çiko benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım? :D:D
biliyorsunuz ben 2 gruba ayırdım anlaştığımız üyeleri yanı yarısını sevdiğim saydığım tarafa diğer yarısınıda şeker çocuk forumun beyefendi çocukları dediğim tarafa koydum :F:F
senide forumun beyefendi şeker çocuk sınıfında tutuyorum kimseyle bir kavganı ben görmedim forumda zaten herkes seni çok seviyor sayılmayan yarı finalde sana elenmiştim hak ettiğini düşündüğümdem üzülmemiştimde yanı :-):-)
show hayat bilgisi ve perran kutman hayranısın bu üçlüde birbiriyle zaten bağlantılı :kiki::kiki:
sıcak kanlı iyi bir insansın diyebiliyorum çok rahat zaman zaman düşündürücü espirilerinde oluyor gerçi bazılarını ozamanalrda kızdırdığınıda görüyorum genelde kimseyi kızdırmayan birisin ama espirilerin güldürmek yerine kızdırıyor gibide tuhaf birşey ortaya çıkıyor gibi sankı:F:F seni sevmeyen yoktur bence forumda ;);)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Sorgu odasinda bu kez begendigim uyelerden biri)

aksam sorularim gelecek ama simdi ilk sorumu vereyim

kac yil dogumlusun,burcun ve nerde okuyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...