FF Film Kulübü | 2. Sezon | Genel Sohbet

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yarın gece açıklanır eğer @berkann uygunsa ilk hafta konularını da açar hemen ve başlamış olur. :)
Büyük serüven yeni haftada başlıyor demek. İzlemek istediğim filmleri de işaretledim. Eksiksiz izleriz ve iyi bir şekilde yorumlamalar yaparız umarım. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@AlemTo'yu da katılması için davet edeyim. Altyazısız yabancı dizi ve film izlemeyenlerden kendisi. Kendisi filmleri seçer, izler ve yorumlar. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ben sanki biliyorum, translate sağ olsun. :A

İlk sezonki filmler de iyi değildi hani, hepsi değildi. En azından tablo onu gösteriyor. :)
Hepsi iyi olamaz zaten. 2. etkinlikte de beğenmediğim filmler çıkacaktır. Ayrıca ilk etkinlikteki filmlerin de hepsi Imdb'de ya da Oscar'da iyi durumdalardı.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hepsi iyi olamaz zaten. 2. etkinlikte de beğenmediğim filmler çıkacaktır. Ayrıca ilk etkinlikteki filmlerin de hepsi Imdb'de ya da Oscar'da iyi durumdalardı.
Şimdi o kadar da yoktur beğenilmeyecek film. Profesyonel tarzda bir film yok aralarında sanırım. Aykırı. Gerçi sen sevmiştin. Ne bileyim, askeri olupta, karşı tarafı hedef alan filmler. İkinci sezon, ilk sezona göre daha iyi geçer diye düşünüyorum. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Şimdi o kadar da yoktur beğenilmeyecek film. Profesyonel tarzda bir film yok aralarında sanırım. Aykırı. Gerçi sen sevmiştin. Ne bileyim, askeri olupta, karşı tarafı hedef alan filmler. İkinci sezon, ilk sezona göre daha iyi geçer diye düşünüyorum. :)
Hö? :D

Bence de 2. seozn daha güzel geçecek. İzleyici daha fazla ve daha farklı temalardan filmler var. (İlk sezon Oscar kazanan filmler ve serbest filmler varken; bu sezon dünya sineması, kült filmler ve serbest filmler var.)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hö? :D

Bence de 2. seozn daha güzel geçecek. İzleyici daha fazla ve daha farklı temalardan filmler var. (İlk sezon Oscar kazanan filmler ve serbest filmler varken; bu sezon dünya sineması, kült filmler ve serbest filmler var.)
Brokeback Mountain'i diyorum, profesyonel film diye. :D

Her telden çalınacak bu sezon. Her tarzdan filmler hakkında da tecrübe sahibi olacağı ve bu da iyi bir şey. Kültürümüz gelişiyor, sanat bilgimiz gelişiyor, çok iyi. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Brokeback Mountain'i diyorum, profesyonel film diye. :D

Her telden çalınacak bu sezon. Her tarzdan filmler hakkında da tecrübe sahibi olacağı ve bu da iyi bir şey. Kültürümüz gelişiyor, sanat bilgimiz gelişiyor, çok iyi. :)
Askeri olup da karşı tarafı hedef alan derken, neyi kast ettin? :D

Brokeback Mountain sadece gayleri anlatıyor diye sevmeyecek değilim. Bence senaryo ve çekimleriyle beğenilecek bir filmdi. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Askeri olup da karşı tarafı hedef alan derken, neyi kast ettin? :D

Brokeback Mountain sadece gayleri anlatıyor diye sevmeyecek değilim. Bence senaryo ve çekimleriyle beğenilecek bir filmdi. :)
'The Hurt Locker'ı diyorum. Amerikan askerleri iyi, diğerleri kötü. Onu diyorum yani. :D

'Brokeback Mountain' kimisine göre ters düşebiliyor ve sevmeyebiliyor. O açıdan diyorum yani. Sen beğendin tabi. :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
'The Hurt Locker'ı diyorum. Amerikan askerleri iyi, diğerleri kötü. Onu diyorum yani. :D

'Brokeback Mountain' kimisine göre ters düşebiliyor ve sevmeyebiliyor. O açıdan diyorum yani. Sen beğendin tabi. :)
Onu sevmemiştim ama sevmeme sebebin taraflılık değildi. Senaryosu basitti, karakterlerin derinine inilmemişti, çekimler sıkıcıydı vs.

Umarım insanlar kendilerinden farklı olanlarla ters düşmeyi bırakırlar, ne diyebilirim ki. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onu sevmemiştim ama sevmeme sebebin taraflılık değildi. Senaryosu basitti, karakterlerin derinine inilmemişti, çekimler sıkıcıydı vs.

Umarım insanlar kendilerinden farklı olanlarla ters düşmeyi bırakırlar, ne diyebilirim ki. :)
Her neyse, bu sezon hem farklı olacak, hem de daha iyi. Bütün filmleri izlemeyi planlıyorum, umarım yaparım. Acımasız eleştirilere de imza atabilirim. Bakalım neler yapacağım. :)