FF En İyi Oyuncu Yarışması 5.Hafta Sonuçları

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061
Daha fazla olmasi lazim hesaplarken oy kullanan kisi sayisini da degerlendir böyle olmaz bu is :A atiyorum bir diziye 3 kisi oy kullanmis 3 ü de ayni oyuncuya 10 vermis diger diziye de 10 kisi oy kullanmis 5 kisi ayni oyuncuya 10 vermis 5 kisi de 7 vermis senin sisteminde 3 kisinin oy kullandigi oyuncu daha önde oluyor ama 10 kisinin oy kullandigi daha önde olmali kesinlikle :A
içerde den minik 9.25 :D diğer 5 erkek oyuncu 8.4 ile 8.78 arası puanları ben napayım herkes farklı birini beğenmiş:F

ayni sey degil ama. 6 dan asagisini haketmiyor bence :D
kasım ayında yeni kurallarla devreye girecek bu işi çözmeye çalışıcam :F zaten @Çiğdem- şu an ana sorunumuz @Starcı sadece turabi diyor çiğdem 7-70 yaş arası tüm kadın oyunculara 1 basıyor :F

Saklamak istemeni anlıyorum sevincimi gelecek haftaya saklarım o zaman. :A
yok la niye sakliyim burcu o 4 kişiden biri değil :A ama 1. çok sevdiğin biri hatta türk oyuncu olmasına rağmen @Tolstoyevski bile seviyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
ben kavgalari sevmem. siniri asan olunca böyle susarak uzamasina mani olurum.
burda biri var ismi lazim degil saygisiz biriydi. yanlis hatirlamiyorsam galiba engeledim. emin degilim galiba
neyse.
ben kolay kolay kavga etmem.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
sen zaten dığru yoldasın @dosimosi ve @sokak sanati nı turabiye 10 verdikleri için psikiyatra yolladım :A

1. ayın sınuçları açıklansın yeni kurallar koyucam @Çiğdem- @sokak sanati gibilere önlem olarak :A
Turabi'ye 10 ve İlker'e 1 mi? :eek:

Tamam bundan sonra @sokak sanati'nin oylarını ciddiye almıyoruz. :A @xemrexxx

içerde den minik 9.25 :D diğer 5 erkek oyuncu 8.4 ile 8.78 arası puanları ben napayım herkes farklı birini beğenmiş:F

kasım ayında yeni kurallarla devreye girecek bu işi çözmeye çalışıcam :F zaten @Çiğdem- şu an ana sorunumuz @Starcı sadece turabi diyor çiğdem 7-70 yaş arası tüm kadın oyunculara 1 basıyor :F

yok la niye sakliyim burcu o 4 kişiden biri değil :A ama 1. çok sevdiğin biri hatta türk oyuncu olmasına rağmen @Tolstoyevski bile seviyor :A
Uğur Yücel'dir o zaman. @Tolstoyevski'de Eşkıya'dan dolayı seviyordur. Bence güzel bir tahmin oldu. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Yapman gerekeni söyledim oy kullanan kisi sayisini da degerlendir 3 kisinin oy kullandigi oyuncuyla 10 kisinin oy kullandigi oyuncu bir olmamali :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,622
Puanı
1,061
Yapman gerekeni söyledim oy kullanan kisi sayisini da degerlendir 3 kisinin oy kullandigi oyuncuyla 10 kisinin oy kullandigi oyuncu bir olmamali :A
ona biz karar veririz:As
images

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Bu arada bana göre haftanın en iyi 10 oyuncusu da şöyle. :A @xemrexxx
  1. İlker Kaleli (Poyraz Karayel)
  2. Burçin Terzioğlu (Poyraz Karayel)
  3. Burcu Biricik (Hayat Şarkısı)
  4. Neslihan Yeldan (Arkadaşlar İyidir)
  5. Uğur Yücel (Familya)
  6. Uraz Kaygılaroğlu (Baba Candır)
  7. Su Kutlu (Arkadaşlar İyidir)
  8. Olgun Toker (Hayat Şarkısı)
  9. Settar Tanrıöğen (Baba Candır)
  10. Sezer Avcı (Familya)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Starcı demek halkın adamı Turabi'ye 1 verdin. Sen görürsün. Bu yüzü iyi ezberle.:A

@dosimosi normal olmayan kişiler bize anormal demiş. Takma Emoşu. Kendini sultan sanan aklı yarım olan o.:A

@Bully sen sadece Neslihan'a düşük verirsin ama ben BM'ye PK'e Gökhan Türkmene veririm düşük puanı. Dımdızlak kalırsın ortada.:) Dikkatini çekerim.

@Aserat gelecek hafta Familya'yı izler yine yüksek puan veririm. İlker konusunda hassasım bu şekilde karşılıklı ulaşırız.:bhr:

@mrt-06 bu akşam Beren'imi izleyeceğim.:Z Hülyaya yine bakarım ama Berk Gokyıldız ve Gonca var bu akşam Anne dizisinde. Onu bekliyorum.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Starcı demek halkın adamı Turabi'ye 1 verdin. Sen görürsün. Bu yüzü iyi ezberle.:A

@dosimosi normal olmayan kişiler bize anormal demiş. Takma Emoşu. Kendini sultan sanan aklı yarım olan o.:A

@Bully sen sadece Neslihan'a düşük verirsin ama ben BM'ye PK'e Gökhan Türkmene veririm düşük puanı. Dımdızlak kalırsın ortada.:) Dikkatini çekerim.

@Aserat gelecek hafta Familya'yı izler yine yüksek puan veririm. İlker konusunda hassasım bu şekilde karşılıklı ulaşırız.:bhr:

@mrt-06 bu akşam Beren'imi izleyeceğim.:Z Hülyaya yine bakarım ama Berk Gokyıldız ve Gonca var bu akşam Anne dizisinde. Onu bekliyorum.:D
İstediğini yapabilirsin İlker'i yedirmem sana :A Zaten yeni kurallarla senin gibi elem kederle oy kullananların önü kesilecekmiş sanırım :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İstediğini yapabilirsin İlker'i yedirmem sana :A Zaten yeni kurallarla senin gibi elem kederle oy kullananların önü kesilecekmiş sanırım :A

Ben izledim zaten. O kavuşma sahnesi olsun Eda'nın ben senin annenim dediği sahne olsun izledim. Ben izliyorum hiç bir şey yapamaz.:A Diğer oyunculara lafım yok ama İlker ve 20 Dakikada oynayan adam kötü oyuncu. Sevmiyorum ve 1 vereceğim.:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben izledim zaten. O kavuşma sahnesi olsun Eda'nın ben senin annenim dediği sahne olsun izledim. Ben izliyorum hiç bir şey yapamaz.:A Diğer oyunculara lafım yok ama İlker ve 20 Dakikada oynayan adam kötü oyuncu. Sevmiyorum ve 1 vereceğim.:Z
Başrolünü beğenmediğin diziyi niye izliyon o zaman dizinin tutmasını hiç istemiyordun, tutunca izlemen abes kaçıyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.hafta tuhaf tuhaf diziler türemişti 4.hafta iyi dizilerden oyuncular vardı ama 5.hafta yine tuhaf tuhaf diziler türemiş ayoll Minik ve Korişe tebrikler :Z:Z:Z

ayy işte liste böyle yapılır :A :A :A

1 Seyithan Özdemir ( Minik ) İçerde
2 Oktay Kaynarca ( Hızır ) Eşkiya
3 Onur Büyüktopçu ( Koriş ) Kiralık Aşk
4 Cansu Fırıncı ( Kemalim Yapmaz ) Kırgın Çiçekler
5 Yiğit Kirazcı ( Tuna ) Seviyor Sevmiyor
6 Ozan Dolunay ( Mert ) Yüksek SOsyete
7 Hakan Yufkacıgil ( İskender ) Cesur Yürek
8 Deniz Can Aktaş ( Ronaldo ) Hayat Bazen Tatlıdır
9 Çetin Tekindor ( Kebapçı Celal ) İçerde
10 Tarık Ünlüoğlu ( Ünal Kaplan ) Eşkiya

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,024
Puanı
610

Yenilerdenim ama eskilere taş çıkarrım benle oynama , sevmem sende bu yüzü iyi ezberle çünkü hiç BİR zaman sinir edemiyeceksin:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yenilerdenim ama eskilere taş çıkarrım benle oynama , sevmem sende bu yüzü iyi ezberle çünkü hiç BİR zaman sinir edemiyeceksin:D

Owww millete abi çeken, göz boyamaya çalışan üyenin gerçek yüzü. Tebrik ederim hemn kendini belli ettin.:)
Forumda emojilerin anlamanı tavsiye ederim. bu :A emoji varsa dalga geçiliyordur.;)