FF En İyi Oyuncu Yarışması 5.Hafta Sonuçları

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Burcu Biricik, Burçin Terzioğlu ve Neslihan Yeldan'a tebrikler ama İlker Kaleli (hep @sokak sanati yüzünden) Uğur Yücel, Su Kutlu, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin olmaması hala büyük bir kayıp. Yine de bu haftalığına mazur görüyorum, çünkü geçen haftanın rezaletliğine göre daha iyi. :A @xemrexxx
Burcu Biricik, Burçin Terzioğlu ve Neslihan Yeldan'a tebrikler ama İlker Kaleli (hep @sokak sanati yüzünden) Uğur Yücel, Su Kutlu, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin olmaması hala büyük bir kayıp. Yine de bu haftalığına mazur görüyorum, çünkü geçen haftanın rezaletliğine göre daha iyi. :A @xemrexxx
familyaya sadece senle ben oy kullanmışız .ss 3. kişi lazım oy hesaplayabilmem için:D

bu arada şu anda aylık listede:

içerde ve arkadaşlar iyidir den 3
familya, hayat şarkısı, kara sevda, no 309,kiralık aşk, seviyor sevmiyor 2
edho, yüksek sosyete,bana sevmeyi anlat,ilişki durumu evli 1'er oyuncuyla yarışıyor:D

poyraz karayel, aşk laftan anlamaz,arka sokaklar,paramparça dizileri de bu hafta 3'er kişi oy kullanırsa rekabete dahil olacak @çiğdem- @denizz19 @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Forumdash @Bully @mrt-06 @Felon @pompy :D

Senin bu dandik listende olsak ne olur olmasak ne olur :A
imdb gibi adamım tek başıma:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ben bu hafta hiç oy kullanmadım. :)
O zaman diğer izleyiciler şişirmiş olmalı. :A

familyaya sadece senle ben oy kullanmışız .ss 3. kişi lazım oy hesaplayabilmem için:D

bu arada şu anda aylık listede:

içerde ve arkadaşlar iyidir den 3
familya, hayat şarkısı, kara sevda, no 309,kiralık aşk, seviyor sevmiyor 2
edho, yüksek sosyete,bana sevmeyi anlat,ilişki durumu evli 1'er oyuncuyla yarışıyor:D

poyraz karayel, aşk laftan anlamaz,arka sokaklar,paramparça dizileri de bu hafta 3'er kişi oy kullanırsa rekabete dahil olacak @çiğdem- @denizz19 @cookies @vadikızı @Harunnn60 @Forumdash @Bully @mrt-06 @Felon @pompy :D

imdb gibi adamım tek başıma:A
Poyraz'ı kolay dahil ederiz ama @sokak sanati'nin verdiği oyların geçersiz sayılması lazım. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
bu arada bu haftaki oylar çok absürd olmazsa ilk 4 belli :A

1.uzak ara yapmış durumda ve @Aserat ın sevdiği biri :D
2. @Çiğdem- in
3. @mrt-06 nın
4. @denizz19 un sevdiği bir isim :D

1. nin değişme şansı sıfır ama siz yine de bu hafta da oylarınızı gönderin:F @Bully @eskici @dosimosi @cookies @sokak sanati

turabi kacinci sirada? saydinmi @eskici nin oyunu @xemrexxx ?
yok saymadım :D @Starcı sen ve @sokk sanati nin oylarını saydım ilk 10 da yok o yüzden bilmiyorum her hafta ilk 10u hesaplıyorum :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

2. @Çiğdem- in
3. @mrt-06 nın

1. nin değişme şansı sıfır ama siz yine de bu hafta da oylarınızı gönderin:F @Bully @eskici @dosimosi @cookies @sokak sanati

yok saymadım :D @Starcı sen ve @sokk sanati nin oylarını saydım ilk 10 da yok o yüzden bilmiyorum her hafta ilk 10u hesaplıyorum :F
Ben bize destek olmadan fırtınalar estirmişiz, bu hafta destek olcam bakalım ne olacak. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

2. @Çiğdem- in
3. @mrt-06 nın

benle @sokak sanati 10 verdik sonra diger arkadas plani bozdu :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Minik'e tebrikler onun disinda cok sacma bir liste olmus :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061

2. @Çiğdem- in
3. @mrt-06 nın

Birinci kesinlikle Burcu Biricik olmalı, 9'dan aşağı puan verilirse tepkimi en ala şekilde göstereceğim. Ayrıca İlker Kaleli de listeye artık girmeli tabii dediğim şart gerçekleşirse. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
  1. Burcu Biricik: 10/10 (Hayat Şarkısı)
Hülyam Hülyam canım Hülyam :love1:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Birinci kesinlikle Burcu Biricik olmalı, 9'dan aşağı puan verilirse tepkimi en ala şekilde göstereceğim. Ayrıca İlker Kaleli de listeye artık girmeli tabii dediğim şart gerçekleşirse. :A
ilker kaleli bu ay lsitede olamıcak malesef 5 haftanın en az 3ünde değerlendirilmeli ama sezonun ilk bölümü için sadece 2 kişi oy kullanmış ilkere:A bully melununa dediğim gibi poyrazdan hare sürel ve burçin terzioğlunun şansı var stratejini ona göre yap:A

burcu biricikse ilk 10 da gibi başına bir kaza gelmezse yani çiğdemin hayat şarkısı izleyeceği tutabilir bu hafta bence:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
diğer arkadaş olmasa kertenkele değerlendirmeye alınmıyordu en az 3 kişinin oy verdiği dizileri hesaplıyorum her hafa:D
oda dogru :D artik sonlari bekleyecem oylama icin. tek bir kisi oylamissa bosuna parmaklarimi yormuyayim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
ilker kaleli bu ay lsitede olamıcak malesef 5 haftanın en az 3ünde değerlendirilmeli ama sezonun ilk bölümü için sadece 2 kişi oy kullanmış ilkere:A bully melununa dediğim gibi poyrazdan hare sürel ve burçin terzioğlunun şansı var stratejini ona göre yap:A

burcu biricikse ilk 10 da gibi başına bir kaza gelmezse yani çiğdemin hayat şarkısı izleyeceği tutabilir bu hafta bence:A
Merak etme üzerine para da verseler izlemez HŞ'yi. Burçin ve Hare'yi de biz hallederiz. :A