Eski Hikâye Final Yapıyor!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
0IZHdtGIkYK3ftGnYzsrOc7p.jpg

TRT 1'de ekrana gelen 'Eski Hikâye' final yapıyor!

ARC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Levent Cantek'in senaristliğini üstlendiği, Bahadır İnce'nin yönetmenlik yaptığı, Buğra Gülsoy ile Funda Eryiğit'in başrolde yer aldığı, TRT 1'de ekrana gelen 'Eski Hikâye dizisi 2 Ekim'de başlamıştı. Dizide eski bir hikâyenin intikamcısı Mete'nin yaşadıklarını konu alıyordu. Eski Hikâye, 17. Bölümüyle final yapıyor.​

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Çok bile dayanmış kanal. :D

Sırada Bir Yastıkta ve Gönül Hırsız'ı var. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Kizilelma geliyor. Final olacagi belliydi. Dizi güzeldi ama, bir iki bölümüne denk gelmistim.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben ilk bölümünden beri severek izliyorum ve kaliteli bir dizi olduğunu düşünüyorum. Ülkemizde ne yazık ki, bu tür iyi işler çok gitmiyor. Entrika dolu sahneler olacak, o olacak, bu olacak, ancak öyle tutar. Bitmesini de istemezdim doğrusu. Reytingler yüzünden iyi işler harcanıyor ülkemizde malesef.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
trt bu kaçıncı tutmayan dizisi acaba olmuyor işte niye zorluyorsunuz leyla mecnun dışında tutan yapımı yok gibi birşey şuanda zengin kız fakir oğlan izleniyor ama çoğu dizisi tutmuyor trt 1 aaaa ama aynadaki düşman dizisi
harikaydı haluk piyes :love1::love1::love1::love1: malesef oda kısa sürdü trt den izlediğim tek diziydi :T

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
trt bu kaçıncı tutmayan dizisi acaba olmuyor işte niye zorluyorsunuz leyla mecnun dışında tutan yapımı yok gibi birşey şuanda zengin kız fakir oğlan izleniyor ama çoğu dizisi tutmuyor trt 1 aaaa ama aynadaki düşman dizisi
harikaydı haluk piyes :love1::love1::love1::love1: malesef oda kısa sürdü trt den izlediğim tek diziydi :T

Leyla ile Mecnun'un da reytingleri düşük gidiyordu ama sosyal medyada güçlüydü. Eski Hikâye'nin de kitlesi yavaş yavaş genişlemeye başlıyordu tam da aslında. Beni Böyle Sev, Seksenler ve Zengin Kız Fakir Oğlan, şu anda çok iyi gidiyor. Bu saydığım üç dizi hem reyting anlamında, hem de sosyal medya anlamında güçlü. Tutan diziler de var yani. Geçmişe gitmedim daha.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun'un da reytingleri düşük gidiyordu ama sosyal medyada güçlüydü. Eski Hikâye'nin de kitlesi yavaş yavaş genişlemeye başlıyordu tam da aslında. Beni Böyle Sev, Seksenler ve Zengin Kız Fakir Oğlan, şu anda çok iyi gidiyor. Bu saydığım üç dizi hem reyting anlamında, hem de sosyal medya anlamında güçlü. Tutan diziler de var yani. Geçmişe gitmedim daha.

seksenlerle beni böyle sev bilmiyorum yanı benim trt izlediğim dizi yok 2-3 dizi izliyorum zaten onların hepside atv'de
:love1::love1::love1::love1:

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Buğra Gülsoy başta olmak üzere hepsi çok başarılıydı. Buğra Gülsoy'u umarım bu kez uzun süreli bir işte görürüz. Kuzey Güney'den sonra Eski Hikâye ile döndü ve tutmadı. Sağlam bir hayran kitlesi oluşturdu ama dizi için yeterli olmadı malesef.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,231
Puanı
1,061
yazık oldu en trt çarşambaları buğra gülsoy daha güçlü kadroyla kg de başrol olmuş ve o bile istenen sonuncu alamamışken ne diye bu diziyi çarşamba yaparsın ki.ss :bağır:

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
severek izlediğim bir dizi ama ne yazıkki bu tür işler (beyin yorucu ) ülkemizde tutmuyo örn; kayıp,cinayet(tutmayacak ) vb bir sürü dizi var izleyiciye geçmeyen ama ben eminimki genc nufuzumuzun çoğu bu dizileri takip ediyor, bizim halkımıza gitmiyo bizim halkımıza yalın sade basit ucuz entrikalar yalanlar dolanlar olsun yetiyo izlemek için şu an yayınlanan çoğu drama dizileri bir birinin kopyası fazla bi farkları yok

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dizideki karakterleri özleyeceğim. Soğukkanlılığıyla her türlü sorunun üstesinden gelmeye çalışan Mete'yi, İnatlaşmasıyla doğru yollara giden Türkan'ı, Yol gösteren ve yol gösterirken hep destek olan Asiye, Kimi zaman mutlu ve kimi zaman hüzünlü hâlleriyle renk katan Ömer, Çok konuşuyor ve tabi biraz da saçmalıyor olmasına rağmen Zeynep, "Şey şey" demesiyle ve doğal hareketleriyle Ragıp, "Kardeşim" diyebileceğin birisi ve sağlam özellikler taşıdığı için Pamir karakterlerini özleyeceğim. Çok sağlam bir karakteri olduğu için Cengiz'i ve Renkli karakterlerden olan Kese de dizinin başarılı karakterlerinden ve o karakterler de özlenir. Dizide çok sağlam karakterler vardı yani. Benim unutamayacağım karakterler Mete, Türkan, Asiye, Ömer, Zeynep, Ragıp, Cengiz ve Kese.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Prestijli bir isti bence bu dizi, tutmamasi üzücü.. Oyunculari yeni projelerde gorme dilegiyle.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
bikaç kere izledim güzel diziydi şubattan sonra trt den güzel bi iş daha çıkmıştı ama o kadar ahış şahım bişey değildi pek olay olmuyodu dizide
şubat buna bin çekerdi mesela harika bi diziydi inanılmaz güzeldi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yerine gelen Kızılelmadan da bir şey beklemeyin. O da biter bu kadar dayanırsa şükür edin. Başrol oyuncusu tırt tırt tırt.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
çok üzüldüm! hiç sektirmeden izlemiyordum ??