2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet haklısın yalan söylüyorum, şike yapıyorum, fake hesap açıyorum, timsah gözyaşlarım var. Hepsinde doğrusun. Yanilmadin.
bir gün dediklerimi kabul edeceğinden emindim :) ama bugün bunun gerçekleşmesi sürpriz oldu :))

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Sevmediğin halde oy vermen daha büyük çelişki değil mi.

Benim içinde
Reyis iyice saçmaladın :)).Baştan beri söylüyorum Rihanna ve Taylor'dan iyi olduğu için attım.)).Birisine oy atmak için illa sevmek mi lazım :)).Sanki 10 aday var:)).Son 2 sayfayı oku ve kendine gel.Çelişkide zirveye tırmanmaya devam etme ve konuyu kapatalım.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Üçünü de dinlemedim fakat oylama için bu kadar ısrar ettiğiniz için oy kullanmadan geçmeyeceğim lakin kimi daha güzel bulursam ona oyumu kullanacağım, böylelikle daha adaletli bir seçim yapmış olurum. :)

Taylor Switt

images (18).jpg

Rihanna

images (20).jpg

Eva
images (21).jpg

Açıkçası dinleyip karar vermekten daha zorlu bir karar süreci... Eva maalesef ki tarzım değil, ilk onu eledim. :D

Rihanna ve Taylor... Birini seçsem ötekine ayıp, ötekini seçsem diğerine. Strese girdim gece gece. :) 10 üzerinden diyecek olursam Rihanna'ya 8.8 veriyorum, üzgünüm Rihanna fakat Taylor için gönlümden 9.1 geçiyor, o yüzden gönlüm Taylor'dan yana.:( :)

Oyumu Taylor Switt'e kullanıyorum fakat henüz kullanmadım, eğer böylesine saçma bir yolla ses değerlendirmesi yapmama izin varsa kullanayım? :) @destere @sokak sanati

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Üçünü de dinlemedim fakat oylama için bu kadar ısrar ettiğiniz için oy kullanmadan geçmeyeceğim lakin kimi daha güzel bulursam ona oyumu kullanacağım, böylelikle daha adaletli bir seçim yapmış olurum. :)

Taylor Switt

Ekli dosyayı görüntüle 49269

Rihanna

Ekli dosyayı görüntüle 49270

Eva
Ekli dosyayı görüntüle 49271

Açıkçası dinleyip karar vermekten daha zorlu bir karar süreci... Eva maalesef ki tarzım değil, ilk onu eledim. :D

Rihanna ve Taylor... Birini seçsem ötekine ayıp, ötekini seçsem diğerine. Strese girdim gece gece. :) 10 üzerinden diyecek olursam Rihanna'ya 8.8 veriyorum, üzgünüm Rihanna fakat Taylor için gönlümden 9.1 geçiyor, o yüzden gönlüm Taylor'dan yana.:( :)

Oyumu Taylor Switt'e kullanıyorum fakat henüz kullanmadım, eğer böylesine saçma bir yolla ses değerlendirmesi yapmama izin varsa kullanayım? :) @destere @sokak sanati

taylor swifte kullan eğer kararsız kaldıysan :)

yani rihannaya kullanmada kime kullanırsan kullan @Tolstoyevski :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
A ve C grubuna oy kullandim. B grubu nerde bulamadim :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Rihanna daha hoşuma gitti. Rihanna dedim.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Tolstoyevski bazı arkadaşlarda öyle oy kullandı. İstersen oy kullan tabi ama Rihanna ve Eva dışında birine oy verirsen ise yaramaz oyun boşa gider. Rihanna de bence.:D

@xemrexxx oyunu bekliyoruz. @GreatOttoman @Danger UA! @gundix123 oylarınızı bekliyoruz ben ve @destere

@cookies @soo sizlerde anketlere katılırsaniz sevinirim.:)

@ihearyourvoice sizi de bekleriz çeyrek final gruplarına.:)

Yarışmaya 48 kişi oy kullanarak sanırım rekor kırdık.:A Yok böyle bir şey.

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,373
Puanı
1,060
Rihanna | Bitch Better Have My Money

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@-potterhead- seni unutuyorduk. Oylamayı 50'ye tamamlamak lazım. Oyunu bekliyorum.:D Hem Az kalite gelsin oylamaya.:F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@*YıldırıM* apaçimisin sen yaa.ss Seni kaliteli biri olarak görüyordum. Hayal kırıklığısın.:(

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@*YıldırıM* apaçimisin sen yaa.ss Seni kaliteli biri olarak görüyordum. Hayal kırıklığısın.:(
Magnumcugum eğer work ile ve ya man down ile gelseydin policeman karşısına o zaman tamam da yani bu klip fazla cesaretli. Rihanna ya çok yakışmıyor. Kıskanırım onu ben kıskanırım herkesten bu nasil aşk allahım öleceğim Rihanna yüzünden moduna giriyorum.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Magnumcugum eğer work ile ve ya man down ile gelseydin policeman karşısına o zaman tamam da yani bu klip fazla cesaretli. Rihanna ya çok yakışmıyor. Kıskanırım onu ben kıskanırım herkesten bu nasil aşk allahım öleceğim Rihanna yüzünden moduna giriyorum.

Sus bee.ss Gördük kaliteni. Git arabada Bangır Bangır dinlenecek şarkılar ara Rihanna'dan uzak dur.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...