2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@Titanium bu kadar mesajı kız sana yazmış sen yanmışsın :)

artık iş iten geçti :) bu oylamada verdiği tüm oylar geçersiz :)

Translateler çeviremezdi o cümleyi, anlam bile çıkaramazlardı, emre çevirdiyse helal olsun o cümleyi yinede. :D 2 seçenekte seçenek değil bence. :D

Bilgisayarımı çıkartamam zaman kaybı felan demiş, telefonundan deneyecekmiş yine, ben oy vermediğim için göremedim kim vermiş kim verememiş diye. :(

Ben kullandım oyları mı. Demi'ye veremedim ben.:(
Vermedin mi veremedin mi? :D Veremediysen bir yeniden oylama yapabilirsin,bence ne diyorsun. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Translateler çeviremezdi o cümleyi, anlam bile çıkaramazlardı, emre çevirdiyse helal olsun o cümleyi yinede. :D 2 seçenekte seçenek değil bence. :D

Bilgisayarımı çıkartamam zaman kaybı felan demiş, telefonundan deneyecekmiş yine, ben oy vermediğim için göremedim kim vermiş kim verememiş diye. :(

Vermedin mi veremedin mi? :D Veremediysen bir yeniden oylama yapabilirsin,bence ne diyorsun. :D

Güzel fikir aslında. Grupları baştan yapmak lazım.:F Keşke Hello ile bu şarkı karşı karşıya gelseydi :F

@çiğdem- her daim haklıdan yanadır beni destekleyecektir kesinlikle :)

Yoo beni destekliyor.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Puanı bile hatırlıyo musun gerçekten? :D
MS'de de pek beğenerek vermemiştim hatırlıyorsan. Ki bu üçü arasından sadece o bi şeye benziyor, ama oy kullanmaya değmez.

İlk 5 hafta 20+ verdin hep hatırlıyorum.:D Buda 4. Hafta şarkım olması lazım.
Yine de ver sen oyunu.:( Rihanna'ya sahip çıkalım.

Gerçekten Policeman inanılmaz apaçi müziği. Sırf o kalitesiz şarkı kazanmasın diye ver.:bhr:

@Amoureux haddiiii.ss

@Yasin93 ankete katılmak istersen bekleriz.:)

@Amoureux oy vermeyecek misin gerçekten.:(

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
@Since2011 kardes hem ankete etiketleme diyorsun hem oy atıyorsun. Bu ne çelişki böyle.
Kardeş demezsen sevinirim.Bilader,kardeş gibi kelimeleri sevmem sana özel değil.

Etiketleme demem oy kullanmamam anlamına gelmez.Destere bir konuda yazısını gördüm geldim ilk defa oy kullandım.Çelişki bir davranışımı görmüyorum.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kardeş demezsen sevinirim.Bilader,kardeş gibi kelimeleri sevmem sana özel değil.

Etiketleme demem oy kullanmamam anlamına gelmez.Destere bir konuda yazısını gördüm geldim ilk defa oy kullandım.Çelişki bir davranışımı görmüyorum.

Şarkıyı dinlemedigine emin olduğum için ne desen boş.:)

@dosimosi sonunda aktif oldun.:F Kadınlar günün kutlu olsun.:Z Kadına destek atalım. Burada ki en kadın isim Rihanna tabi ki.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Şarkıyı dinlemedigine emin olduğum için ne desen boş.:)
Sen ne sanıyorsun ki kendini bir tek sen mi dinliyorsun yabancı şarkı :).Sevdiğimden oy atmadım aralarında 2 kişiyi sevmediğim için ona oy attım.Rihanna dinleyen birisinle müzik kültürü tartışmam:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

tekrar teşekürler verdiğin oy ilaç gibi geldi :)
rihannanın kaybedeceğini anlayınca @sokak sanati ne yapacağını şaşırdı :) daha beter olur umarım :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...