2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kime verdin oyu rihannaya dimi ? la sende hiç akıl yok valla :) rihanna turu geçerse seninde desteklediğin lana hapı yutar :) aynı hatayı @Titanium da yapıyor hazır burda rihannayı safdışı bırakma şansı yakalamışsınız insan üstüne çöker başka ne zaman böyle kıskıvrak yakalayacaksın kızı:))
oy sayısının üstüne tıkla kime verdikleri görünüyor cnm evet rihannaya vermiş @Harunnn60
:F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
kime verdin oyu rihannaya dimi ? la sende hiç akıl yok valla :) rihanna turu geçerse seninde desteklediğin lana hapı yutar :) aynı hatayı @Titanium da yapıyor hazır burda rihannayı safdışı bırakma şansı yakalamışsınız insan üstüne çöker başka ne zaman böyle kıskıvrak yakalayacaksın kızı:))
Katy Perry olsa yapardım ama şuan adaletli oy veriyorum. Şeytana uymuyorum. :A

oy sayısının üstüne tıkla kime verdikleri görünüyor cnm evet rihannaya vermiş @Harunnn60
:F:F:F
Kız bak valla foruma yeni bir bayan gelsin o zaman senin havan sönecek. :T: :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
zaten ilk sayfada açık açık yazmış gagalara gelesice:) insan bari açıkca yazmaz kime oy verdiğini madem bir hata yaptın bari kimse görmesin :))
aaa bu arada @sokak sanati bu turdan policamana oyumuz gitti diğer gruğtakı rihannaya oyumu kullanıcam senide öyle gönlünü yapmış olurum bu şekilde çözüm bulduk sanırım
:A:A:A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@Since2011 kardes hem ankete etiketleme diyorsun hem oy atıyorsun. Bu ne çelişki böyle.

@Ice_Cool_23 @eskici @mrt-06 @Ahmad dostlarım. Rihanna'ya destek atıyoruz.:Z

@

Bir apaçi müziğinin bu kadar çok destek alması şaka gibi.:F Buraya kadar gelmesiyle facia.:F

@Amoureux kalitenin göstermeni bekliyorum. Bu gruplara artık gel yani siftah yaptın zaten.:F
@hayret bi şey @BesaleT adres Rihanna.:Z

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@ABAY_06 Rihanna'ya oy atalım lütfen.:Z
@china_shangai abi hazır buralardayken destere tosbasinin zorla topladığı 11 oyu geçersiz kılmak için rihannaya destek verir misin.:bhr: Sadece bu grup.

@GreatOttoman yakaladım seni. Bu grupta Rihanna'ya oy ver yoksa çok vicdan azabı çekersin.:A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Eva Simons ft. Konshens | Policeman (@destere yüzünden vermedim şarkı harbiden güzel geldi dinledikçe :A)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Baya dinledim o şarkıyı. Oy verdim. :D

Eva Simons ft. Konshens | Policeman

Eva Simons ft. Konshens | Policeman (@destere yüzünden vermedim şarkı harbiden güzel geldi dinledikçe :A)

çok teşekürler arkadaşlar zaten kaliteye oy vereceğinizi biliyordum, ev simons gibi gönüllerde taht kuran biri dururken iskeletor rihannaya oy atacak değilik tabiki :))

@Since2011 kardes hem ankete etiketleme diyorsun hem oy atıyorsun. Bu ne çelişki böyle.

@Ice_Cool_23 @eskici @mrt-06 @Ahmad dostlarım. Rihanna'ya destek atıyoruz.:Z

@

Bir apaçi müziğinin bu kadar çok destek alması şaka gibi.:F Buraya kadar gelmesiyle facia.:F

@Amoureux kalitenin göstermeni bekliyorum. Bu gruplara artık gel yani siftah yaptın zaten.:F
@hayret bi şey @BesaleT adres Rihanna.:Z

@Mr.At @Aserat bu grupta Rihanna'ya destek olalım lütfen.:Z @EFE UYSAL @tolgab her şey Ceceli ve Demetim için.:Z

saydığın arkadaşların bir çoğu daha önceki oylamalarda eva simons a oy vermiş arkadaşlar hiç boşuna kendini yıpratma tüm arkadaşlarımız eva simons a oy vereceklerdir bu sefer iskeletor rihanna paçayı kurtaramayacak :)

hem sen şu @sariterlik adlı fake üyenin rihannaya verdiği oyu bir geçersiz say önce ki adalet sağlansın hile hurda kabul etmiyoruz :)

@Ahmad @Ice_Cool_23 @eskici eva simons gibi bir kaliteyi pas geçmeyelim sakın:) ve @sokak sanati nın baskılarından etkilenmeyelim :)

@vadikızı eva simons a dün oy atacağını söylemiştin hala senden ses seda yok :)

@Maskeli Fedai eva simons a oy atmadan geçmeyelim :))

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
çok teşekürler arkadaşlar zaten kaliteye oy vereceğinizi biliyordum, ev simons gibi gönüllerde taht kuran biri dururken iskeletor rihannaya oy atacak değilik tabiki :))

saydığın arkadaşların bir çoğu daha önceki oylamalarda eva simons a oy vermiş arkadaşlar hiç boşuna kendini yıpratma tüm arkadaşlarımız eva simons a oy vereceklerdir bu sefer iskeletor rihanna paçayı kurtaramayacak :)

hem sen şu @sariterlik adlı fake üyenin rihannaya verdiği oyu bir geçersiz say önce ki adalet sağlansın hile hurda kabul etmiyoruz :)

@Ahmad @Ice_Cool_23 @eskici eva simons gibi bir kaliteyi pas geçmeyelim sakın:) ve @sokak sanati nın baskılarından etkilenmeyelim :)

@vadikızı eva simons a dün oy atacağını söylemiştin hala senden ses seda yok :)

@Maskeli Fedai eva simons a oy atmadan geçmeyelim :))

Sen niye benim elemanları çalıyorsun.ss
@Ahmad @eskici @vadikızı @Ice_Cool_23 @Maskeli Fedai Rihanna'nın adı yeter. Şu apaçi kızı boş verin.:A
@destere seni konudan engellemek zorunda kalabilirim.:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
nerden senin elemanlar oluyor arkadaşlarımızın hepsi daha önce eva simons dinlemiş izlemiş sevmiş insanlar onlara zorla rihannaya oy attırmak mümkünmü ? :) mümkün değil hepside eva simons a oy verecektir :)

Sen nasıl Rihanna'ya böyle bir yamuk yaptın ilginç valla. Kaliteli sanırdım seni.ss
Yaa Rihanna'ya oy atacaklar yada Rihanna'ya. Bu gruptan Eva çıkarsa Şikeden ve destere zoruyla oy vermekten elemek zorunda kalacağım.:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...