2015 En Favori Yabancı Şarkı Çeyrek Final | C Grubu

Hangi Şarkı Yarı Finale Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen ne sanıyorsun ki kendini bir tek sen mi dinliyorsun yabancı şarkı :).Sevdiğimden oy atmadım aralarında 2 kişiyi sevmediğim için ona oy attım.Rihanna dinleyen birisinle müzik kültürü tartışmam:)

R'yiz bakıyorum.:kiki:

noldu dertlendin bakıyorum :)) senin iskeletor kaybedecek bence şimdiden kabul et :))

Yarışmayı iptal ederim :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Şarkıyı dinlemedigine emin olduğum için ne desen boş.:)

@dosimosi sonunda aktif oldun.:F Kadınlar günün kutlu olsun.:Z Kadına destek atalım. Burada ki en kadın isim Rihanna tabi ki.:A

muhteşemsin @batuhankaralar :) kaliteyi 12 den vurdun :)

@dosimosi oyunu eva simons a verecek hiç şansını zorlama :)
oy bir anda omuzuma buyuk yuk koydunuz, strese girdim :) birazdan iyice dinleyip oylamami yaparim

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk 5 hafta 20+ verdin hep hatırlıyorum.:D Buda 4. Hafta şarkım olması lazım.
Yine de ver sen oyunu.:( Rihanna'ya sahip çıkalım.

Gerçekten Policeman inanılmaz apaçi müziği. Sırf o kalitesiz şarkı kazanmasın diye ver.:bhr:

@Amoureux haddiiii.ss

@Yasin93 ankete katılmak istersen bekleriz.:)

@Amoureux oy vermeyecek misin gerçekten.:(

@Amoureux bir ara devamlı eva simons dinlediğini söylerdi ordan biliyorumki oyunu evaya atacaktır :)
ayrıca @Yasin93 beni kırıpta senin kazma rihannaya oy atacak değil elbette göz var izan var eva simons ın muhteşem söylediğini oda biliyor :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
oy bir anda omuzuma buyuk yuk koydunuz, strese girdim :) birazdan iyice dinleyip oylamami yaparim

Apaçi sevmeyecegini bildiğim için Rihanna diyeceğinden eminim.:Z Eva apaçisini demeyeceksindir kesin.:Z
Tekrardan dünya Kadınlar günün kutlu olsun.:bhr:

@Amoureux bir ara devamlı eva simons dinlediğini söylerdi ordan biliyorumki oyunu evaya atacaktır :)
ayrıca @Yasin93 beni kırıpta senin kazma rihannaya oy atacak değil elbette göz var izan var eva simons ın muhteşem söylediğini oda biliyor :)

Amoureux 30 saniye dayanabildim yazmış mesajında.:F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Vay be oylama at başı gidiyor :D @destere'nin çabaları olmasa gudubet Rihanna birinci olacakmış :A

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
R'yiz bakıyorum.:kiki:

Yarışmayı iptal ederim :F
R'yiz derken:D.Hey allahım sen anlamıyor musun ? Etiketleme beni yarışmana bu kadar basit ,sanki etiketle beni diyorum da geri vites yaptın diyorsun.Yabancı müzik kültürünü konuşuruz ama sende o kültür yok.Rihanna dinleyen birisi bana gelmiş yabancı müzik dinlemediğimi sanıyor ve kültür dersi veriyor:D.Sonra gelmişsin benimle dalga geçiyorsun.Fazla uzamadan konuyu kapatalım.

Kısacası beni etiketleme .Bu düşüncem net ben geri vites göremiyorum.Oy attım diye diyorsan destere'nin mesajını gördüm destek olmak istedim, kısacası bu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Apaçi sevmeyecegini bildiğim için Rihanna diyeceğinden eminim.:Z Eva apaçisini demeyeceksindir kesin.:Z
Tekrardan dünya Kadınlar günün kutlu olsun.:bhr:

Amoureux 30 saniye dayanabildim yazmış mesajında.:F
Rihananin klibi guzel degil :) ben sarkiyi acinca direk kulaga hos gelene veririm oyu

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
R'yiz derken:D.Hey allahım sen anlamıyor musun ? Etiketleme beni yarışmana bu kadar basit ,sanki etiketle beni diyorum da geri vites yaptın diyorsun.Yabancı müzik kültürünü konuşuruz ama sende o kültür yok.Rihanna dinleyen birisi bana gelmiş yabancı müzik dinlemediğimi sanıyor ve kültür dersi veriyor:D.Sonra gelmişsin benimle dalga geçiyorsun.Fazla uzamadan konuyu kapatalım.

Kısacası beni etiketleme .Bu düşüncem net ben geri vites göremiyorum.Oy attım diye diyorsan destere'nin mesajını gördüm destek olmak istedim, kısacası bu.

Evet destere nin mesajı sonucu oy attığını ve şarkıları bile dinlemediğini mesajında çok net görebiliyorum. Açıklama yapma bu kadar uzun bence.

Evet Rihanna müzikal anlamda çok kötü. İnanılmaz başarısız. Bunu senin gibi Rihanna'nın adını bile doğru söyleyemeyecek birinden duyduğu içinde çok üzülür kesin.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Tolstoyevski eva simons oylarını bekliyor bekletmeyelim kızı :))

Evet destere nin mesajı sonucu oy attığını ve şarkıları bile dinlemediğini mesajında çok net görebiliyorum. Açıklama yapma bu kadar uzun bence.

Evet Rihanna müzikal anlamda çok kötü. İnanılmaz başarısız. Bunu senin gibi Rihanna'nın adını bile doğru söyleyemeyecek birinden duyduğu içinde çok üzülür kesin.

şimdi yalan söyledin işte :)
ben @Since2011 a herhangi mesaj atmadım kendisi izlemiş eva simons ın kalite olarak grubun çok çok üstünde olduğunu görüp oyunu ona göre kullandı :)
hem senin derdin ne oylama tüm foruma açık, herkes özgürce oyunu kullanabilir ona kullan buna kullanma diyemezsin :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Ne o adını mı değiştirdi nerede yanlış söylemişim:D.Fazla hayal kurma .Ben kullandığım oyu destere için attım yoksa Eva Simons'u sevdiğimi söylemedim:D.Ben bu tür müzikleri sevmem.Bir ara konuşalım sana müzik kültürünü öğretmek isterim :)))

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

ben @Since2011 a herhangi mesaj atmadım kendisi izlemiş eva simons ın kalite olarak grubun çok çok üstünde olduğunu görüp oyunu ona göre kullandı :)
hem senin derdin ne oylama tüm foruma açık, herkes özgürce oyunu kullanabilir ona kullan buna kullanma diyemezsin :)

Derdim yok.
Tebrik ederim. Kazandıniz yarışmayı. Artık saçma bir olay için mücadele etmeyeceğim.

Ne o adını mı değiştirdi nerede yanlış söylemişim:D.Fazla hayal kurma .Ben kullandığım oyu destere için attım yoksa Eva Simons'u sevdiğimi söylemedim:D.Ben bu tür müzikleri sevmem.Bir ara konuşalım sana müzik kültürünü öğretmek isterim :)))

Bende biliyorum şarkıyı dinlemeden oy kullandığını. İkimizde aynı şeyleri söylüyoruz.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Derdim yok.
Tebrik ederim. Kazandıniz yarışmayı. Artık saçma bir olay için mücadele etmeyeceğim.

neyi kazandık daha eva simons ın en az üç oya ihtiyacı var sen böyle yaparak rihannayı avantajlı duruma geçirmek istiyorsun :) kimse kanmasın arkadaşlar @sokak sanati timsah gözyaşları döküyor :))

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

O anlamak istemiyor.Diyorum fazla uzatma diye tutturmuş kendine göre hayali mesajlar yazıyor :D.Yabancı müzik etkinliğine etiketleme diye mesaj yazmamın sebebi bu olduğu için yani bu arkadaş olduğu için.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
neyi kazandık daha eva simons ın en az üç oya ihtiyacı var sen böyle yaparak rihannayı avantajlı duruma geçirmek istiyorsun :) kimse kanmasın arkadaşlar @sokak sanati timsah gözyaşları döküyor :))

Evet haklısın yalan söylüyorum, şike yapıyorum, fake hesap açıyorum, timsah gözyaşlarım var. Hepsinde doğrusun. Yanilmadin.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Derdim yok.

Bende biliyorum şarkıyı dinlemeden oy kullandığını. İkimizde aynı şeyleri söylüyoruz.
Sen ne dediğini bilmiyorsun reyis :))). Ben dinlemedim demiyorum sevmem diyorum:))) .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...