2015 En Favori Dizi 2015 Başlıyor!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumda en kapsamlı etkinliklerden,her sene önceden favoriler belirleniyor,Benim Adım Gültepe`nin ismi çok geçiyor,ama ne olur bilinmez.Vadi yine fanlarıyla büyük favorilerden.Bundan başka finalist Karadayi ve sempatik dizi "Poyraz Karayel" de en çok göze batan diziler.
Etkinlikde emeği geçen Atacan,Kaan,Ozan,Yakamoz- Asi ve diğerlerine teşekkürler. Hayırlı olsun şimdiden.
bu sezon benden zor oy alır hesaplaşıcaz :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Benim dizilerime zararı olmaz umarım. :A
ben geçen sezon izleyip sevdiğim dizileri kayırıp sevmediklerimi geri attım ama bu sezon duygusal davranmak yok bu etkinliğin amacı
2015 yılının başarılı olmuş dizilerine oy atmaktan geçiyor
sevdiğim diziler başarısız olmussa bu yıl geriye atıcam sevmediğim dizilerde başarılı olmuşsa zirveye taşıyacam yani adaletli oy kullanıcam kısaca bu sezon :-):-):-)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Aramızda Kalsın ve Kara Ekmek'e de oy verirsin herhalde, onları da izliyordun. Aslında zevklerimiz çok uyuşuyor, benim ilk sayfada yazdığım mesajdaki tüm dizilere oy verirsin galiba. :X
Poyraz, Gönül İşleri, KPA, Aramızda Kalsın ve Kara Ekmek ilk aklıma gelenler. Onları desteklerim büyük ihtimal :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bu sezon aslında benim için çok öne çıkan bir dizi olmadı. Normalde izlediğim dizilerden Galip Derviş ile Kardeş Payı en kötü bölümlerini yayınladılar bu sezon.

Poyraz Karayel, Paramparça, Gönül İşleri, Kocamın Ailesi, Diriliş Ertuğrul ve Kaçak Gelinler bu sezonun en çok ses getiren işleri oldular. Bu dizilerden birinin en favori dizi olması şaşırtmaz. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
Bu sezon aslında benim için çok öne çıkan bir dizi olmadı. Normalde izlediğim dizilerden Galip Derviş ile Kardeş Payı en kötü bölümlerini yayınladılar bu sezon.

Poyraz Karayel, Paramparça, Gönül İşleri, Kocamın Ailesi, Diriliş Ertuğrul ve Kaçak Gelinler bu sezonun en çok ses getiren işleri oldular. Bu dizilerden birinin en favori dizi olması şaşırtmaz. :)
Gönül İşleri, Kocamın Ailesi ve Kaçak Gelinler o kadar da ses getirmiş sayılmaz aslında, en fazla 2 tur ilerlerler. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Ben Kurtlar Vadisi Pusu ve Poyraz Karayel'in finale kalacağını düşünüyorum. Ne olacağı belli olmaz tabii; ama KVP son iki yıldır finale çıkıyor, PK ise sezonun en beğenilen dizisi. :X
KVP zaten forumdakilerin %70'inin en sevdiği dizi, bence de finale çıkar. :D Poyraz Karayel de çok ses getirdi, o da finalde olabilir. Aynı fikirdeyim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
74 diziden sadece 6 diziyi izlemişim :F:F:F

vadi karadayı kpa filinta ertuğrul reaksiyon

bu izlediklerimden ertuğrul karadayı, filinta ve reaksiyon benden hep destek alıcaklar bu oylamada

vadi ve kara para aşk ise bu sezonki rezaletlerinden dolayı bu oylamada benden destek alamayacak olan dizilerim olucak :-):-):-)

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Güzel etkinlik ama herkes sadece tek bir oy kullanma hakkına sahip olsa daha iyi sonuçlar gelmez mi :)

Ardakartal

Üye
Reaksiyon puanı
127
Puanı
65
Güllerin Savaş'ı benim adım GÜLTEPE hayat yolunda kara Ekmek Şeref meselesi paramparça Fatih harbiy ye başarılar