2015 En Favori Dizi 2015 Başlıyor!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İftira atma admine ben konuların sonradan düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edebiliyorum suçunu kabul et. :A
hayırrr :A:A:A
ben yorum yazarken senin adın yoktu ben çıkınca seni etiket yapmıs sanada bildirim gelmiş senin kontrol etmene önlem alması normal
sana çaktırmadan yapmış haliyle adını unuttuğunu belli etmemek için:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ben yorum yazarken senin adın yoktu ben çıkınca seni etiket yapmıs sanada bildirim gelmiş senin kontrol etmene önlem alması normal
Ay tamam dediğin gibi olsun senle uğraşılmaz. :F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,661
Puanı
1,060
birçok diziyi severim ama en çok beğendiklerimi sayarsam aramızda kalsın, bugünün saraylısı, güzel köylü, galip derviş, karagül, karadayı da olabilir

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben foruma giremedim bile konuyu açtıktan sonra. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully u etiket yapmışmıydın ayol onun cevabını versene çünkü ben yorum yaparken bully yazmıyordu ozaman başka yönetici düzeltmiş konunu :F
Kız sen ne laftan anlamaz dik kafalı inatçı bir şeysin öyle Ozan beni konuya etiketlemiş senin gözünden kaçmış işte kabullen artık. :D

Başka bir yönetici konuyu düzenlese bana etiket bildirimi gelmezdi diyorum sen illa benim dediğim olacak diyorsun. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız sen ne laftan anlamaz dik kafalı inatçı bir şeysin öyle Ozan beni konuya etiketlemiş senin gözünden kaçmış işte kabullen artık. :D

Başka bir yönetici konuyu düzenlese bana etiket bildirimi gelmezdi diyorum sen illa benim dediğim olacak diyorsun. :F
ozan açıklama yapmamış yapana kadar beni suçlayamazsın kör değilimya ayol adın yoktu işte :A:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben 2014 oylamada duygusal davranmıştım sevdiğim dizilere öncelik verip sevmediklerimi gerilerde tutmuştum :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

bu sezon performanslara göre değerlendiricem zaten bu etkinliğin amacıda 2015 yılınd başarılı olmuş dizilerin seçilmesinden yana
yani izlediğim dizileri kayırmayacam sevmediğim dizileride geride tutmayacam genel olarak başarılı sevilmiş dizileri ön pilanda tutup
başarısız olmuş dizileri geride tutucam adalet önemli :bhr::bhr::bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,083
Puanı
1,061
Ruhumun Aynası neden yok @OzaN? Temmuz 2014'te başladı ve 7 bölüm yayınlandı. Yani kurallara uyuyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Forumda en kapsamlı etkinliklerden,her sene önceden favoriler belirleniyor,Benim Adım Gültepe`nin ismi çok geçiyor,ama ne olur bilinmez.Vadi yine fanlarıyla büyük favorilerden.Bundan başka finalist Karadayi ve sempatik dizi "Poyraz Karayel" de en çok göze batan diziler.
Etkinlikde emeği geçen Atacan,Kaan,Ozan,Yakamoz- Asi ve diğerlerine teşekkürler. Hayırlı olsun şimdiden.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Paramparça veya kara ekmek kazanmali :love1:

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,083
Puanı
1,061
Forumda en kapsamlı etkinliklerden,her sene önceden favoriler belirleniyor,Benim Adım Gültepe`nin ismi çok geçiyor,ama ne olur bilinmez.Vadi yine fanlarıyla büyük favorilerden.Bundan başka finalist Karadayi ve sempatik dizi "Poyraz Karayel" de en çok göze batan diziler.
Etkinlikde emeği geçen Atacan,Kaan,Ozan,Yakamoz- Asi ve diğerlerine teşekkürler. Hayırlı olsun şimdiden.
Kısa ömürlü diziler çok uzun süre varlık gösteremiyor galiba. Benim Adım Gültepe'ye desteğim sonsuz, ama yeni dizilerden anca Poyraz Karayel veya Paramparça finale çıkar.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Kısa ömürlü diziler çok uzun süre varlık gösteremiyor galiba. Benim Adım Gültepe'ye desteğim sonsuz, ama yeni dizilerden anca Poyraz Karayel veya Paramparça finale çıkar.
paramparça tarzı aile-dram dizileri böyle oylamalarda pek fazla öne çıkamıyor benim gördüğüm.Ö.B.G.Z. dışında şimdiye kadar başaran da yok gibi.O yüzden işi zor:)