2015 En Favori Dizi 2015 Başlıyor!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
FavoriForumum’un geleneksel etkinliklerinden biri olan En Favori Dizi etkinliğinin bu yıl altıncısı düzenlenecek.

İsterseniz öncelikle önceki yılların sonuçlarını hatırlayalım…

İlki 2010 yılında “FF Dizi Oscarları” adıyla düzenlenen etkinlikte Geniş Aile zafere ulaşırken ikinciliği elde eden dizi Ezel olmuştu.

2011’de Geniş Aile bir kez daha zafere ulaşırken bu kez ise finalde Öyle Bir Geçer Zaman Ki’yi geride bırakmıştı.

2012 yılında En Favori Dizi’yi kazanan dizi Suskunlar olurken finalde Yalan Dünya yarışmıştı.

2013’te Kurtlar Vadisi Pusu zafere ulaşırken onunla finalde yarışan dizi ise Karadayı olmuştu.

Ve son olarak 2014’te Galip Derviş zafere ulaşırken finalde Kurtlar Vadisi Pusu yer almıştı.

Haziran 2014 – Mayıs 2015 tarihleri arasında en az 6 bölümü yayınlanan dizilerin yarışacağı etkinlikte bu yıl kazananın kim olacağını sizlerin oyları belirleyecek…

Eğer birkaç gün içinde başlayacak etkinlikte hiçbir konuyu kaçırmak istemiyorsanız bu başlığa mesaj yazarak etiketlenme listesine eklenebilirsiniz.

Bu yıl etkinliğimizde 75 tane dizimiz var. Dizilerin tam listesi aşağıda, eğer unuttuğumuzu düşündüğünüz varsa hemen bize söyleyin, etkinlik başlamadan ekleyelim.

Etkinliğin bu yıl düzenlenmesinde çok büyük katkıları olan ve listenin tamamını hazırlayan süper moderatörlerimiz @mrt-06 @Bully ve @Yakamoz-Asi 'ye de teşekkürlerimizi iletelim.

İşte o 75 dizi:

~ Kanal D ~
Kurtlar Vadisi Pusu
Küçük Ağa
Arka Sokaklar
Güllerin Savaşı
Ulan İstanbul
Şeref Meselesi
Poyraz Karayel
Alın Yazım
Kara Kutu
Benim Adım Gültepe
Galip Derviş
Hayat Yolunda

~ ATV ~
Karadayı
Kara Para Aşk
Kara Ekmek
Kertenkele
Kaçak
Bedel
Beyaz Karanfil
Diğer Yarım
Kalp Hırsızı
Ankara'nın Dikmeni
Bugünün Saraylısı

~ Star ~
Urfalıyam Ezelden
Güzel Köylü
Paramparça
Kaderimin Yazıldığı Gün
Medcezir
Kardeş Payı
Reaksiyon
Gönül İşleri
Beni Affet
Deniz Yıldızı
Aşkın Bedeli
Aramızda Kalsın
Kurt Seyit ve Şura
Aşktan Kaçılmaz

~ FOX ~
Karagül
O Hayat Benim
Kiraz Mevsimi
Kocamın Ailesi
Unutma Beni
Aşk Yeniden
1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk
Emanet
Kadim Dostum
Ruhumun Aynası

~ TRT 1 ~
Beni Böyle Sev
Zengin Kız Fakir Oğlan
Seksenler
Diriliş Ertuğrul
Milat
Yeşil Deniz
Şimdi Onlar Düşünsün
Filinta
Hayat Ağacı
Yedi Güzel Adam
Aşkın Kanunu
Yedikule Hayat Yokuşu

~ Show ~
Yılanların Öcü
Asla Vazgeçmem
Acil Aşk Aranıyor
Fatih Harbiye
Roman Havası
Beyaz Yalan

~ Samanyolu ~
Sungurlar
Küçük Gelin
Ekip 1 Nizama Adanmış Ruhlar
Hıyanet Sarmalı
Küçük Kıyamet
İki Dünya Arasında

~ TV8 ~
Kaçak Gelinler
Bana Baba Dedi
Maral

~ Kanal 7 ~
Elif

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tüm dizilere başarılar, iyi olan kazanır umarım. :)

Bu arada Yalan Dünya oylamada olmayacak mı @OzaN? Onun adı yazmıyor da. (b)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tüm dizilere başarılar, iyi olan kazanır umarım. :)

Bu arada Yalan Dünya oylamada olmayacak mı @OzaN? Onun adı yazmıyor da. (b)
Konuda da yazdığı gibi en az 6 bölüm yayınlanmış diziler oylamada yer alıyor. Yalan Dünya bu sezon 4 bölüm yayınlandı o yüzden listeye almadık. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2014 yılındakı etkinlikte baştan sona bende vardım çok güzel bir etkinlik gerçekten ama finalde gereksiz tartışmalar kavga gürültü çıkmıştı tabiki bende vadiciyim ama kazanan diziyede saygı göstericeksin umarım bu saygı bu yıl oluşurda gereksiz tartışmalar çıkmaz :bhr::bhr::bhr:

başta @OzaN sonrada bu etkinlikte emeği geçen @Yakamoz-Asi ve @mrt-06 ya şimdiden teşekkürler ;););)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel bir etkinlik, geçen yıl biraz forumu karıştırmıştı bu etkinlik. :D Umarım güzel geçer. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
2014 yılındakı etkinlikte baştan sona bende vardım çok güzel bir etkinlik gerçekten ama finalde gereksiz tartışmalar kavga gürültü çıkmıştı tabiki bende vadiciyim ama kazanan diziyede saygı göstericeksin umarım bu saygı bu yıl oluşurda gereksiz tartışmalar çıkmaz :bhr::bhr::bhr:

başta @OzaN sonrada bu etkinlikte emeği geçen @Yakamoz-Asi ve @mrt-06 ya şimdiden teşekkürler ;););)
Konuda bizim de adımız geçiyor bize teşekkür yok mu :T:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim Adım Gültepe - Urfalıyam Ezelden - Beni Böyle Sev - Kara Ekmek - Karagül ve Paramparça'ya başarılar. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben de Benim Adım Gültepe, Poyraz Karayel, Galip Derviş, Ulan İstanbul, Aramızda Kalsın, Urfalıyam Ezelden, Aşk Yeniden, Kara Ekmek ve Beni Böyle Sev'e başarılar dilerim. :)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Karadayim,Kara ekmege basarilar)Poyraz Karayelede sempatim var)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ayy hemende @mrt-06 nı kıskanırmış :A:A:A

emeğinden dolayı sanada teşekkürler cnm ;););)

ama ben konuya bu yorumu yaparken senin ismin konuda yazmıyordu @OzaN seni sonradan eklemiş haberin olsun :A:A:A
Ozan beni sonradan eklese bana bildirim gelmezdi konudan bana teşekkür etmeyi atlamışsın işte. :A

Neyse geç de olsa kabul ediyorum böyle de zorla teşekkür ettirmiş gibi oldum ama neyse artık. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ozan beni sonradan eklese bana bildirim gelmezdi konudan bana teşekkür etmeyi atlamışsın işte. :A

Neyse geç de olsa kabul ediyorum böyle de zorla teşekkür ettirmiş gibi oldum ama neyse artık. :F
hayırrr sen konuda yoktun mrt-06 ve yakamoz asi yazıyordu @OzaN seni sonradan eklemiş gelince sor açıklasın :A:A:A