FOX Empire 3. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fox'un fenomen dizisi Empire yeni sezonu açtı.

Taraji P. Henson'ı iki kez Emmy adayı yapan, Terrence Howard'ın da başrolünde yer aldığı dizinin üçüncü sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

empireseason3.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x1

Bütün bölümü ‘Bitse de gitsek!’ modunda izledim.

Düşen kişinin Rhonda olduğunu tahmin etmek zor değildi. Araya girdikleri bölümde kurtulmuştu ama bu sefer gidici olduğu kesindi yani. Umarım bölümde Andre'nin hayalllerine girdiği gibi arada gözükür yine.
6/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
3x1

Düşen kişinin Rhonda olduğunu tahmin etmek zor değildi. Araya girdikleri bölümde kurtulmuştu ama bu sefer gidici olduğu kesindi yani. Umarım bölümde Andre'nin hayalllerine girdiği gibi arada gözükür yine.
6/10
dizinin %50 si gitti desene :T

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
3x1

6/10

anemm 3.sezon başladımı ya ben daha 2.sezonu bitirmedim ya

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben bu diziyi 2. sezonda bıraktım galiba yada üç beş bişi izlemiş olabilirim bilemicem :A

Ama son sahneyi izlemiştim devamını izleyebilirim herıld hoş kimin öldüğünü öğrendim ve kahroldum ne güzel kadındı hep @Çiğdem- yüzünden .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.sezondaki hava yok gibi şarkılı eğlenceli bir diziyi bol drama çevirdiler :(

ama ölen kişi fazlasıyla memnun etti beni :Z

1.bölüm
andreinin sarısın eşi öldü gıcık oluyordum o kadına ohh iyi oldu :Z @xemrexxx @cookies

başka çokta öyle önemli birşey olmadı aslında bir an önce 1.sezon gibi tekrar şarkılı havaya bürünmleri lazım entrika falan yakışmıyor bu diziye :F

@cookies @xemrexxx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
1.sezondaki hava yok gibi şarkılı eğlenceli bir diziyi bol drama çevirdiler :(

ama ölen kişi fazlasıyla memnun etti beni :Z

1.bölüm
andreinin sarısın eşi öldü gıcık oluyordum o kadına ohh iyi oldu :Z @xemrexxx @cookies

başka çokta öyle önemli birşey olmadı aslında bir an önce 1.sezon gibi tekrar şarkılı havaya bürünmleri lazım entrika falan yakışmıyor bu diziye :F

@cookies @xemrexxx

ben daha başlayamadım ya 3.sezona ya

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x2

Daha kötüsü yapılana kadar en kötüsü bu.

Hakeem ve Nessa düeti, Lucious ve Cookie flashback sahneleri güzeldi.
5/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
3x3

anikadan beklediğim hareketler geldi ortalık karışacak gibi :D lucious a onun silahıyla saldırdı resmen postacı çocukla işi pişirerek :D

lucious ın gözü paradan başka şey görmüyor

jamal ın hastalığı olayı çok uzaduı durmadan ilaç alıp duruyor sahneye çıkamıyor büyük ihtimal tssb deki zenci abiyle arasında bişiler geçer çok klasikleşti

andre kafayı yedi rhondanın hayaliyler konuşuyor:F

cookie yeni oğlan buldu kendine hayırlısı bakalım lucious kaç bölüme öldürecek adamı

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x3

Bir önceki kötü bölümün üstüne iyi geldi.

Lucious'un çocuklarına verdiği hayat dersi baymaya başladı artık. Yalnız Anika ile olan sahneleri harıkaydı. :)

Jamal'ın Mariah Carey ile olan düeti çok iyiydi. Böylece içinde bulunmuş olduğu ruhi bunalımdan da çıkmış oldu. Kardeşi Andre onun kadar şanslı değil, polislerden dayak yediği yetmediği gibi bir de üstüne davalık oldu. Bütün bela gelip bu çocuğu buluyor, ailenin bir türlü yüzü gülmeyen bahtsızı.
7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x4

İki bölümdür iyi gidiyor.

Öncelikle Hakeem'in geri planda kalması sevindirdi. Bir başka sevindirici nokta da, Freda'nın hapisten çıkmış olması.

Jamal ve Andre'nin kısa sürede toparlanması güzel. Cookie'nin opera sahnesi, baba oğlun Shine ile kavgası ve son sahne. :A
7/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
3x4

İki bölümdür iyi gidiyor.

Öncelikle Hakeem'in geri planda kalması sevindirdi. Bir başka sevindirici nokta da, Freda'nın hapisten çıkmış olması.

Jamal ve Andre'nin kısa sürede toparlanması güzel. Cookie'nin opera sahnesi, baba oğlun Shine ile kavgası ve son sahne. :A
7/10
andredeki fantezi @çiğdem- le @destere de bile yok :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x5

Yine bozdu, hiçbir hareketlilik ve heyecan yoktu.

Hakeem'in doğaçlama sözlerle Andre için söylediği şarkı güzeldi. Nessa için iki kardeş arasındaki rekabet devam edece benziyor. Lucios da kaşıyor zaten. :)
6/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x6

Ortalama bir bölümdü.

Cookie'nin başına gelenler umarım senin başına da gelir. :A @Çiğdem-

Cookie'nin kurabiyelerini bütün dünya gördü. Angelo akıllı bir taktikle kadın dayanışması adı altında bunu seçim malzemesi olarak kullandı. :)

Alyanak Celal babayı devirip, pardon Andre Lucious'u devirip şirketi ele geçirmeye çalışıyor, tüm bunları o planlamış. :eek:
7/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
3x1

Hiç başlayasım yoktu yeni sezona nihayet başladım ama pek beğendiğim söylenemez. @sürgünüm gibi bitse de gitsek olarak izledim.

@Çiğdem-'e ilk kez katılıyorum. :D Cidden güzelim müzikli diziyi entrika çöplüğüne çevirdiler. Valla artık olaylar ilgimi çekmiyor. Olabilecek her türlü entrika ihtimali için zorlayabilecekleri kadar zorlayacaklar. Reytingleri düşüşte olsa da 3-5 sezon daha görür gibi. Benim o kadar sabrım yok. Şimdilik diziyi bıraktım gibi gözüküyor. :)

6/10