FOX Empire 3. Sezon Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
3x10

Sezon arasından güzel bir dönüş bölümü oldu. :)

Cookie, Lucious’a beni silemezsi diyor ama Angelo'nun koynuna atlamaya gidiyor. Lucious’un yerinde ben olsam sopayla girişirdim. :) Yalnız Taraji P. Henson çok iyi oynamış Emmy adaylığı cepte.

Tiana ve Nessa kavgası da ayrıca güzeldi. :)
8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
süper giriş yaptık 3x16 ya inşallah cookie birkaç cazgırlık yapar da Vatanımsensinden sonra mutlu uyurum :bhr: @Çiğdem- @destere @mrt-06 @cookies @vadikızı @Dosi @Harunnn60
fgfgdfg.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061
cookie teyzenin altı yazılmış sahnesi yokmuydu böyle niçin sinirleniyor niçin soyunmak istiyor anlaşılmıyor :)

Senden bildirim geldi dedim eltim beni neden bu kötü diziye etiketledi. :)

3x10

Sezon arasından güzel bir dönüş bölümü oldu. :)

Cookie, Lucious’a beni silemezsi diyor ama Angelo'nun koynuna atlamaya gidiyor. Lucious’un yerinde ben olsam sopayla girişirdim. :) Yalnız Taraji P. Henson çok iyi oynamış Emmy adaylığı cepte.

Tiana ve Nessa kavgası da ayrıca güzeldi. :)
8/10

İnşallah bende bakacam hayırlısı ilee:ozur:

Biz @destere ile bunu bıraktık ayoll bir toplantı yapıp :A :A :A
bu haftaki bölüm gayet eğlenceli duruyor:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
kız 4.sezon konusu nerede abuk sabuk cw dizilerine konu açılıyor bu diziye yok mu.ss neyse 4x09 harika bir sezon arası yaptı dizi :X

cookie & lucious ın ateşli dansı in ; behlül & bihter tangosu out oldu :A @sokak sanati çatla:A
Cookieluciousig-1.jpg

ay ne diyordum cookie nasıl da yere serdi duboisleri hemi de kendi balolarında :X en son zümrüt sultan böyle bir darbe indirmişti @xBUGRAx :A gerçi ben diana dubois i kendim dövmek istiyordum oynayan teyze 69 yaşında olmasa saçını başını yolardım; sırf @OzaN la @Tolstoyevski nin dikkat ettiği emmy e 3 kere aday omuş birkaç overrop dizide oynamış diye gençliğinde kadını lyonların en uzun süren düşmanı yaptılar çok gıcık oldum.ss

ay neyse gay oğlan jamal sonunda katil de oldu resmen büyük aşk yaşıyorlar warrenla tabi ölmediyse warren çatlayın @Yiğitt @berkann @Ahmed :A

anika yine yırttı yetti be :( @Çiğdem- in hakeem oğlan yine affeti kadını hapse girmeyecek:(

andre tam babasına arabayı bombayı koyanın kendisi olduğunu itiraf ediyordu ki claduia adamı kaçırdı .ss ıyy bu demi moore da overrop birisi @Aserat ın sevdiklerinden neyse herkese diziye geri dönmeyi tavsiye ediyorum 3.sezonu atlayıp 4.sezondan izleyebilirsiniz:A @Forumdash @Harunnn60 @vadikızı @Dosi

:F:FYoruma gel ne kadarda uzun yazmışş ben diziye dönecem inşallah 2.sezonda kalmıştım ben yaa