Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 109. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
X6ZXdj.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu, Sabina Toziya ve Tunca Aydoğan'ın yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam 109. bölümüyle ekranlara geliyor.

109. Bölüm Özeti:
Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürmüştür. Bu eylemiyle çok geçmeden amacına ulaşır ve Mossad'ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi ile karşı karşıya gelir.

Hızır'ın bu hamlesini doğru bulmayan Ünal ve Davut, sokakların savaş alanına döneceğinden endişe duyarlar. Alparslan ile görüşen gizli istihbarat da Çakırbeylilerin Mossad'ın radarına girdiğini söyleyerek bu endişelerin yerinde olduğunu kanıtlar. Nitekim uyarılarda bulunan herkes haklı çıkar. Muzi yüzünü gösterir göstermez, Çakırbeylilerin koruyucusu olan Alparslan'ı hedefe koyar.

İzzet de Hızır'ın dostlarını, yeni ortaklıklar sunarak yanına çekmeye çalışmaktadır. İlk sapakta Tufan'ın dostlarını satacağını düşünen Tipi, olası düşmanlıkları bir an önce engelleme taraftarıdır. Her ne kadar bu fikrini dile getirse de Hızır onu ciddiye almaz. Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak üzere masaya oturan Tufan'ın ise Tipi'nin bilmediği planları vardır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 108. bölümü ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Geçen bölümün giriş kısımlarını izledim. Anlaşılan diziye baya uzak kalmışım :( geçen sezonun son bölümlerini izleyememiştim. Bu bölüme de biraz bakacağım. Eğer olmazsa geçen seneden izlemediğim bölümlere bakacağım.

Dostum Yaşar neden çıktı acaba diziden @Sherlock @batuhankaralar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Geçen bölümün giriş kısımlarını izledim. Anlaşılan diziye baya uzak kalmışım :( geçen sezonun son bölümlerini izleyememiştim. Bu bölüme de biraz bakacağım. Eğer olmazsa geçen seneden izlemediğim bölümlere bakacağım.

Ben sebebini bilmiyorum açıkçası, sadece dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener'in yaptığı şu paylaşımı biliyorum ayrılıkla ilgili olarak:

Ekran Alıntısı.PNG

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Yaşar'ın hikayesi bitmiş ondan ayrılmış. Deniz Çakır'ın durumuyla bir alakası yok.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu adam Aslan Akbey’in konumunda ya, Doğu Bey kadar güçlü değil sanırım. Zaten “bütün öksüz ve yetimler fedai” demesinden anlaşılıyor. :A @batuhankaralar