Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 109. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Muzi midir nedir ayağının tozuyla Tipi'yi öldürse süper olacak :A :A @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ama Aslan Akbey operasyonu sahada yönetiyordu, bu amca gizemli dolaşıyor. Polat ile buluşmalarını hatırlarsan Doğu bey de öyleydi :F

O zaman bu amca Doğu Bey oluyor, Davut ise Aslan Bey oluyor mantık olarak. :A Veya başımıza bir adet Aslan Akbey'de çıkacak, mesela direkt Selçuk Yöntem'in kendisi gelse muazzam olur. :A

Bu arada Hızır ilk kez bırakmaktan falan bahsetti, Alparslan'da Polat Alemdar havalarında. Acaba bu sezon sonu Hızır'ı öldürüp yeni bir konseptle falan mı gelecekler yeni sezon? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Muzi midir nedir ayağının tozuyla Tipi'yi öldürse süper olacak :A :A @Sherlock

Tipi ihanet etmiş olsun, Tufan'da bunu öğrenip onu öldürsün. Muazzam senaryo bence. Bu arada Hüseyin Avni Danyal ve Mustafa Üstündağ'ın karakterlerini daha aktif olarak görmemiz lazım, Hızırların yaptığı çoğu toplantının dışında kalıyorlar. Artmalı ekran süreleri. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Tipi ihanet etmiş olsun, Tufan'da bunu öğrenip onu öldürsün. Muazzam senaryo bence. Bu arada Hüseyin Avni Danyal ve Mustafa Üstündağ'ın karakterlerini daha aktif olarak görmemiz lazım, Hızırların yaptığı çoğu toplantının dışında kalıyorlar. Artmalı ekran süreleri. :A
Ateş hain çıktığına göre sanırım böyle olacak :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Dizi tam istediğim gibi oldu en yakından bir hain Alparslana koruma sevgili ve en büyük sürprizi söyleyim mi ya Davut ya da Ünal Derin Devletin başı çıkacak demedi demeyin eski bölümleri de izliyorum şuan %90eminim bölüme gelecek olursak muzi ismini beğenmedim sadece geri kalan her şey muazzam :D meltemle meltem yaa :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu sefer @serhatt hızıma yetişemedi. :A Dizimizin konusunu ona kaptırmadım. :A @Çiğdem-

Diğer dizinin konusuyla meşguldüm salise farkla kaptın :A
Aaa unutmayın ayoll @serhatt @xemrexxx konuyu erken bile açsa hemen silip yok ediyoruz Ufak Tefek Ecünnüler izleyenlere Eşkiyamızı açtırmıyoruz :A :A :A @batuhankaralar

0332f986c27.png