Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu da ne kadar yabancı sayılır pek bilemedim ama olsun sen yine de sağol. :A :A

Ulan Çd yine yaptın yapacağını. Neyse gerçeği hatırlatıp insanları üzmeye gerek duymuyorum. :A

Sağol dostum nice mutlu yıllara beraber inşallah. :) Hediyeye baka kaldım gözümü alamıyorum... :hearteyes:

Kıskanma Mikasa'yı sevmeyen ölsün bee. :) Eren anca bağırsın devleri keseceğim diye ama hala icraat yok. :A

Sağol Umut'cum, bu arada d değil t ile yazılmış kimliğe. :A

Teşekkürler hep beraber inşallah. :) Ceza'yı pek dinlemem ama bu şarkısı iyidir Sago olsa tabi daha farklı olurdu tepkim. :D
Aaa evet Meşhur Aya Benzer in versionu , oyüz den daha çok seversin diye bunu seçtim :Z:Z:Z

Bu da @Çiğdem- in favorisi, onun doğum gününde ona bunu hediye et :A
screenshot_2017-04-17-13-35-24-1-png.54927
bunu @Çiğdem- uçmak için süpürge olarak kullanır :)
Aaa @xemrexxx değilmi bu :A Bu soğukta kafayımı yemiş bu ne hal :F

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu da ne kadar yabancı sayılır pek bilemedim ama olsun sen yine de sağol. :A :A

Ulan Çd yine yaptın yapacağını. Neyse gerçeği hatırlatıp insanları üzmeye gerek duymuyorum. :A

Sağol dostum nice mutlu yıllara beraber inşallah. :) Hediyeye baka kaldım gözümü alamıyorum... :hearteyes:

Kıskanma Mikasa'yı sevmeyen ölsün bee. :) Eren anca bağırsın devleri keseceğim diye ama hala icraat yok. :A

Sağol Umut'cum, bu arada d değil t ile yazılmış kimliğe. :A

Teşekkürler hep beraber inşallah. :) Ceza'yı pek dinlemem ama bu şarkısı iyidir Sago olsa tabi daha farklı olurdu tepkim. :D
mikasanın son üç dört bölümü kaldı hala izleyemedim :)

nice yıllara la sıvacı :X
tenor.gif
perde alev alacak gibi ortam bayağı hararetli :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
@Tolstoyevski nin verdiği ilhamla bu hediyeyi veriyorum, biraz kopya çekmek gibi oldu ama idare et @MEnes :D Aklımda daha özel bir hediye var ama bu aralar biraz kafa karışık ve moralim bozuk. 2018 de inşallah :D (yani ocakta)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Tolstoyevski nin verdiği ilhamla bu hediyeyi veriyorum, biraz kopya çekmek gibi oldu ama idare et @MEnes :D Aklımda daha özel bir hediye var ama bu aralar biraz kafa karışık ve moralim bozuk. 2018 de inşallah :D (yani ocakta)
Olsun bu hediyenin muazzamlığı da kafidir şu aşamada. :D Moraline ne oldu hayırdır? :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Olsun bu hediyenin muazzamlığı da kafidir şu aşamada. :D Moraline ne oldu hayırdır? :)
Dünden beri aksilikler üst üste geldide.Gecede uyuyamadım ve uykusuzluk oluncada evde dinlenmeye çekildim. Düzelebilecek sorunlar. Karanlık havanın verdiği etkiylede biraz fazla etkilendim galiba :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
@MEnes kuşların sana selamı var :A
işe gelirken çektim :D Aynı mekan farklı kuşlar :A
LO5kVa.jpg

Edit: Bak buda iş dönüşü ve yine diklenen kuş var :A ve benim meşhur pembe ayakkabılarım :A

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes kuşların sana selamı var :A
işe gelirken çektim :D Aynı mekan farklı kuşlar :A
LO5kVa.jpg

Edit: Bak buda iş dönüşü ve yine diklenen kuş var :A ve benim meşhur pembe ayakkabılarım :A
Onlara da selam olsun bu sefer atarlı değillermiş. :A

şimdi artık bişey sormuyorum :) üç gün sonra gelecek cevaba ihtiyacım yok :)
Bu aralar foruma pek gelemiyorum yoldaşım. Ama pc'yi yaptırdım bugün akşamları daha çok uğrayacağım. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Onlara da selam olsun bu sefer atarlı değillermiş. :A

Bu aralar foruma pek gelemiyorum yoldaşım. Ama pc'yi yaptırdım bugün akşamları daha çok uğrayacağım. :)
mavi başlı hafif diklendi ama :A baya baya içlerine karıştım bukez :A
Ey ne yaptın dinledinmi şarkıyı??