Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
IMG_0079.GIF

Forumumuzun sevilen, ego sahibi, neydim ne oldum delisi üyesi benim de sevdiğim ama yer yer uyuz olduğum üyesi @MEnes bugün 24 yaşına bastı. :A

Geldiği günden beri sıvacılık denen akımın temsilciliğini üstlenen sevgili Enes bugün doğdu ve keşke foruma hiç gelmeseydi bunun kadar kendini beğenen başka biri yoktur. :F Tabiki şaka yapıyorum ama istersen ciddi anla umrumda değil. :A

Seni seviyoruz her şeye rağmen aman yine gelip ben ben deyip durma yeter. Bu da hediyen üstte görebilirsin sana çok bile :A Ayı yavrusunu severken öldürürmüş ben de yerin dibine sokarak öldürüyorum buradaki ayı ben değilim :D

İyi ki doğdun güzel mutlu sağlıklı yaşlara her şeye rağmen, seviliyorsun. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
@MEnes Forumun en yakışıklarından Enes iyiki doğdun iyiki varsın kardeşim ara ara forum dışı sohbetlerimizin olduğu her zaman benimle ve herkesle saygını bozmadan konuşup hoş sohbetinle bir çok arkadaşını ve beni neşelendirdiğin için teşekkür ederim iyi forumda varsın ablacım Ailenle ve sevdiklerinle huzurlu mutlu bir ömür diliyorum Enes:D

leyla ile mecnun seviyosun umarım beğenirsin:bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@MEnes Forumun en yakışıklarından Enes iyiki doğdun iyiki varsın kardeşim ara ara forum dışı sohbetlerimizin olduğu her zaman benimle ve herkesle saygını bozmadan konuşup hoş sohbetinle bir çok arkadaşını ve beni neşelendirdiğin için teşekkür ederim iyi forumda varsın ablacım Ailenle ve sevdiklerinle huzurlu mutlu bir ömür diliyorum Enes:D

leyla ile mecnun seviyosun umarım beğenirsin:bhr:
Leyla ile Mecnuna bayılır :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
@MEnes in sayfasında okadar çay köşeleri ayarmadık bakmaya akıl etmedim ama bir şekilde farkedip ilk kutlayan oldum forumda :A

:DGördüm gördüm valla iyi hatırlamışsın sen ben deniz olmasa bilmiyordum bugün doğum günü olduğunu :Dakşama gelir görür konusunu bu arada ay saçları gerçekten beyaz ya resimlerde belli olmuyor yakın plan resmine baktım instagramdan ay bembeyaz ya kıyamam 24 yaşında saçlar bembeyaz :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
:DGördüm gördüm valla iyi hatırlamışsın sen ben deniz olmasa bilmiyordum bugün doğum günü olduğunu :Dakşama gelir görür konusunu bu arada ay saçları gerçekten beyaz ya resimlerde belli olmuyor yakın plan resmine baktım instagramdan ay bembeyaz ya kıyamam 24 yaşında saçlar bembeyaz :D
çokta deşifre etme tamam :A
Oda onun karizması :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061