Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Karşımdaki zaten Zeki Müren :A Aman efenim bizde kimlere hata ediyoruz :A Bende ki hata senden medet ummak :A hata bizde :A
bizde af yok pompy nin senaryolarından talimliyiz türkçenin derinliğine :) yani en azından pomy kadar anlaşılmaz yazsan hata bulmamız imkansız olur çünkü insan anladığı şeyden hata bulabiliyor anlamadığımız şey cillop gibi geliyor insana :)

Biraz daha soysam @mrt-06 sürerdi beni forumdan artık :A Zaten bahane arıyor yılan, koz vermeyelim eline :A
fotoşopla oralara ten rengi bişey koysak aslında olur yani güzelde olur :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet açık fotoğraflara artık sınırlandırma var yeter şerihat gelecek foruma. :A @destere açık fotoğraf paylaştığı için silmiştim bana gönül koymuştu. :A
ama orda benim kırılmam normal ben açık şeyi spoiler içine saklamıştım:) forumda yaşı tutmayan çocuklar(bunlar kim tam bilemiyorum benden sonramı üye oldular :) ) spoiler ı açıp etkileniyorsa onların kabahati benle alakası yok :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
bizde af yok pompy nin senaryolarından talimliyiz türkçenin derinliğine :) yani en azından pomy kadar anlaşılmaz yazsan hata bulmamız imkansız olur çünkü insan anladığı şeyden hata bulabiliyor anlamadığımız şey cillop gibi geliyor insana :)

fotoşopla oralara ten rengi bişey koysak aslında olur yani güzelde olur :)
Seni ve estetik düşüncelerini özlemişiz :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,506
Puanı
1,061
Pastanın yanında hediye olmadan olur mu :A Onu da buradan vereyim :A

Al tam senlik hediye. Arada sırada aynanın önüne gel kendine bak 'ayna ayna söyle bana benden yakışıklısı var mı bu dünyada' de egonu tatmin et :A

images

Tabii beni söyleyeceği için fazla üzülme :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yolu şaştı iyice bunun. :)
hemen fırsatı değerlendirmeye başlamışsın :)
bu arada hogatha gittiyse resimlere geçebiliz :)

Al tam senlik hediye. Arada sırada aynanın önüne gel kendine bak 'ayna ayna söyle bana benden yakışıklısı var mı bu dünyada' de egonu tatmin et :A

images

yalnız bu soruyu yamuk prensesteki cadı soruyordu aynaya :) yanlış hediye seçmişsin gibi bir his var içimde @MEnes bu işe pek sevinmeyecek gibi :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz konunun güzelliğini ve samimiyetini kıskanmış tabi kendisi ağır derece samimiyetsizliğe alıştığı İçin ağır gelmiş olmamış atmış :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes Yabancı kültürü olan birisi sana bir yabancı şarkımızı hediye edeyim hemde içinde ecünnüde var daha ne olsun :A :A :A
Bu da ne kadar yabancı sayılır pek bilemedim ama olsun sen yine de sağol. :A :A

images

Ulan Çd yine yaptın yapacağını. Neyse gerçeği hatırlatıp insanları üzmeye gerek duymuyorum. :A
Doğum günün kutlu olsun nice huzurlu sağlıklı mutlu yıllara :) @MEnes

Hediyesiz olmaz :A

kawaii-mobile.com.Shingeki-no-Kyojin.Mikasa-Ackerman-Sony-Xperia-Z-wallpaper.750x1334.jpg
Sağol dostum nice mutlu yıllara beraber inşallah. :) Hediyeye baka kaldım gözümü alamıyorum... :hearteyes:
hediye harika yalnız yanlış kişiye göndermişsin bana gönderecektin bunu :) @MEnes in favorisi eren di :)
Kıskanma Mikasa'yı sevmeyen ölsün bee. :) Eren anca bağırsın devleri keseceğim diye ama hala icraat yok. :A
Mutlu Yıllar Muhammed'cim nice güzel yaşlara.:A
Sağol Umut'cum, bu arada d değil t ile yazılmış kimliğe. :A
Mutlu yıllara @MEnes nice ailenle, bizle ve sevdiklerinle güzel yıllara inşallah. :bhr: Kaliteli hediyelerin. :Z

54665d34f6309a10e04836fc

Teşekkürler hep beraber inşallah. :) Ceza'yı pek dinlemem ama bu şarkısı iyidir Sago olsa tabi daha farklı olurdu tepkim. :D