denizz19'un Forumda 5.Yılı!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bugün forumumuzun sevilen, sempatik, eğlenceli ve başarılı süper moderatörü, benim de biricik kardeşim, kottiriğim @denizz19'un forumdaki 5.yılını kutluyoruz.

Dile kolay 5 yılını vermiş buraya, forumumuza verdiği büyük emeklerden dolayı kendisini tebrik ediyor ve daha uzun yıllar aramızda olmasını temenni ediyoruz. :D

İyi ki varsın Deniz'im, işte hediyelerin. :A

ziynet-sali-192335TT.jpg

kirgin-cicekler-31-bolumde-heyecan-dorukta-izle-6570490.Jpeg

500px-Parmakl%C4%B1klar_Ard%C4%B1nda_oyuncular%C4%B1.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tebrikler @denizz19

ilk kutlayanin bendim :A
özel hediyemi vermistim sana ama yarin yada gecenin ilerleyen saatlerinde yeni bir hediyeyle gelirim :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
@denizz19 canımm bonişimmm kalbi güzel canım dostum kankim kardeşim
5.yılını kutluyorum :D:love1:

bunlarda hediyelerim

bu düeti çok seviyordum bunuda armağan edim dedim :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Canım Denizim iyi ki varsın, samimiyetin hiç bozulmasın nice senelere. ;) @denizz19

Aynen şöyle diyorum sana;

s-8e2a1cf668fbdff1340a28dc218e429aeab95244.gif

Bunlar da ek hediyeler. :A

tumblr_nvs4v69YYx1ticbr2o2_400.gif

tumblr_nrjvmpopUP1qllhhho1_500.gif

978db0c683c134bd90d68d8e57db38a9.jpg

Jack-and-Kate-GIFs-lost-23368494-500-224.gif

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tebrikler @denizz19 . Gerçekten forumun büyük neşesi oluyorsun sayemde. Buradan kendimi de tebrik edeyim.:cool::A @MasacRE- bu bir yerden tanıdık gelir sana.:A

Hediye olarak Sana Spartacus hediye ediyorum. Şahane diziyi izleme hediyesinde bulunuyorum.:A 2 resimde dizinin en önemli noktaları ama bir şey anlamazsın bu giflerden :A

giphy.gif
giphy.gif

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bugün forumumuzun sevilen, sempatik, eğlenceli ve başarılı süper moderatörü, benim de biricik kardeşim, kottiriğim @denizz19'un forumdaki 5.yılını kutluyoruz.

Dile kolay 5 yılını vermiş buraya, forumumuza verdiği büyük emeklerden dolayı kendisini tebrik ediyor ve daha uzun yıllar aramızda olmasını temenni ediyoruz. :D

İyi ki varsın Deniz'im, işte hediyelerin. :A

ziynet-sali-192335TT.jpg

kirgin-cicekler-31-bolumde-heyecan-dorukta-izle-6570490.Jpeg

500px-Parmakl%C4%B1klar_Ard%C4%B1nda_oyuncular%C4%B1.jpg
Kaancım çok teşekkür ederim yıllardır o kadar çok övgü yazdı ki artık totalleşti övgülerin :A Hediyelerim de ayrıca güzel en azından bilgisayarın 5 dakikada olsa kaliteli aramalar gördü :F Tekrar teşekkürler :D

Tebrikler @denizz19

ilk kutlayanin bendim :A
özel hediyemi vermistim sana ama yarin yada gecenin ilerleyen saatlerinde yeni bir hediyeyle gelirim :D
Çok teşekkürler dosicim. Evet gecenin ilk anında ilk kutlama senden geldi @Bully duymasın kıskanır sonra :A hediyemi de çok beğendiğimi söylemiştim Zaten çatlasınlar :A

@denizz19 canımm bonişimmm kalbi güzel canım dostum kankim kardeşim
5.yılını kutluyorum :D:love1:

bunlarda hediyelerim

bu düeti çok seviyordum bunuda armağan edim dedim :D
Ah vadikızıcım teşekkür ederim ne güzel hediyeler almışsın bana çok masraf etmedin inşallah kargoyu ödedin inşallah :A

Canım Denizim iyi ki varsın, samimiyetin hiç bozulmasın nice senelere. ;) @denizz19

Aynen şöyle diyorum sana;

s-8e2a1cf668fbdff1340a28dc218e429aeab95244.gif

Bunlar da ek hediyeler. :A

tumblr_nvs4v69YYx1ticbr2o2_400.gif

tumblr_nrjvmpopUP1qllhhho1_500.gif

978db0c683c134bd90d68d8e57db38a9.jpg

Jack-and-Kate-GIFs-lost-23368494-500-224.gif
Teşekkürler @mrt-06 Atoşum :A Ne güzel hediyeler bunlar ama Jack ve Kate'i atacağına Sawyer ve Kate'in malum sahneleri daha iyi olurdu soğuk kış gecelerinde :F Aynı hissi duygular geçerli senin için de :D

Tebrik ederim Deniz'im. Nice senelere..

Çok sade bir kutlama da olsa hediyenin büyüklüğü ortamı şık bir hale getirmiş ama daha iyi bir tören sunabilirdin cimri isviçreli :A neyse buna da şükür :F şaka bir yana çok teşekkür ederim hep beraber :)

Tebrikler @denizz19 . Gerçekten forumun büyük neşesi oluyorsun sayemde. Buradan kendimi de tebrik edeyim.:cool::A @MasacRE- bu bir yerden tanıdık gelir sana.:A

Hediye olarak Sana Spartacus hediye ediyorum. Şahane diziyi izleme hediyesinde bulunuyorum.:A 2 resimde dizinin en önemli noktaları ama bir şey anlamazsın bu giflerden :A

giphy.gif
giphy.gif
Ne kadar bencil bir karakter de olsan seviyorum seni Umut. Ruhun uyuz olabilir ama kalbin temiz en azından :F Hediyelerini özellikle 2.resmi beğendim :A teşekkürler :D

@xemrexxx elindeki fırsatı teptin yine bir tebrik etmediğin için :)

@turkuazz tebrik :A

@Since2011 kapıma kadar gelmişsin bir tebrik etmemişsin ayıptır :D

@papuleoo hayal kırıklığına uğrattın beni niye tebriksiz kaçtın :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kaancım çok teşekkür ederim yıllardır o kadar çok övgü yazdı ki artık totalleşti övgülerin :A Hediyelerim de ayrıca güzel en azından bilgisayarın 5 dakikada olsa kaliteli aramalar gördü :F Tekrar teşekkürler :D

Çok teşekkürler dosicim. Evet gecenin ilk anında ilk kutlama senden geldi @Bully duymasın kıskanır sonra :A hediyemi de çok beğendiğimi söylemiştim Zaten çatlasınlar :A

Ah vadikızıcım teşekkür ederim ne güzel hediyeler almışsın bana çok masraf etmedin inşallah kargoyu ödedin inşallah :A

Teşekkürler @mrt-06 Atoşum :A Ne güzel hediyeler bunlar ama Jack ve Kate'i atacağına Sawyer ve Kate'in malum sahneleri daha iyi olurdu soğuk kış gecelerinde :F Aynı hissi duygular geçerli senin için de :D

Çok sade bir kutlama da olsa hediyenin büyüklüğü ortamı şık bir hale getirmiş ama daha iyi bir tören sunabilirdin cimri isviçreli :A neyse buna da şükür :F şaka bir yana çok teşekkür ederim hep beraber :)

Ne kadar bencil bir karakter de olsan seviyorum seni Umut. Ruhun uyuz olabilir ama kalbin temiz en azından :F Hediyelerini özellikle 2.resmi beğendim :A teşekkürler :D

Kalbim kömür gibidir aslında o nerden çıktı.:A

Evet 2. Resim çok hart. Sırf o sahne için bile izlenir.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Kiskananlar kiskansin ne diyelim :A bunlar içinde @Bully ve @vadikızı da olabilir sorun değil :A
Profilindede paylaştığım gibi özel bir hediyem daha olacak ama onu herkes görebilir :A gün içinde uğraşacağım.
senin gibi birine 1 hediye az çünkü :A

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
Tebrik ederim @denizz19 daha nekadar takilacaksin burda ? :D

Kiskananlar kiskansin ne diyelim :A bunlar içinde @Bully ve @vadikızı da olabilir sorun değil :A
Profilindede paylaştığım gibi özel bir hediyem daha olacak ama onu herkes görebilir :A gün içinde uğraşacağım.
hayrola ne bu özel mözel hediye muhabetleri? :D merak ettim banada deyin :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060

:Fben niye kıskanacam ya allah allah :D

Ödemedim kargocu arkadaşımdı bana torpil geçti sağolsun :F beğenmene çok
sevindim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,597
Puanı
1,061
marul kafacığım nice senelere:X o ka harika-muhteşem bir insansın ki sana hediye bulamadım o yüzden sana seni hediye ediyorum :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
marul kafacığım nice senelere:X o ka harika-muhteşem bir insansın ki sana hediye bulamadım o yüzden sana seni hediye ediyorum :bhr:
Sağ ol :A

Mutlu yıllar Boniş, bu da sana hediyem :A

kirgin_cicekler_2016_2017_yeni_sezonu_ne_zaman_baslayacak_1465907227_4257.jpg
Ne diye arattın bu fotoyu kırgın Çiçekler kızların vurulma sahnesi diye mi :A artık nasıl etkisinde kaldıysan :D teşekkürler bu haftaki şarkıma kötü verme sen seviyon Dağınık Yatak inkar etme .ss

Teşekkürler :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sağ ol :A

Ne diye arattın bu fotoyu kırgın Çiçekler kızların vurulma sahnesi diye mi :A artık nasıl etkisinde kaldıysan :D teşekkürler bu haftaki şarkıma kötü verme sen seviyon Dağınık Yatak inkar etme .ss

Teşekkürler :)
Yoo sezon finali diye arattım yanlış mı olmuş :A Şarkı işine gelecek olursak bakarız :F