denizz19'un Forumda 5.Yılı!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,007
Puanı
1,060
@denizz19 iste el emegi göz nuru hediyem :D Özenle ayarladim :D
Nice nice 5 yillara , yüzünde gülümseme hic eksik olmasin. yaziya eklemeyi unuttum enerjinede hayranim :A
Dip Not : Umarim bazilari kiskanmaz :F

Bild1.JPG

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kutlarım @denizz19 allah seni varya ...?? :) yani beşi altıya çıkarmayalım yeterli bu sayı bence :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 iste el emegi göz nuru hediyem :D Özenle ayarladim :D
Nice nice 5 yillara , yüzünde gülümseme hic eksik olmasin. yaziya eklemeyi unuttum enerjinede hayranim :A
Dip Not : Umarim bazilari kiskanmaz :F

Ekli dosyayı görüntüle 53383
Şahanesin süper olmuş :D Beklemiyordum böyle bir şey eline emeğine sağlık çok beğendim bundan sonraki hediye verenler senden ders alsın :A perfect very good :F

kutlarım @denizz19 allah seni varya ...?? :) yani beşi altıya çıkarmayalım yeterli bu sayı bence :)
Hediyem nerde çabuk git hediye al .ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şahanesin süper olmuş :D Beklemiyordum böyle bir şey eline emeğine sağlık çok beğendim bundan sonraki hediye verenler senden ders alsın :A perfect very good :F

kimseye hediye vermiyorum hogathayı bile hediyesiz gönderdim yani boşuna bekleme hediye mediye yok zaten almışsın bir kamyon hediye onlar sana fazla bile ordan sılalı olanları kapmaya niyetim var hatta :))

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Kaancım çok teşekkür ederim yıllardır o kadar çok övgü yazdı ki artık totalleşti övgülerin :A Hediyelerim de ayrıca güzel en azından bilgisayarın 5 dakikada olsa kaliteli aramalar gördü :F Tekrar teşekkürler :D

Çok teşekkürler dosicim. Evet gecenin ilk anında ilk kutlama senden geldi @Bully duymasın kıskanır sonra :A hediyemi de çok beğendiğimi söylemiştim Zaten çatlasınlar :A

Ah vadikızıcım teşekkür ederim ne güzel hediyeler almışsın bana çok masraf etmedin inşallah kargoyu ödedin inşallah :A

Teşekkürler @mrt-06 Atoşum :A Ne güzel hediyeler bunlar ama Jack ve Kate'i atacağına Sawyer ve Kate'in malum sahneleri daha iyi olurdu soğuk kış gecelerinde :F Aynı hissi duygular geçerli senin için de :D

Çok sade bir kutlama da olsa hediyenin büyüklüğü ortamı şık bir hale getirmiş ama daha iyi bir tören sunabilirdin cimri isviçreli :A neyse buna da şükür :F şaka bir yana çok teşekkür ederim hep beraber :)

Ne kadar bencil bir karakter de olsan seviyorum seni Umut. Ruhun uyuz olabilir ama kalbin temiz en azından :F Hediyelerini özellikle 2.resmi beğendim :A teşekkürler :D

@xemrexxx elindeki fırsatı teptin yine bir tebrik etmediğin için :)

@turkuazz tebrik :A

@Since2011 kapıma kadar gelmişsin bir tebrik etmemişsin ayıptır :D

@papuleoo hayal kırıklığına uğrattın beni niye tebriksiz kaçtın :(
Hediyeleri aceleye getirmiyeyim dedim onun için daha yazmadım konuya özenle seçeceğim hediyelerle birlikte tebrik edeceğim:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,285
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,007
Puanı
1,060

begenmene cok sevindim :D
becerip buraya ekledigim icinde sevincliyim :Z
Bu zamana kadarki bende biraktigin etkiyi resimlerinle beraber kelimelere dökeyim dedim :A

Şu kıskanma lafını bir daha kullanırsan kıskanmaya başlıcam he :F:F
lafi atiyorum iste, kiskananlar ustune alir zaten :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,285
Puanı
1,060
begenmene cok sevindim :D
becerip buraya ekledigim icinde sevincliyim :Z
Bu zamana kadarki bende biraktigin etkiyi resimlerinle beraber kelimelere dökeyim dedim :A

lafi atiyorum iste, kiskananlar ustune alir zaten :A

ben kıskanmıyorum ki üstüme alayım devam edersen kıskanırım diyorum :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,007
Puanı
1,060
sana hediye vermeye doyamadım :A
al bunuda

ben kıskanmıyorum ki üstüme alayım devam edersen kıskanırım diyorum :F
aa @denizz19 gözüme böyle şirin göründükçe devam edebilirim yani kıskanmaya hazır ol :A

marul kafacığım nice senelere:X o ka harika-muhteşem bir insansın ki sana hediye bulamadım o yüzden sana seni hediye ediyorum :bhr:
ay çok sevdiğim bir parça ve @denizz19 de yine güzel söylemiş.
@tolgab niye çekemedi seni dün anlamadım :A

Son düzenleme: