Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayrı bölüm başlıkları altında herşeyi kapsasın toptan olunca olmuyor biz tek bölümden bişey çıkaramadık toptan açıklamaya hiç gelemeyiz :)

dörtle yedi arasını sanırım toptan yorumlamışta o şekilde olurmu olmaz tabiki bölümleri ayırması lazım :)
Sallamış işte ayoll nasılsa biz anlayamayız o bölümlerin yorumumu mesala ben o bölümleri izledim halde bile anlayamam :F Oyüzden bizle devam etmesi lazım :A :A :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ayrı bölüm başlıkları altında herşeyi kapsasın toptan olunca olmuyor biz tek bölümden bişey çıkaramadık toptan açıklamaya hiç gelemeyiz :)

dörtle yedi arasını sanırım toptan yorumlamışta o şekilde olurmu olmaz tabiki bölümleri ayırması lazım :)

Sallamış işte ayoll nasılsa biz anlayamayız o bölümlerin yorumumu mesala ben o bölümleri izledim halde bile anlayamam :F Oyüzden bizle devam etmesi lazım :A :A :A @MasacRE-
Hiçbir güç bana o bölümleri tekrar izletemez, uğraşmayın boşuna :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x3. Bölüm

güzel bir bölümdü molly nin kişilik analizine dalış yaptık bölümde :)
henry nin babasının nasıl öldüğünüde anlamış olduk babayı molly halletmiş :) kadının psişikmi büzüşükmü ne olduğu belli olmayan güçleri var ilgilendiği vatandaşların iç sesini duyuyor henry ile de bayağı yakınmış zamanında babayı henry e iyilik olsun diye öldürmüş :)
molly nin tv proğramındaki patlama anı en çok avukata yaradı artık resmi olarak mahzendeki oğlanın avukatı sayılır? yalnız ilk görüşmede oğlan henry e telefonda ne anlatmaya çalıştı bahsettiği şey neydi o kısmı ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak :)

Sen yoktun o ara forumda izlediysen de yorumun yok yani ben bir şey diyemeyeceğim o yüzden :A Neyse Castle Rock 3'ü izledim yorumu bırakayım. Dörde geçeceğim birazdan.

1x3

Henry'nin babasını öldüren Molly'miş :eek: Bir de Molly, Henry'nin yaşadığı her şeyi hissediyor. Tahminimce Henry'nin üvey babası Henry'e kötü bir şeyler yapmış, Molly de olanları hissetmiştir. Zaten çocuğa da aşık, o sebeple onu öldürdü diye düşünüyorum.

Bir tekne olayı var dizide? Önce Molly kendi kendine pratik yaparken tekne dedi, ardından o kelimeyi kullanma dedi kendine. Sonra Henry şeytan çocuğa buradan alacağın tazminatla kendine tekne garajı kurarsın deyince çocuk da tekne mi? dedi ve ardından Ozan Güven edasıyla kaç yaşındasın sen? sorusunu iletti adama. Buradan bir şey çıkacaktır mutlaka.
3.Bölüm Ayy yorum yapmak istiyorum ama yok yanı böyle içi boş dizilerde sizin gibi ip gibi yazma yeteneğim yok gerçi sizde diziyimi anlatıyorsunuz yoksa izlerken uyuya kalıp g ördüğünüz rüyayımı anlatıyorsunuz nasılsa ben anlamıyorumya uydurup gitme ihtimalinizde var :A :A :A

Boş boş sahneler ne aksiyon var ne fantastik olay sahnelerde 2 koca kafa boş boş konusuyor koca dizi bundan ibaret :A

2 Sahne sadece ilgimi çekti şeytan oğlan ile zenci adamın telefon konuşması o oğlan sahneleri artarsa yorumlayacak şeylerim çoğalabilir :A Diğeri ise mumya suratlı bir adam bıçaklı bir kadını korkuttu kaybolup gitti :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3.Bölüm Ayy yorum yapmak istiyorum ama yok yanı böyle içi boş dizilerde sizin gibi ip gibi yazma yeteneğim yok gerçi sizde diziyimi anlatıyorsunuz yoksa izlerken uyuya kalıp g ördüğünüz rüyayımı anlatıyorsunuz nasılsa ben anlamıyorumya uydurup gitme ihtimalinizde var :A :A :A

Boş boş sahneler ne aksiyon var ne fantastik olay sahnelerde 2 koca kafa boş boş konusuyor koca dizi bundan ibaret :A

2 Sahne sadece ilgimi çekti şeytan oğlan ile zenci adamın telefon konuşması o oğlan sahneleri artarsa yorumlayacak şeylerim çoğalabilir :A Diğeri ise mumya suratlı bir adam bıçaklı bir kadını korkuttu kaybolup gitti :A :A :A
mumya suratlı adam bıçaklı kadın derken hangi diziden bahsediyorsun :)
@MasacRE- hogatha burda hangi sahneyi kurcalamış hatırlamadım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mumya suratlı adam bıçaklı kadın derken hangi diziden bahsediyorsun :)
@MasacRE- hogatha burda hangi sahneyi kurcalamış hatırlamadım :)
Hahah başka dizimi izledim yoksa :F :F :F

Evde elinde bıçak vardı bir kadının ve mumya suratlı bir adam onu korkuttu aksiyon olacak dedim ama ortadan yok oldu :A :A :A @MasacRE-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada hislerime tercüman olmuş :A :A :A @MasacRE- @destere

welody • 2 ay önce
daha 3 bölüm olmuş neyin ne oldugunu anlamak için saç baş yoluyoruz ilk başta ne var ne yok anlat sonra yavaşlat arkadaş

6 BEĞENİ 0 dislike :A :A :A
| 6 0

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x4. Bölüm

harika bir bölümdü özellikle son sahne muhteşemdi ..
gardiyan denis mahzendeki oğlanla el ele temas edince balataları sıyırdı çalan müzik eşliğinde elindeki silahla tek tek gardiyanları avladığı sahne fevkaladeydi ..
sonunda öldürülmesi ise üzücüydü kötüleri tam bitiremedi :)
bu arada avukat henry babasının zamanında komaya girmesinde katkısı olduğunu öğrendi sanırım o da çocukken mahzendeki oğlanla temas etti heralde :) mahzendeki oğlan kime dokunursa onu zıvanadan çıkarıyor :)

1x4

Gizemli bir amca da dahil oldu diziye. Kayıp çocuk haberlerini saklamış falan. O ve ölen abisinin de bilgisi var bu olaylarda anlaşılan. Bahçede de köpek kulübesi vardı. O ne iş bakalım.

Dizideki belki de en normal insan gardiyan Dennis'di. O da şeytan çocuğa dokunması sonucu onun kontrolüne girdi, gitti katliam yaptı. Sonunda da öldürüldü, yazık oldu iyi çocuktu :A

1x5. Bölüm
çok şey olurmuş gibi ama bir arpa boyu ilerleme yok senaryoda :)
mahzendeki oğlanı serbest bıraktılar... henry oğlanı molly e teslim etti, şeytan molly nin kontrolündeydiki bir boşluktan faydalanıp sarışın kadına şaaptı sanırım :)
sarışında güzel bir kadındı ya ben göz koymuştum mahzen yuvarlağı kaptı kadını :)
henry nin annesi ruth kayışları kopardı köprüden atlayıp intihar etmek istedide son anda kurtardılar teyzeyi :)
son sahnedeki ihtiyar alan ile şeytan oğlanın karşılaştığı sahne güzeldi, şeytan alana, ihtiyar kadın ruth a yardım ederim diyerek rüşvet teklif etti:)
bu arada oğlanın gizlice girdiği evde katliam oldu bu katliama sebep mahzen oğlanımıydı? yoksa olacağı vardıda katliam öyle mi oldu oralar karışık işler :)
Kütük @MasacRE- okadar laf ediyordu 5.yorumunu göremedim geçtim sanırım :A

4.Bölüm
4.bölüm
Aaa bölümde tek kayda değer şey şu güvenlikçi adamın ölmesiydi , ölmesine üzüldümde sahnesi izlenecek birisiydi onuda öldürdüler :( Güzel aksiyon oldu ama sonunda :Z

5.Bölüm
Mezar suratlı oğlanın aile bir şey kutlarkan o anları hatırlama sahneleri güzeldi ayrıca son sahnede mezar suratlı oğlanın yaşlı morukla olan sahnesini ilk defa bir sahneyi heyecanla izledim bu dizide :A

Bu arada 3.bölümde bıçaklı kadınla mumya suratlı adamı destere hatırlayamadı atayım sizde izlediğinizden bir şey anlamıyorsunuz işte :A :A :A
371d5aeca1.png

ca56cdcf98.png

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kütük @MasacRE- okadar laf ediyordu 5.yorumunu göremedim geçtim sanırım :A

4.Bölüm
4.bölüm
Aaa bölümde tek kayda değer şey şu güvenlikçi adamın ölmesiydi , ölmesine üzüldümde sahnesi izlenecek birisiydi onuda öldürdüler :( Güzel aksiyon oldu ama sonunda :Z

5.Bölüm
Mezar suratlı oğlanın aile bir şey kutlarkan o anları hatırlama sahneleri güzeldi ayrıca son sahnede mezar suratlı oğlanın yaşlı morukla olan sahnesini ilk defa bir sahneyi heyecanla izledim bu dizide :A

Bu arada 3.bölümde bıçaklı kadınla mumya suratlı adamı destere hatırlayamadı atayım sizde izlediğinizden bir şey anlamıyorsunuz işte :A :A :A
371d5aeca1.png

ca56cdcf98.png

bu sefer herşeyi anlamışsın işte sabret dedim sonunda yakalarsın yeşil ışığı :)
ama ben bu kez anlamamaya başladım çok güzel bir bölüm izledim ama hiçbişey anlamadım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

harika bir bölümdü @Çiğdem- @MasacRE- su gibi aktı bölüm ama malesef hiç bir fok anlamadım :)
yaşlı kadın ruth geçmişle geleceği içiçe yaşıyor kafayı sıyırdığı açık seçik ortada oralar güzeldi heyecanlıydı ama son sahnede kadın kocası diye şerif alanımı vurdu hayalmi kurdu? vurduysa vurduğu an hangi zaman? şimdimi? geçmişmi, gelecekmi öff öff keşke anlasaydım :) neyse siz izleyince dikkatli izleyin anlatırsınız banada :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x7. Bölüm

harika bir bölümdü @Çiğdem- @MasacRE- su gibi aktı bölüm ama malesef hiç bir fok anlamadım :)
yaşlı kadın ruth geçmişle geleceği içiçe yaşıyor kafayı sıyırdığı açık seçik ortada oralar güzeldi heyecanlıydı ama son sahnede kadın kocası diye şerif alanımı vurdu hayalmi kurdu? vurduysa vurduğu an hangi zaman? şimdimi? geçmişmi, gelecekmi öff öff keşke anlasaydım :) neyse siz izleyince dikkatli izleyin anlatırsınız banada :)
Bugün iki bölüm izlemem iyi oldu yarında devam ederim ama kütük bey beklesek mi bilemedim bu şimdi gelecek siz bitirmişsiniz diyip diziyi izlemicek :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İstikrarlı olurum :A ( Olmadı :A )
bencede (olmadı :))
geçmişine bakacaksın bir insanın geçmişte ne kadar istikrarlı olmuşsa geleceğide o kadar istikrarlıdır:) kırk dizi önermiştim bir tanesini başlayıpta bitiremedin :)
ama film etkinliklerine çağırırım seni orda dişe dokunur bir kaç film izliyorsun yalan yok :)