Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5. Bölüm
çok şey olurmuş gibi ama bir arpa boyu ilerleme yok senaryoda :)
mahzendeki oğlanı serbest bıraktılar... henry oğlanı molly e teslim etti, şeytan molly nin kontrolündeydiki bir boşluktan faydalanıp sarışın kadına şaaptı sanırım :)
sarışında güzel bir kadındı ya ben göz koymuştum mahzen yuvarlağı kaptı kadını :)
henry nin annesi ruth kayışları kopardı köprüden atlayıp intihar etmek istedide son anda kurtardılar teyzeyi :)
son sahnedeki ihtiyar alan ile şeytan oğlanın karşılaştığı sahne güzeldi, şeytan alana, ihtiyar kadın ruth a yardım ederim diyerek rüşvet teklif etti:)
bu arada oğlanın gizlice girdiği evde katliam oldu bu katliama sebep mahzen oğlanımıydı? yoksa olacağı vardıda katliam öyle mi oldu oralar karışık işler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

ortalara doğru bayağı sıkıldım neyseki son sahne iyiydi :)

alan şeytanın isteğiyle hurdalıkta eski araba arıyor bulduda hemde silah zoruyla elde etti arabayı :)
avukat henry ergen velediyle buluştu
anne ruth alzheimer hastasımı? yoksa rolmü yapıyor kadın? işine gelen yerleri bal gibide hatırlıyor işine gelmeyince saçmalamaya başlıyor :)
henry geçmişte duyduğu sesleri araştırıyorda bir yere vardığı yok ..
bu arada mahzendeki oğlan bill mal mal dolaşırken ihtiyar kadın ruth neden onun elbisesini ölen kocasına benzetti orasıda karışık işler
molly henry e babasını kendisinin öldürdüğünü söyledi ama henry malı inanmadı? sanırım kadının saçmaladığını düşündü oysaki kadın doğruyu söylüyordu :)
ruth un torununa anlattığı hikayede karışıktı burdayım ama değilim hikayesi
henry ormanda ilerlerken sağır dilsiz zenci ile yanındaki veletle karşılaştı onlarla yaptığı 10 dakikalık diyaloğ çok sıkıcıydı :)
güya henry nin babası tanrının sesi adını verdiği schismanın sesini net duymak için bir alet inşa etmişte o öldükten sonra sağır zenci tamamlamış aleti neyse yanı sağır dilsiz
zenci ihtiyar, avukat henry i süzgeç adı verilen cihaza soktu şiddetli schismaya maruz kalan henry nin ebesi bellendi gibi :)
son sahne biraz daha heyecanlıydı alan mahzendeki oğlana arabayı bulduğunu analatıyorduki oğlanın elindeki kan ve ruth un ortadan kaybolması evin altüst oluşu heyecanlı bir son yarattı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@mrt-06 nede kaldı ya onun seveceği bir dizi bir bulaşsa bırakamaz :)

Henüz yabancı dizilere baslamadım reelde ve forumda çok yoğunum sürekli 2 arada mekik dokuyup duruyorum iki yerinde işleri bitmiyor :A :A :A

@mrt-06 da yoğun ama oda birlikte dizi izlemek istiyordu buna başlasın vakit bulabilirse :A
@mrt-06 ya ben söylemiştim bu diziyi, ilgisini çekmişti izlemek istemişti sonra senin bu hogathan kütüğün söylediği dizi izlenmez deyip caydırmıştı adamı :A Şimdi oturmuş kendisi izliyor benim söylediğim diziyi ama :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Henüz yabancı dizilere baslamadım reelde ve forumda çok yoğunum sürekli 2 arada mekik dokuyup duruyorum iki yerinde işleri bitmiyor :A :A :A

@mrt-06 da yoğun ama oda birlikte dizi izlemek istiyordu buna başlasın vakit bulabilirse :A

bizimde reelimiz yoğun ama bahane etmiyoruz günde iki bölüm izlersiniz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@mrt-06 ya ben söylemiştim bu diziyi, ilgisini çekmişti izlemek istemişti sonra senin bu hogathan kütüğün söylediği dizi izlenmez deyip caydırmıştı adamı :A Şimdi oturmuş kendisi izliyor benim söylediğim diziyi ama :A
ortak karar aldık mecburen izleyecek hogatha :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yok hogatha izliyor zaten, emekli codmin izleyecekti diziyi bu cadı caydırdı onu izletmedi ona :A
ortak karar aldık mecburen izleyecek hogatha :)
Başladığıma zaten memnun değilim gerçekten içi boş bir dizi çıktı :A :A :A @mrt-06 da benimle birlitke sıkılsın :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Başladığıma zaten memnun değilim gerçekten içi boş bir dizi çıktı :A :A :A @mrt-06 da benimle birlitke sıkılsın :A :A :A
aslında konu çok ilgi çekici ama bir yerde konuyu toparlamaları lazım çok dağınık gitmeye başladılar böyle giderse dizi senin isyanına katılmak zorunda kalacağım hogatha :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında konu çok ilgi çekici ama bir yerde konuyu toparlamaları lazım çok dağınık gitmeye başladılar böyle giderse dizi senin isyanına katılmak zorunda kalacağım hogatha :)
@MasacRE- Öneriyorsa aldırış etme dedim sana ama sen bu deneyimi yaşa aklın başına gelsin ayoll :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok derin bir inceleme yaptım zaten, her şeyi kapsıyor o açıklama :A
ayrı bölüm başlıkları altında herşeyi kapsasın toptan olunca olmuyor biz tek bölümden bişey çıkaramadık toptan açıklamaya hiç gelemeyiz :)
Kendisi dedi bu bitince oradan devam 4 den :A :A :A
dörtle yedi arasını sanırım toptan yorumlamışta o şekilde olurmu olmaz tabiki bölümleri ayırması lazım :)