Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O mahzendeki çocuk şeytan işte ayoll nasıl göremiyorsun @destere nasıl izliyor bu diziyi ya? :A

Ben mi çekiyorum diziyi banane ya gidin yönetmenine senaristine suç atın :A
Mezar suratlı oğlanmı kel kafalı adamın yanına koymuslardı hapiste şuan favorim o zaten dizide baska favori yapılıcak oyuncu yok zenci herifin ne yapmaya çalıstını hiç anlayamadım pompy senaryosu okuyor gibi bakıyorum öyle izliyorum kütük bey :A :A :A @destere

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mezar suratlı oğlanmı kel kafalı adamın yanına koymuslardı hapiste şuan favorim o zaten dizide baska favori yapılıcak oyuncu yok zenci herifin ne yapmaya çalıstını hiç anlayamadım pompy senaryosu okuyor gibi bakıyorum öyle izliyorum kütük bey :A :A :A @destere
Evet mezar suratlı oğlan :A

Bak bu şeytan :A
Castle-Rock-trailer-3.jpg

Bu kadının da özel gücü var, insanların içinden geçenleri hissediyor :A

latest

İzlemeye devam et daha da çıkacaktır bir şeyler :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

latest

Aaa tamam bende bu oğlanı diyorum ama fantastik bir şey göremedim ben henüz dizide :A :A :A

3.Bölümde buna şeytan olarak bakayım belki diziye öyle ısınabilirim :A :A :A @destere

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x4

Gizemli bir amca da dahil oldu diziye. Kayıp çocuk haberlerini saklamış falan. O ve ölen abisinin de bilgisi var bu olaylarda anlaşılan. Bahçede de köpek kulübesi vardı. O ne iş bakalım.

Dizideki belki de en normal insan gardiyan Dennis'di. O da şeytan çocuğa dokunması sonucu onun kontrolüne girdi, gitti katliam yaptı. Sonunda da öldürüldü, yazık oldu iyi çocuktu :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

latest

Aaa tamam bende bu oğlanı diyorum ama fantastik bir şey göremedim ben henüz dizide :A :A :A

3.Bölümde buna şeytan olarak bakayım belki diziye öyle ısınabilirim :A :A :A @destere
mahzendeki oğlana şeytan diyoruzda aslında filmde şeytanla işbirliği yapan onca insan varki yanlış kişiyimi suçluyoruz kafamda soru işareti oluştu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4

Gizemli bir amca da dahil oldu diziye. Kayıp çocuk haberlerini saklamış falan. O ve ölen abisinin de bilgisi var bu olaylarda anlaşılan. Bahçede de köpek kulübesi vardı. O ne iş bakalım.

Dizideki belki de en normal insan gardiyan Dennis'di. O da şeytan çocuğa dokunması sonucu onun kontrolüne girdi, gitti katliam yaptı. Sonunda da öldürüldü, yazık oldu iyi çocuktu :A
denisin çıldırma anları şahaneydi ama kısa kesti :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
mahzendeki oğlana şeytan diyoruzda aslında filmde şeytanla işbirliği yapan onca insan varki yanlış kişiyimi suçluyoruz kafamda soru işareti oluştu :)
Öyle bir şeyler çıkabilir sonunda, gerçek suçlu o mu yoksa insanlar mı onu sorgulatacak sahneler olabilir. Neyse izleyip göreceğiz bakalım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle bir şeyler çıkabilir sonunda, gerçek suçlu o mu yoksa insanlar mı onu sorgulatacak sahneler olabilir. Neyse izleyip göreceğiz bakalım :)
Ben henüz öyle bir şey sezmemiştim sizin uydurmanız olabilir evet :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben henüz öyle bir şey sezmemiştim sizin uydurmanız olabilir evet :A :A :A

Şu ana kadar gösterilen çocuğun şeytan olduğu, anlamaman senin saflığın :A Biz gelecek için teori üretmeye başladık @destere ile :A

hogatha nasılda fırsattan yararlanmaya çalışıyor :)
mahzendeki çocuğun şeytan olduğunu senaristler bize bağıra bağıra anlatıyor zaten biz acaba bir ters köşemi yapacaklar diye fikir yürütüyoruz:) ama hogatha fırsatı kendi lehine kullanmak için durumu nasıl da değerlendirmiş :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu ana kadar gösterilen çocuğun şeytan olduğu, anlamaman senin saflığın :A Biz gelecek için teori üretmeye başladık @destere ile :A
mahzendeki çocuğun şeytan olduğunu senaristler bize bağıra bağıra anlatıyor zaten biz acaba bir ters köşemi yapacaklar diye fikir yürütüyoruz:) ama hogatha fırsatı kendi lehine kullanmak için durumu nasıl da değerlendirmiş :)
Aaa olsun zaten o mezar suratlı oğlana kanım kaynamıştı demek şeytan olduğundan dolayı fantastik genelrim benimsemiş :A :A :A

3.Bölüm yarın bakacam inş :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hani nerede 5 ve 6. bölüm yorumun? 4'den sonrası sende de yok, yazılmayan bölümleri saymıyoruz bilmiyor musun sen :A