TVen Bu Şarkı Benim 6. Hafta

6. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Klasik Müzik

Oy: 0 0.0%
  • 2010 Sonrası Yapılan Yabancı Pop Şarkılar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında aklımda bir şeyler var ama daha çok var kafamda oturtmam lazım. :A
pop diyecektim ama oyum boşa gitmesin diye rock dedim bende cnm oda iyidir
:A :A :A

Hem krıtık haftalarda iyi seçenekler tükenmesin hemen pop lazım olucak ileride :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sıla gibi isimler bence tek kategori olmamalı, haksız rekabet olacak çünkü belirli şarkıları daha çok öne çıkıyor. Sezen Aksu gibi isimler ama tek kategori olma potensialinda. O yüzden çok istesem de Sıla demedim.

Rock dedim.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
pop diyecektim ama oyum boşa gitmesin diye rock dedim bende cnm oda iyidir
:A :A :A

Hem krıtık haftalarda iyi seçenekler tükenmesin hemen pop lazım olucak ileride :F
Keşke klasik müzik seçilseymiş 0 oy almış. :F Ne güzel sözsüz sedasız bir hafta olurdu. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sıla gibi isimler bence tek kategori olmamalı, haksız rekabet olacak çünkü belirli şarkıları daha çok öne çıkıyor. Sezen Aksu gibi isimler ama tek kategori olma potensialinda. O yüzden çok istesem de Sıla demedim.

Rock dedim.

Demek istediğim buydu. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Üslubuna uygun bir cevap oldu bence. Kullandığın üsluba karşı İstanbul beyefendisi olamazdım. :)

Ben sana şöyle yap böyle yap demedim, dedim mi? Forum Sıla'yı seviyor ve kazanması şu an ankete göre olmasada garanti bir şey. Kazanması garanti olan şeylere karşıyım dedim. Sezen Aksu'da Sıla'ya göre daha geniş bir repertuar, ikisi bir tutulmamalı dedim. Üslubum yanlış diyorsun ama diğer bir yarışmadada oyuma stratejik bir oylama dedin o zaman seninde kurduğun kelime yanlış.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben sana şöyle yap böyle yap demedim, dedim mi? Forum Sıla'yı seviyor ve kazanması şu an ankete göre olmasada garanti bir şey. Kazanması garanti olan şeylere karşıyım dedim. Sezen Aksu'da Sıla'ya göre daha geniş bir repertuar, ikisi bir tutulmamalı dedim. Üslubum yanlış diyorsun ama diğer bir yarışmadada oyuma stratejik bir oylama dedin o zaman seninde kurduğun kelime yanlış.
Üslubunun doğru olmadığını sen de biliyorsun o konuyu uzatmayacağım. Sıla konusunu üstte dedim forum yarışmalarında birinci olan sanatçılar ankette yer alacak diye, birinci olan şarkıcıların belli ki forumda sevilen çok şarkısı var, içlerinden elbette zayıfları da çıkar bu normal bir şey. 10 kişi kaldık Sıla'nın 10 tane iddialı şarkısı çıkar, bu konuda bir sorun olmaz.

Seçilmesi garanti derken? Sezen Aksu forumda kaç yarışmada birinci oldu, 3 hafta ankete koydum 3, 5 oyu geçemedi seçilemeden anketten çıktı. Yani illa seviliyor diye garanti seçilecek anlamı taşımıyor, Sezen Aksu örneğinde olduğu gibi. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Üslubunun doğru olmadığını sen de biliyorsun o konuyu uzatmayacağım. Sıla konusunu üstte dedim forum yarışmalarında birinci olan sanatçılar ankette yer alacak diye, birinci olan şarkıcıların belli ki forumda sevilen çok şarkısı var, içlerinden elbette zayıfları da çıkar bu normal bir şey. 10 kişi kaldık Sıla'nın 10 tane iddialı şarkısı çıkar, bu konuda bir sorun olmaz.

Seçilmesi garanti derken? Sezen Aksu kaç yarışmada birinci oldu, 3 hafta ankete koydum 3, 5 oyu geçemedi seçilemeden anketten çıktı. Yani illa seviyor diye garanti seçilecek anlamı taşımıyor, Sezen Aksu örneğinde olduğu gibi. :)

Sezen Aksu garanti demedim. Evet Sıla'nın seçilmesi garanti bunu da sen biliyorsun. Forum yarışmalarında 1. olacak isimleri alacaksan Zeki Müren herhangi bir forum yarışmasında yarışmadı bu konuyuda ben uzatmayayım o zaman. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen burada çene çalacağına müziğin yolculuğuna gitsene bee :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sezen Aksu garanti demedim. Evet Sıla'nın seçilmesi garanti bunu da sen biliyorsun. Forum yarışmalarında 1. olacak isimleri alacaksan Zeki Müren herhangi bir forum yarışmasında yarışmadı bunuda ben uzatmayayım o zaman. :)
Sen garanti dedin demedim zaten, forumdaki yarışmalarda 1. olan sevilen bir isim Sezen de tıpkı Sıla gibi ama 3 hafta boyunca seçilemedi. Sıla da gördüğün gibi seçilemiyor.

Zeki Müren Türk sanat müziğinin en büyük sanatçısıdır nasıl Pop müzikte Demet ile Hande (yani geçen hafta ankete eklediğim) temsilen en iyi isimler ise, Türk sanat müziğini de Zeki Müren temsil eder, geçen hafta Demet vs. Hande'ye bu sebepten yer verdim. Elbette sanatçılar olacak, yarışmanın tanıtımda bile yazdım. :) Bu sanatçılar içinde de forum yarışmalarında birinci seçilenler de olacak.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sen garanti dedin demedim zaten, forumdaki yarışmalarda 1. olan sevilen bir isim Sezen de tıpkı Sıla gibi ama 3 hafta boyunca seçilemedi. Sıla da gördüğün gibi seçilemiyor.

Zeki Müren Türk sanat müziğinin en büyük sanatçısıdır nasıl Pop müzikte Demet ile Hande (yani geçen hafta ankete eklediğim) temsilen en iyi isimler ise, Türk sanat müziğini de Zeki Müren temsil eder, geçen hafta Demet vs. Hande'ye bu sebepten yer verdim. Elbette sanatçılar olacak, yarışmanın tanıtımda bile yazdım. :) Bu sanatçılar içinde de forum yarışmalarında birinci seçilenler de olacak.

Benim doğrum bu, lütfen sende benim doğruma saygı göster. Ben seni hedef almadım, forumumuzda bu kadar müzik etkinliği var ancak herkes bir pop düşkünü kendimide dahil ediyorum Arabesk konseptinde çoğu kişi daha nasıl bir şarkı seçeceğimizi bile bilmiyorduk.