TVen Bu Şarkı Benim 6. Hafta

6. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Klasik Müzik

Oy: 0 0.0%
  • 2010 Sonrası Yapılan Yabancı Pop Şarkılar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kullanmazsın olur biter.

Bana Sıla'nın slowlarınıda sevdiren birisin, Sıla'yı çok sevdiğimide biliyorsundur ama kastettiğim Sıla'yı sevmeyip istemediğimden değil, seçileceği %70 garanti bir şey Sıla şarkıları ve bu yüzden gereksiz. Sözde müziksever bir forumuz ama Pop-Sıla ikilisinden öteye geçemiyoruz.

ankete pop koyulmasi hata. İsteklerimiz hiç dikkate alinmiyor :T:

Aynen bende bu fikirdeyim. :) Yapılacaksa yabancı pop olsun :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bana Sıla'nın slowlarınıda sevdiren birisin, Sıla'yı çok sevdiğimide biliyorsundur ama kastettiğim Sıla'yı sevmeyip istemediğimden değil, seçileceği %70 garanti bir şey Sıla şarkıları ve bu yüzden gereksiz. Sözde müziksever bir forumuz ama Pop-Sıla ikilisinden öteye geçemiyoruz.

Aynen bende bu fikirdeyim. :) Yapılacaksa yabancı pop olsun :)
Ankete göre Sıla geride :)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Her hafta şu neden var şu neden yok, şu her hafta olacak mı, şu her hafta olmayacak mı vs. mesajlardan gına geldi... Ankete sadece pop mu koyuyorum? Geçtiğimiz haftalarda arabesk fantazi seçildi, geçen hafta Yeşilçam konsepti seçildi, ondan önceki haftada düet şarkılar yaptık, ilk hafta eurovision şarkıları seçtik, 90'lar yaptık, POP'un özel olarak seçildiği bir hafta oldu mu? Her hafta ankette en az 2 müzik türü oluyor, bu hafta klasik müzik, rock müzik var popun olması mı battı anlamadım.

Sıla konusuna gelirsek ilk haftalarda mesajımda belirtmiştim forum yarışmalarında birinci olan şarkıcıların da konsept seçimine gircek diye, ben Sezen Aksu'yu efsane bir isim diye eklemedim forumda 1. olduğu için ekledim keza Sıla da aynı gerekçeden dolayı listeye girdi, ileride Gökhan Türkmen de girecek, Rihanna da, Barış Akarsu da...

Ben size sormak için her hafta anket açıyorum ama her hafta aynı eleştiriler geliyor, beğendiğiniz seçeğene oy kullanın gitsin sürekli bir hata bulma, eleştiri yapma gayretinde bazıları.

@sokak sanati @FaJi @MayısKralı @dosimosi @denizz19

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Her hafta şu neden var şu neden yok, şu her hafta olacak mı, şu her hafta olmayacak mı vs. mesajlardan gına geldi... Ankete sadece pop mu koyuyorum? Geçtiğimiz haftalarda arabesk fantazi seçildi, geçen hafta Yeşilçam konsepti seçildi, ondan önceki haftada düet şarkılar yaptık, ilk hafta eurovision şarkıları seçtik, 90'lar yaptık, POP'un özel olarak seçildiği bir hafta oldu mu? Her hafta ankette en az 2 müzik türü oluyor, bu hafta klasik müzik, rock müzik var popun olması mı battı anlamadım.

Sıla konusuna gelirsek ilk haftalarda mesajımda belirtmiştim forum yarışmalarında birinci olan şarkıcıların da konsept seçimine gircek diye, ben Sezen Aksu'yu efsane bir isim diye eklemedim forumda 1. olduğu için ekledim keza Sıla da aynı gerekçeden dolayı listeye girdi, ileride Gökhan Türkmen de girecek, Rihanna da, Barış Akarsu da...

Ben size sormak için her hafta anket açıyorum ama her hafta aynı eleştiriler geliyor, beğendiğiniz seçeğene oy kullanın gitsin sürekli bir hata, eleştiri yapma gayretinde bazıları.

Arabesk haric diğerlerinde pop var zaten. peki artik yorum yapmayacağım bu konu hakkında.
Sunucu sensin haklısın

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Son paragraf benim için söylenmemiş. Ben her hafta eleştirmiyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Ben size sormak için her hafta anket açıyorum ama her hafta aynı eleştiriler geliyor, beğendiğiniz seçeğene oy kullanın gitsin sürekli bir hata bulma, eleştiri yapma gayretinde bazıları.

her seçeneceği bulunduruyorsun zaten cnm birisi pop istemedi diye koymamak olmaz isteyenlerin canı patlıcanmı sonucta müzik her insanda farklı zevk olan birşey çeşitli seçenekler sunuyorsun isteyen istediğine kullanır beğenmiyorsa kullanmaz evet :A

Barış Akarsu haftası olursa yıkılır buralar ayoll süper bir müzik ziyafeti olur :love1:
@xemrexxx

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Bizde yarışma için fikirlerimizi belirtiyoruz ne var bunda? Sana gına gelicekse bir daha konuşmam bu konu hakkında.

Son paragraf benim için söylenmemiş. Ben her hafta eleştirmiyorum :D

Ben de her hafta eleştirmiyorum:X

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Arabesk haric diğerlerinde pop var zaten. peki artik yorum yapmayacağım bu konu hakkında.
Sunucu sensin haklısın
Bende diyorum ki daha hiçbir hafta özel olarak pop seçilmedi, her türlü müzik türü vardı önceki haftalarda. :)

Bizde yarışma için fikirlerimizi belirtiyoruz ne var bunda? Sana gına gelicekse bir daha konuşmam bu konu hakkında.

Ben de her hafta eleştirmiyorum:X
Fikir belirtirken kullandığın üslup yanlış. İyi olur. :X