TVen Bu Şarkı Benim 6. Hafta

6. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Klasik Müzik

Oy: 0 0.0%
  • 2010 Sonrası Yapılan Yabancı Pop Şarkılar

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Forumumuzun şarkı yarışması Bu Şarkı Benim altıncı haftasıyla başlıyor, toplam 13 hafta sürecek mücadelenin altıncı haftasıyla karşınızdayım. Şimdi ilk olarak haftanın konseptini belirleyeceğiz.

İlk olarak hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak.

Yarışma Formatı;
- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana 1DK recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Oylarınızı gönderirken nickleri silmeyiniz.
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.

SON OY GÖNDERME: SALI 19.00

VİDEO İLE AYNI SIRALI (Oylarken nickleri silmeyiniz)
MayısKralı (Duman - Senden Daha Güzel)
Ahmad (Barış Akarsu - Islak Islak)
denizz19 (Seksendört - Ölürüm Hasretinle)
batuhankaralar (maNga - Cevapsız Sorular)
Çiğdem- (Murat Kekilli - Bu Akşam Ölürüm)
Bully (Şebnem Ferah - Sil Baştan)
Harunnn60 (Pamele - İstanbul)
FaJi (Haluk Levent - Elfida)
sokak sanati (Europe - The Final Countdown)
xemrexxx (Barış Akarsu - Bir Sevmek Bin Defa Ölmekmiş)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rock ile başladık ama kesin yine kimse oy vermez ben de başka seçeneklere yönelirim mecburen.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
upload_2017-1-24_13-8-10-png.53650

Forumumuzun şarkı yarışması Bu Şarkı Benim altıncı haftasıyla başlıyor, toplam 13 hafta sürecek mücadelenin altıncı haftasıyla karşınızdayım. Şimdi ilk olarak haftanın konseptini belirleyeceğiz.

İlk olarak hangi konsepte şarkı seçimi yapmak istiyorsunuz? Ankete oy kullanarak yine siz haftanın konseptini belirleyeceksiniz daha sonra şarkı seçimi başlayacak.

Yarışma Formatı;

- İlk olarak haftanın şarkı konseptini belirleyeceğiz, yani hangi tarzda şarkılarla yarışacağımızı.
- Örneğin "90'lar Pop Müzik" konseptini seçtik benim ikinci toplu etiketlememle buna uygun şarkı seçimi yapılacak, şarkıyı hemen seçmek önemli çünkü diğer yarışmacılar da sizin şarkınızı seçebilir.
- Şarkıyı bana göndermeden önce konudan hemen paylaşmanız önemli. Daha sonra bana 1DK recap aralığyla şarkınızı özel mesajla şu başlıkla göndermelisiniz. "Bu Şarkı Benim (X Kişi)"
- Oylarınızı gönderirken nickleri silmeyiniz.
- Recaplar ayarlandıktan sonra da oylama başlayacak.
ankara havası konsepti yokmu :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@mrt-06 Konseptler hiç ilgi çekici değil tamam Sezen Aksu efsane biriside, Sıla Şarkıları nedir? Forumda seçileceği garanti şeylere karşıyım.