Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3 yada 4 bölüm gerideyim. Şuan bıraktım sayılır. En sonki bölüme biraz baktimda sarmadı :D Yakında kafa izinine çıkıyorum. ozaman izlerim belki :)
bırakılacak en son diziyi bırakmışsın tüm izlediğin dizileri bırakaydında bunu bırakmasaydın şu an ekranlardaki en eli yüzü düzgün dizi bodrum masalıdır :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Yine iyi bir bölümdü, Aslı-Ateş düeti de güzeldi. Bu arada Faryalı'nın gerçek adının Yücel olduğunu da öğrendik. Aslıhan Gürbüz de güzelliğiyle büyüledi, keşke daha önceden gelseydi. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ben de paylaşmaya geliyordum şimdi :A

Aslı annesiyle de kavuşacak, gözyaşları sel olacak. ss

Aslıhan Gürbüz müthiş yakışmış rolüne. :D Maya ile Bora arasında da bir şeyler olacak sanırım, çatlasın Lal yellozu :A
Son cümle haricinde beğendim ama ben Lal'i seviyorum, ama senaristler Uzay ile bir yol yapsa daha hayırlı olacak. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Son cümle haricinde beğendim ama ben Lal'i seviyorum, ama senaristler Uzay ile bir yol yapsa daha hayırlı olacak. :D
Gözde'nin sevmediğini sen nasıl seviyorsun be :A

Lal, Bora'ya olan saplantılı aşkından dolayı gitgide psikopatlaşacak bence :D Uzay dün yine formundaydı ama ona da bir partner şart tabii, Aslı'ya aşık yapmazlar inşallah onu, Uzay'ın Aslı'yı kardeş gibi sevmesi güzel :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Gözde'nin sevmediğini sen nasıl seviyorsun be :A

Lal, Bora'ya olan saplantılı aşkından dolayı gitgide psikopatlaşacak bence :D Uzay dün yine formundaydı ama ona da bir partner şart tabii, Aslı'ya aşık yapmazlar inşallah onu, Uzay'ın Aslı'yı kardeş gibi sevmesi güzel :D
Lal'i herhalde Bige Önal oynadığı için seviyorum, ama karakter de iyi yazılıyor bence. :D

Zaten Aslı ve Uzay da kardeş çıkacak gibi. Kelebek iki bölüm önce laf arasında böyle bir şey söylemişti, yeni bir Poyraz Karayel vakasına daha şaşırmam doğrusu. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim, Ranini de birkaç gün önce yazmıştı. Dizi 60 dakika olarak yazılmayacakmış, bölümler yine 2 saat civarında olacak ve yurt dışındaki gibi ikiye bölünerek yayınlanacakmış. Doğal olarak da 60 dakikalık dizilerin önünü açması da mümkün görünmüyor.

@Bully @mesmeso61 @Sherlock @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim, Ranini de birkaç gün önce yazmıştı. Dizi 60 dakika olarak yazılmayacakmış, bölümler yine 2 saat civarında olacak ve yurt dışındaki gibi ikiye bölünerek yayınlanacakmış. Doğal olarak da 60 dakikalık dizilerin önünü açması da mümkün görünmüyor.

bizde genelde iki saat sonuna heyecanlı bir sahne eklenir şimdi her hafta bir saatini izleyeceksek bir hafta bölüm sonu sıradan diğer hafta heyecanlı bitecektir :)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860

O ne saçma iş öyle ya.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Yine güzel bölüm oluyor. Gözde'nin bebeğinin düşmüş olması sürpriz oldu. Bebek odasındaki sahnesi çok etkileyiciydi. Toprak Sağlam gerek sesiyle, gerek oyunculuğuyla damga vurdu. Ayrıca bölüm sonu geldi ama Uzay ortada yok, eksikliği fazlasıyla hissediliyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Yine güzel bölüm oluyor. Gözde'nin bebeğinin düşmüş olması sürpriz oldu. Bebek odasındaki sahnesi çok etkileyiciydi. Toprak Sağlam gerek sesiyle, gerek oyunculuğuyla damga vurdu. Ayrıca bölüm sonu geldi ama Uzay ortada yok, eksikliği fazlasıyla hissediliyor.
Dizi harbiden bitsin artık. Şu anda ana konu ne? Ne üzerine yoğunlaştı dizi? Dizi uzadıkça saçmalamaya başladılar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Dizi harbiden bitsin artık. Şu anda ana konu ne? Ne üzerine yoğunlaştı dizi? Dizi uzadıkça saçmalamaya başladılar.
Aslında senaryoda pek sorun yok, ama Yıldız'ın tripleri o kadar uzuyor ki sıkıcılaşıyor. Mesela bu bölüm Uzay'ın olmaması büyük eksiklikti. Gelecek hafta yeni süresiyle bir bakmak lazım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
dizinin bu zamana kadar bitmemesine çok sevindim kaldığım yerden devam edecem ve yeni bölümlere en kısa sürede yetişecem

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bölüm sonu muhteşem bitti @Bully kaçırdıysan spoiler vereyim son sahnede faryalı evrenle borayı öpüşürken yakaladı :) zaten bu haberi duyunca izlemiş kadar olursun :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bölüm sonu muhteşem bitti @Bully kaçırdıysan spoiler vereyim son sahnede faryalı evrenle borayı öpüşürken yakaladı :) zaten bu haberi duyunca izlemiş kadar olursun :)
Oo hemen izliyorum :A Bekliyordum zaten böyle bir şeyin olacağını, bir elektrik vardı aralarında :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Oo hemen izliyorum :A Bekliyordum zaten böyle bir şeyin olacağını, bir elektrik vardı aralarında :A
iyi sen izlemeye başla yalnız şu yıldızlı kısımları atlatsanda olur çok kasvetli ve sıkıcı onun sahneleri onun haricinde bölüm güzeldi :)