Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
tan net bir bilgi değil bu, öyle dedikodular dolaşıyor :) bir ara ateşte faryalının oğlu diyorduk tam tüm planları ona göre yapıyorduk boş çıktı :) bakalım bu sefer senarist son anda kıvıracakmı ? :)
bence öyle olacak çünkü Faryalının Yıldızdan olan cocuğundan son anda mahrum ettikleri için böyle bir hamle yapılıyor. Faryalıya baba rolü yakışır

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860

Bu Faryalı Aslı'nın babası çıkmasın? Eğer Uzay'ın elindeki de farklı bileklik değilse. O zaman acaba?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bence öyle olacak çünkü Faryalının Yıldızdan olan cocuğundan son anda mahrum ettikleri için böyle bir hamle yapılıyor. Faryalıya baba rolü yakışır
evet ateş in oğlu çıkma ihtimalini yok ettiler bu sefer aslı faryalının kızı çıkacak analar babalar kavuşamadıysada çocuklar birbirini bulacak gibi :) genler çekiyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:F ay hemen öldurme adami.
kötulerde sart dizilerde
tabiki kötülerde şart ama şimdi sezon sonuna kadar faryalının çektiği dramı izleyeceğiz yazık adama :) çok dobra dürüst bir karakter o açıdan bari aslı kızı çıksında diyorum arada bir mutlu olsun adam :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
tabiki kötülerde şart ama şimdi sezon sonuna kadar faryalının çektiği dramı izleyeceğiz yazık adama :) çok dobra dürüst bir karakter o açıdan bari aslı kızı çıksında diyorum arada bir mutlu olsun adam :)
Asli kizi cikacak. Ben yanliz en son bölume bakamadim daha :(
merakta ediyorum

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
dur spoiler vereyim :) zaten aslı faryalının kızı çıktı gibi son bölümde:) sen son bölümü izlemeden nasıl net emin oldun kızı çıkacak diye :)
ben yanilmam hislerimde :D Atesin oglu cikacagi ihtimalini hic dillendirmedim ama Asli kizi ;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben yanilmam hislerimde :D Atesin oglu cikacagi ihtimalini hic dillendirmedim ama Asli kizi ;)
ateşin oğlu çıkma ihtimali kesin gibiydi hatta bir ara evren yıldızla kavga ederken açıklamıştı bile sonra senaryoyu evirdiler çevirdiler işte o son kıvırmada senaristin aklına aslı kozu geldi yani ilk başta böyle bişey yoktu kafalarında onlar içinde yeni bir keşif oldu :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
ateşin oğlu çıkma ihtimali kesin gibiydi hatta bir ara evren yıldızla kavga ederken açıklamıştı bile sonra senaryoyu evirdiler çevirdiler işte o son kıvırmada senaristin aklına aslı kozu geldi yani ilk başta böyle bişey yoktu kafalarında onlar içinde yeni bir keşif oldu :)
Evet o tartismayi hatirliyorum, son anda kivirdilar durumu.
ee Faryali Yildiza kizsin bir surede o konu islensin diye yapilmistir. gerci Ates oglu olsaydi ozamanda yeni konular yapilirdi aslinda ama demek toparlayamadilar o senaryoyu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet o tartismayi hatirliyorum, son anda kivirdilar durumu.
ee Faryali Yildiza kizsin bir surede o konu islensin diye yapilmistir. gerci Ates oglu olsaydi ozamanda yeni konular yapilirdi aslinda ama demek toparlayamadilar o senaryoyu
aslında neden kıvırdıklarınıda çözdüm gibi şimdi normalde evren kötü baba karakteriydi yani senaryonun devamındada öyle düşünülmüş baştan... sonra evrenin yıllarca ateş in kendi oğlu olmadığını bildiği halde onu evladı olarak bağrına basması veya onu dışlamamış olması kötü baba figürüne uymazdı ? o açıdan ateş i son anda öz evlat yaptılar aslı kozunu ortaya koydular bizede öyle şaşırıp kalmak kaldı :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
aslında neden kıvırdıklarınıda çözdüm gibi şimdi normalde evren kötü baba karakteriydi yani senaryonun devamındada öyle düşünülmüş baştan... sonra evrenin yıllarca ateş in kendi oğlu olmadığını bildiği halde onu evladı olarak bağrına basması veya onu dışlamamış olması kötü baba figürüne uymazdı ? o açıdan ateş i son anda öz evlat yaptılar aslı kozunu ortaya koydular bizede öyle şaşırıp kalmak kaldı :)
o ihtimal dogru olabilir ama sanki son zamanlarda sadee Su ile daha fazla ilgileniyordu Evren, yani Faryalinin oglu diye ayarlamaya calistiklari zaman dilimi öncesi Evren hep kizimla konusacam aciklama yapacam diyordu, Atese onun kadar deger vermedigi hissi uyandirmisti ama sonra degisti senaryo

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Önceden pazarları ilk Baba Candır izlerdim netten bunu izlerdim. Artık bunları izleyip netten BC izliyecem.

Bence geçen haftaki bölüm ile dizi yeni bir sezona başladı. Bora sayesinde konumuz epey bir güzelleşecek ve genişleyecek gibi duruyor.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
eveet gelelim haftanın bomba açıklamasına :) kelebeğin gerçek ismi hüsnüymüş :) o yüzden bir türlü söyleyemiyormuş ıkınıp sıkınıp açıklayamaması bu sebeptenmiş :) geç izlerseniz spoiler kurbanı olursunuz demiştim @dosimosi @Bully :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
eveet gelelim haftanın bomba açıklamasına :) kelebeğin gerçek ismi hüsnüymüş :) o yüzden bir türlü söyleyemiyormuş ıkınıp sıkınıp açıklayamaması bu sebeptenmiş :) geç izlerseniz spoiler kurbanı olursunuz demiştim @dosimosi @Bully :)
Ben izlemiştim bölümü ama Sevgililer Günü dolayosıyla sıkıcı geçti biraz, fazla da olay olmadı, yorumlamadım bu yüzden :)

Hain planın bende suya düştü @dosimosi üzülsün :A