Kanal D Bodrum Masalı - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
iyi sen izlemeye başla yalnız şu yıldızlı kısımları atlatsanda olur çok kasvetli ve sıkıcı onun sahneleri onun haricinde bölüm güzeldi :)
Ağlak Yıldız'ın tripleri baymıştır tahmin ederim. ss

Faryalı Maya'ya dönsün bence Bora kapmadan, ben olsam öyle yapardım :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ağlak Yıldız'ın tripleri baymıştır tahmin ederim. ss

Faryalı Maya'ya dönsün bence Bora kapmadan, ben olsam öyle yapardım :A
zaten birlikte izlediğim ev halkındada öyle bir istek var yıldızdan kurtulmaya niyetliler:) bu adam bu ağlak kadından ne buluyor diyorlar, oysa maya asaletli kadın falan :)
ama yıldızın sesine hayran olduğum için hala onlardan yanaymış gibi davranmıyorum :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
zaten birlikte izlediğim ev halkındada öyle bir istek var yıldızdan kurtulmaya niyetliler:) bu adam bu ağlak kadından ne buluyor diyorlar, oysa maya asaletli kadın falan :)
ama yıldızın sesine hayran olduğum için hala onlardan yanaymış gibi davranmıyorum :)
Bak bu haftaki şarkımda Emre ile Şevval düet yapmışlar :A Araya @denizz19'un Ferhat'ı girmeseymiş iyiymiş zaten etkisiz eleman olarak kalmış :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bak bu haftaki şarkımda Emre ile Şevval düet yapmışlar :A Araya @denizz19'un Ferhat'ı girmeseymiş iyiymiş zaten etkisiz eleman olarak kalmış :A

göçükle alturp arasında ceryanda kalmış kadın çok bahtsız biri :) ağlamasında ne yapsın ? :)
ama sesi görüyormusun muhteşem ses var şevvalde yani sizin parlakları sesiyle dövüyor adeta :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
göçükle alturp arasında ceryanda kalmış kadın çok bahtsız biri :) ağlamasında ne yapsın ? :)
ama sesi görüyormusun muhteşem ses var şevvalde yani sizin parlakları sesiyle dövüyor adeta :)
Kaderinde var zaten ağlamak, yapacak bir şey yok :A

Emre harika yorumluyor bu şarkıyı, Şevval de iyidir ama burada duyguyu verememiş :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kaderinde var zaten ağlamak, yapacak bir şey yok :A

Emre harika yorumluyor bu şarkıyı, Şevval de iyidir ama burada duyguyu verememiş :A

kelebeğin yeni bir aşkı çıktı sanırım tamda suya kendini överken kötü yakalandı :)
bölümlerin bir saat olması güzel olduda keşke bu sezon bitmeseydi :)
Destere, bir ara etiketlemistim nickini, diziyi tekrar izledigimi belirtmek icin ama görmedin, halbuki Dosi olarak yazmistim :A
Neyse, 29. Bölum yani gecen haftaki bölumude tamamladim ve güzeldi, bakalim 30. bölumde neler olacak.
Faryalinin Kelebek ile konustugu sahne harikaydi :A yolda Yildizi aldigini anlattigi sahnede sekilden sekile girdi :) Kelebek Su’ya anlatinca isi daha da batirdi :A
Aslinin annesine evini gösterdigi sahne duygulandirdi ve Can yarasi sarkisi esliginde Gözdenin sahneside cok etkiliyiciydi ve sarkiyida kendisi seslendirmis
Bully Faryalinin Yildiza aldigi nazar degmemesi icinki hediye bizim anahtarligi hatirlatti :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bence iyi bir bölümdü ve bayağı hızlı geçti. En azından Yıldız'ın tripleriyle uğraşmadık. Tabii bölüm önceden çekilmiş olduğu için bu kısımda pek olay yaşanmadı. Ama senaristler 60 dakikalık bölüm yazmaya başlayınca düzelir diye umuyorum.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Destere, bir ara etiketlemistim nickini, diziyi tekrar izledigimi belirtmek icin ama görmedin, halbuki Dosi olarak yazmistim :A
Neyse, 29. Bölum yani gecen haftaki bölumude tamamladim ve güzeldi, bakalim 30. bölumde neler olacak.
Faryalinin Kelebek ile konustugu sahne harikaydi :A yolda Yildizi aldigini anlattigi sahnede sekilden sekile girdi :) Kelebek Su’ya anlatinca isi daha da batirdi :A
Aslinin annesine evini gösterdigi sahne duygulandirdi ve Can yarasi sarkisi esliginde Gözdenin sahneside cok etkiliyiciydi ve sarkiyida kendisi seslendirmis
Bully Faryalinin Yildiza aldigi nazar degmemesi icinki hediye bizim anahtarligi hatirlatti :D

yeniden başlaman harika yalnız şu bir saate indirmeleri sondaki heyecanı öldürmüş o gün @Aserat a da aynısı demiştim yabancı diziler kısa ama yoğunlaştırılmış bir durumda bodrum masalı o şekil bir saate inecekse muhteşem olur ama normal bir bölümü ikiye bölüp verirlerse bir hafta hep olaysız gider diğer hafta anca heyecan artar aynısı dediğim gibi oldu mesela bugün son sahnede öyle heyecanlı bir yerde bitmedi dizi :)
ve geçen hafta 2 nisanda gözde evrenle nikah yapacağız diyordu yani bu bölüm olması lazımdı demekki bölüm önce hazırlanmış ama bugün nikahta yoktu dolayısıyla dizi yarım kalmış gibiydi :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
yeniden başlaman harika yalnız şu bir saate indirmeleri sondaki heyecanı öldürmüş o gün @Aserat a da aynısı demiştim yabancı diziler kısa ama yoğunlaştırılmış bir durumda bodrum masalı o şekil bir saate inecekse muhteşem olur ama normal bir bölümü ikiye bölüp verirlerse bir hafta hep olaysız gider diğer hafta anca heyecan artar aynısı dediğim gibi oldu mesela bugün son sahnede öyle heyecanlı bir yerde bitmedi dizi :)
ve geçen hafta 2 nisanda gözde evrenle nikah yapacağız diyordu yani bu bölüm olması lazımdı demekki bölüm önce hazırlanmış ama bugün nikahta yoktu dolayısıyla dizi yarım kalmış gibiydi :)
haklisin, ben bugunkini izlemedim sonra internetten bakacagim. Biz ayi anda izlemedigimiz icin ve bizimkinde cok fazla reklam girdigi icin interneti tercih ediyorum.
Turk dizileri burda yayinlaninca 3-4 bölume ayarliyorlar (yarim saatlik ve uzun bakisma sahneleri kesiliyor) ve dedigin gibi pat diye bittigi oluyor

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
haklisin, ben bugunkini izlemedim sonra internetten bakacagim. Biz ayi anda izlemedigimiz icin ve bizimkinde cok fazla reklam girdigi icin interneti tercih ediyorum.
Turk dizileri burda yayinlaninca 3-4 bölume ayarliyorlar (yarim saatlik ve uzun bakisma sahneleri kesiliyor) ve dedigin gibi pat diye bittigi oluyor

kısaydı yarım kalmış gibiydi ama yer yer güzel sahneleride eksik değildi özellikle uzay ın aslıya koşturarak gelip ateşi ispiyonladığı sahne muhteşemdi :)

Kdksk

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Yarın umarım çöker :A:A:A:Abu ruhsuz dizi hayat şarkısını batırdı :(

Şu ergen dizisi yarın çökeçek inşallah

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Dosi nasılsın iyimisin görmeyeli :)
eh iste idare ediyoruz :D

Son zamanlarda dizilerde erken yasta evlilik plani evlilik moda oldu :) Atesin evlilik teklifide degisikmis ambulans falan :)
Gözde diziye ayri bir hava katiyor. Rolunu cok güzel yapiyor. Plana bak vay be.
dizi nedense cok agir ilerliyor. son zamanlarda tempo cok dusuk. Ferdinin babasinin tipinide begenmedim :) bakalim bir planmi onunkisi
Kelebekin türist kizlara ingilizce dialogi ve stop bacim lafi güldürdü :A
Asli ile Faryalinin selfie sahnesi duygulandirdi. Faryali yakisti babaliga :)
Hafaya dizinin artik 60 dakikalik cekimleri oldugu bölum yayinlanacak. Bakalim nasil bir tad verecek.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
eh iste idare ediyoruz :D

Son zamanlarda dizilerde erken yasta evlilik plani evlilik moda oldu :) Atesin evlilik teklifide degisikmis ambulans falan :)
Gözde diziye ayri bir hava katiyor. Rolunu cok güzel yapiyor. Plana bak vay be.
dizi nedense cok agir ilerliyor. son zamanlarda tempo cok dusuk. Ferdinin babasinin tipinide begenmedim :) bakalim bir planmi onunkisi
Kelebekin türist kizlara ingilizce dialogi ve stop bacim lafi güldürdü :A
Asli ile Faryalinin selfie sahnesi duygulandirdi. Faryali yakisti babaliga :)
Hafaya dizinin artik 60 dakikalik cekimleri oldugu bölum yayinlanacak. Bakalim nasil bir tad verecek.
gözdenin derdi paraydı onuda abisinden alacak o zaman evliliğe ne gerek var ama evreni kapı dışarı ederken bahaneside harikaydı :) sanki yeni duymuş gibi sen yıldızlaymışsın defol falan dedi:) ama o para gözdeye pek nasip olmayacak gibi :)