Showtime Billions - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk bölüm yorumum böyleymiş:))

bende diyorum bu diziyi nerden hatırlıyorum diye ? o zamanda sevmemişim sevmediğim bir konu o yüzden uzak durmuşum ilk bölümden sonra :)

malesef @sürgünüm bu diziyi yine erteleyeceğim:)
birde demiştin buda aynı goliat gibi? alakası yok :) goliat ın ilk bölümünden kaptım yeşil ışığı ilk bölümde ışığı kapmamışsam devamı gelmez :))
Hani 3 bölüm şans verecektin daha hiç izlememişsin. Uyumadan 1 bölüm izlersin bence. Daha sabaha çok var. Ben mesela 3 bölüm dizi izleyeceğim. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hani 3 bölüm şans verecektin daha hiç izlememişsin. Uyumadan 1 bölüm izlersin bence. Daha sabaha çok var. Ben mesela 3 bölüm dizi izleyeceğim. :)
üç bölüm kesinlikle demedim her diziye olduğu gibi tek bölüm şans verdim tek bölümüde izledim dizi house of cards a daha çok benzeşiyor kaliteli ama bana soğuk gelmişti benlik değil :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
üç bölüm kesinlikle demedim her diziye olduğu gibi tek bölüm şans verdim tek bölümüde izledim dizi house of cards a daha çok benzeşiyor kaliteli ama bana soğuk gelmişti benlik değil :)
Kaliteli deyip kesip atmışsın, birkaç bölüm sonra hareketlilik Allahuekber dağlarına çıkıyor. Bu arada o bir bölümü de önceden izlemiştin? Neyse kaybeden sensin sonuçta, böyle güzel bir diziyi arasan da bulamazsın. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ilk bölüm yorumum böyleymiş:))

bende diyorum bu diziyi nerden hatırlıyorum diye ? o zamanda sevmemişim sevmediğim bir konu o yüzden uzak durmuşum ilk bölümden sonra :)

malesef @sürgünüm bu diziyi yine erteleyeceğim:)
birde demiştin buda aynı goliat gibi? alakası yok :) goliat ın ilk bölümünden kaptım yeşil ışığı ilk bölümde ışığı kapmamışsam devamı gelmez :))

Bu diziyi izleyelim mi senle.
Ertelediğim HoC gibi dizileri bir süre daha ertelemeye karar verdim ben, bir tane tek sezonu oynamış dizi izliycem sonra da sınav zamanı gelecek zaten. Onları sınavlardan sonra izlerim şimdi başlasam bölünecek çünkü :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu diziyi izleyelim mi senle.
Ertelediğim HoC gibi dizileri bir süre daha ertelemeye karar verdim ben, bir tane tek sezonu oynamış dizi izliycem sonra da sınav zamanı gelecek zaten. Onları sınavlardan sonra izlerim şimdi başlasam bölünecek çünkü :A
ben izledim bir bölüm yetti bana devamını @sürgünüm le kurcalayın :) yalnız goliat a beklerim seni :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sürgünüm bitirmiş zaten goliath'ı da bitirmişsiniz beraber gideceğimiz bir şey olsun var mı başka önerin :D
başka önerim varda bunu önermiyorum sana :)
stranger things i izlemediysen bir ara gözat
onun haricinde yenilerden fazla bişey bulamadım .. eski izlemeye devam ettiklerimide biliyorsundur zaten kırk dizim var devam ettiğim mesela outlander ı izlemiyorsan intihar et daha iyi :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
başka önerim varda bunu önermiyorum sana :)
stranger things i izlemediysen bir ara gözat
onun haricinde yenilerden fazla bişey bulamadım .. eski izlemeye devam ettiklerimide biliyorsundur zaten kırk dizim var devam ettiğim mesela outlander ı izlemiyorsan intihar et daha iyi :)

Stranger Things izledim. Outlander ocak sonrası izlerim. İş başa düştü baktım biraz bu ikisini buldum seç birini :A

Bu yakın zamanda yayınlandı 9 pointe sahip.

Bu da emmyleri silip süpürdü mini dizide ikisinden birini seç :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Stranger Things izledim. Outlander ocak sonrası izlerim. İş başa düştü baktım biraz bu ikisini buldum seç birini :A

Bu yakın zamanda yayınlandı 9 pointe sahip.

Bu da emmyleri silip süpürdü mini dizide ikisinden birini seç :D

the crown resimle bir adım öne geçti şimdilik ama konularına bakmam lazım :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,611
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x1

Özlemişim. Ortalama bir sezon açılış bölümü oldu.

Chuck başsavcılığa çağrıldı. Axe’in karısıyla ortak hesaplarına yatırdığı 5 milyon dolar sıkıntı yaratacak gibi. Yalnız görevinden uzaklaştırılacağını düşünmüyorum. Chuck ile rüşvet karşılığı uzlaşmış olsa aleyhine 127 dava açılmazdı.

Bryan son sahnede fena bakış attı. Gerçekten Chuck’ı satmış olabilir mi?
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x2

Güzel bölümdü yine.

Chuck son yaptığı hamleyle biraz zaman kazandı. Yalnız hep kendisini zor durumda görmek üzüyor. Biraz da Axe'i yusuf yusuf ederken izlesek. :)

Ayrıca Axe, 5 milyon doları rüşvet olarak verdim diyerek Chuck'ı bitirebilir. Bu kozu hala elinde bulunduruyor.
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x3

Çok güzel oyunculuklar var, sıkılmadan izletti her zaman olduğu gibi.

Chuck'ın hostes kızla Lawrence Boyd'a darbe indirecek planı bel altı olsa da işe yaradı. Rüşvet olayından da yırtarsa yine korkulan bir hukuk adamı olmaya devam edebilir. Bu sefer Axe tarafı kazanmasın istiyorum.
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x4

Güzel bölümleri ardından bu bölüm biraz durgundu.

Bryan Chuck'ı satmadı, güzel bir gelişme idi. Ve Chuck ile Axe arasındaki son bölümde yaşanan off the record konuşmalar iyiydi. :)
7.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x5

Bir önceki bölümle aynı ayarda bir bölümdü.

Lawrence Boyd tutuklandı. Chuck'ın onun üzerinden Axe'e laf sokması çok iyiydi. Sıra ona da gelecek. :)
7.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2x6

Güzel bölümdü yine.

Wendy, kocasının davasını geri çekmesi karşılığında Axe'in şirketine geri döndü. Chuck üstündeki tüm davalardan kurtuldu.

8/10